Hippische vierdaagse in september Kennismaken met christelijk geloof Autokraker niet snel genoeg voor agenten Cosmo Auto B.V. Nu gratis Disney-arrangement bij een Fiesta of Fusion. Almelo, Autoboulevard Twentepoort West 12, Tel. 0546 - 544 644 Rijssen, Butaanstraat 2/hoek Nijverdalseweg, Tel. 0548 - 538 638 Holten, Service-dealer Dries Willems, Keizersweg 70, Tel. 0548 - 361 900 Dinsdag 21 augustus 2007 17 RIJSSEN - De Hotra Hippische Avond vierdaagse werd de afge lopen jaren verreden in de eerste week van Juli. Vorig jaar werd door een beperking van de open stelling van de routes gekozen voor één rit. Op zich zeer ge slaagd voor de deelnemers en or ganisatie, echter de uitdaging ligt in de echte vierdaagse, die ver spreid wordt over vier dagen. Hier leggen ruiters en aanspan ningen vier routes af variërend tussen de 20 en 30 kilometer per avond.Dit jaar zijn er weer volop routes beschikbaar en is gekozen voor vier avonden, nu van dins dag 4 tot en met vrijdag septem ber omdat andere vierdaagsen te kort lagen op de eerste week in juli. De organisatie is dit jaar weer in handen van de vierdaagse commissie van de Oosterhofffui- ters bestaande uit Berend Plui- mers, Ema Smit, Petra Lande- weerd en-Martin Braamhaar.Er zijn vier prachtige routes uitgezet die deelnemers weer brengen naar plaatsen waar men anders niet komt en men kan genieten van de mooie vergezichten van de Sallandse heuvelrug. De start en finish is zoals gebruikelijk op de dagcamping aan de toeristen- weg. Deelnemers kunnen een in- schrijfformulier aanvragen bij het secretariaat van Ema Smit te lefoon 0548-51 89 76 of dit kun nen halen van www.oosterhof- fruiters.nl RIJSSEN - Een nieuwe alpha-cur- sus, een kennismakingscursus over het christelijke geloof, be gint maandag 3 september in Rijssen. In tien avonden en een vrijdagavond met een aanslui tende zaterdag worden belang rijke vragen De avonden begin- RIJSSEN - Op aanwijzen van een oplettende getuige kon de politie vorige week twee Rijssense jon gens van 14 en 16 jaar aanhou den die worden verdacht van een auto inbraak. Rond 4.20 uur kreeg de politie van een bewoner van de Stationsdwarsweg de melding dat er was ingebroken in zijn auto. Dat zou zijn gebeurd door twee donker geklede jonge mannen. Agenten troffen de ver dachte personen niet aan, maar kregen wel een tip van een 48-ja- rige man uit Rijssen, die op de Haarstraat twee donker geklede jongens had zien lopen. Gezien de leeftijd van deze jongens en het tijdstip vond hij dat zeer vreemd. Terwijl agenten met de man stonden te praten zag hij één van de jongens lopen op de Julianastraat. De jongen pro beerde er vandoor te gaan maar verloor het van de agenten. nen om 19.00 uur met een geza menlijke maaltijd. Na de koffie wordt er wat gezongen, waarna het onderwerp van die avond kort wordt ingeleid. Hierna is er gelegenheid om in kleine groep jes over het onderwerp door te praten. De avonden zijn altijd om 21.45 uur afgelopen. De alpha- cursus is bedoeld voor iedereen maar speciaal voor mensen die meer willen weten over het chris- telijk geloof, pas christen zijn ge worden of hun geloof nog eens van het begin willen doorden ken. Voor opgave www.alphar- ijssen.nl of Henni Tangenberg, telefoon 0548-51 55 96, e-mail: jtangenberg@hetoet.nl. Alle prijzen in euro's Prijzen ajn ind. BTW/BPM. exd. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage, tenzij anders aangegeven. Wijzigingen voorbehouden Afgebeelde auto kan afwijken van standaardspecificaties Gemiddeld brandstofverbruik en it km/liter van 12,5-1' VI 6,7-8: C02 gr/km van 140-249. Kijk vo ■n voor dit Disney^-arrangement op ford ni Inclusief: airco radio/CD-speler stuurbekrachtiging FordFiesta v.a. 12.195,- FordFusion v.a. 15.695, Sluit een Daverende Disney Deal. Wie nu een Fiesta of Fusion koopt kan niet alleen kiezen uit voordelige actiemodellen, maar mag ook gratis naar Disneyland Resort Parijs. Inclusief overnachting. Let op, deze superactie loopt t/m 31 augustus 2007. Kijk op ford.nl

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 17