Woningmarkt VEK begint weer met lessen Bestrijden ratten gratis Vijfde prijs amazone Auto in brand na joyriding Ter Steege/Rozenmuller winnen koppelwedstrijd tijdens OK woonkeuzebon lnavan Utten kenhuis-Vanhemiseenbloed- i SPECTRUM WONEN Reageren op het woningaanbod is ook mogelijk via internet, www.spectrumwonen OP WEG NAAR EEN HUURWONING 1 Ondergetekende heeft belangstelling voor de woning(en): I Advertentie nr.straat: I Advertentienr. straat: J Advertentienr.straat: En is: 3 starter doorstromer Naam en voorletters: m/v Huidige adres: Postcode/Plaats: Telefoon: Geboortedatum: Telefoon werk ..Aantal verhuizende personen: (Gezamelijk) bruto jaarinkomen 2006 (incl. meeverhuizende kinderen): Indien uw huidige bruto jaarinkomen 20% of meer afwijkt, dient u ook dit inkomen te vermelden; bruto jaarinkomen 2007 bedraagt: I Alleen in te vullen door doorstromers. I Wie is de eigenaar van de huidige woning: J O Spectrum Wonen O De Goede Woning 3 Andere eigenaar I Woont op dit adres sinds: NIET GOED INGEVULDE BONNEN WORDEN NIET GEACCEPTEERD Door de woonkeuzebon in te vullen doet u mee voor de woning, waarvoor u interesse heeft. Als u wilt reageren op twee of drie woningen, is de volgorde van invullen bepalend voor de mate van uw belangstelling. Uw inkomen moet voldoen aan de in de inkomens-tabel* genoemde voorwaar den. De bon moet juist en volledig ingevuld zijn. Een starter is iemand die nog thuis of op kamers woont en voor het eerst op zoek is naar een zelfstandige woning. Dus iemand die nog nooit zelfstandig gewoond heeft. Een doorstromer woont of heeft in een zelfstandige woning gewoond. Puntentelling Indien er meer kandidaten zijn wordt de woning toegewezen op basis van punten.Voor starters is dit het aantal jaren dat men ouder is dan 18 jaar, daarnaast krijgt een starter 10 pun ten extra; voor doorstromers is dit de woonduur in de laatst bewoonde woning; voor ouderen die op een seniorenwoning reageren geldt het aantal jaren dat men ouder is dan 60 jaar. Indien u binnen de gemeente Rijssen-Holten of in de kernen Markelo of Diepenheim een woning achterlaat van Spectrum Wonen ontvangt een doorstromer 10 punten extra. Indien u meer informatie over ons verhuurs/steem wilt, bel dan met: Spectrum Wonen (0S73) 222 077 *Tabel jaarinkomen/huurprijs netto huur tot €400,- 400,- tot 485,- vanaf 485,- netto huur tot 400,- 400,- tot 485,- vanaf 485,- I persoon tot 65 jaar 0 t/m 27.580,- geen inkomenseis vanaf 20.000,- meer personen tot 65 jaar 0 t/m 33.000,- geen inkomenseis vanaf 27.175,- I persoon vanaf 65 jaar 0 t/m 27.580,- geen inkomenseis vanaf 17.950,- meer personen vanaf 65 jaar 0 t/m 33.000,- geen inkomenseis vanaf 23.825,- De woonkeuzebon dient uiterlijk aanstaande maandagmorgen vóór 9.00 uur binnen te zijn bij: Spectrum Wonen, Postbus 123, 7240 AC Lochem Dinsdag 21 augustus 2007 pi Postbus 123, 7240 AC Lochem Tel. (0573) 222 077, Fax (0573) 222 079 SPECTRUM WONEN www.spectrumwonen.nl Openingstijden: Maandag t/m Vrijdag van 8.30 - 16.30 uur,Vrijdagmiddag gesloten Broedersdijk Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Netto huur: Servicefonds: Servicekosten: Centr.Verw.: Zolder: Bijzonderheden: Beschikbaar ca.: 36, Rijssen eengezinswoning 2 open 486,36 €3,75 n.v.t. ja met vlizotrap tussenwoning 31 augustus:2007 RIJSSEN - De lessen van de christelijke gymvereniging Vlugheid en Kracht (VEK) be ginnen op maandag 27 augus tus. De eerste week van het nieuwe schooljaar wordt ge bruikt om alles weer in goede banen te krijgen. Bij de Rijs- sense gymnastiekvereniging VEK zijn verschillende onder delen te beoefenen, maar gymnastiek is de hoofdmoot. De lessen worden op van maandag tot en met vrijdag ge geven van 16.00 uur tot 21.00 uur in de gymnastieklokalen De Stroekeld, Haarzijde en Kroonweide. Naast de gymnastiekgroepen zijn er twee springgroepen. Er is een speciale groep voor ex- hartpatiënten en een groep voor mensen met de spierziek te fibromyalgie. Verder zijn er groepen voor kinderen met een motorische achterstand. Het wordt weer een jaar met diverse activiteiten zoals in september met z'n allen op kamp, in december het jaar lijks terugkerend springfestijn en natuurlijk de diverse wed strijden verdeeld over het hele jaar. Verder wordt er door de springgroep meegedaan met springwedstrijden en het jeugdbestuur organiseert weer diverse activiteiten. Nieuwe leden zijn van harte welkom bij VEK, ze kunnen de eerste keer komen kijken op een lesgroep. Aangeraden wordt dan vast gymkleding mee te nemen. Daarna kan be slist worden of ze lid worden en kan een inschrijfformulier meegenomen worden. Voor inlichtingen over het lesaan- bod of verschillende groepen, kunt u contact opnemen met: Anja Velthuis, telefoon 0548- 51 83 34 of Henny Reuvekamp, telefoon 0548-78 83 85. Zie ook www.vek-rijssen.nl. ENTER - Een 17-jarige jongen uit Enter heeft vrijdagnacht een eenzijdige aanrijding veroor zaakt aan de Jagersweg in zijn woonplaats. De jongen was on der invloed van alcohol en raak te gewond. Hij is met onbekend ENTER - Hengelsportvereni ging t Zumpke hield vrijdag 17 augustus een koppelviswed strijd voor de jeugd en senior le den in de Lee. Er hadden zich achttien koppels aangemeld. Er werd zeer wisselend gevangen. Opvallend was dat enkele jeugdvissers meer vissen wisten te vangen dan het seniorlid. In totaal weiden er 150 vissen ge vangen. De uitslag: 1 Lars ter steege-Jan Rozemuller 403 cm (28 vissen), 2. Jan/Harm Kleinlegtenberg 339 cm (23 vissen), 3. Rutger Avesaat 314 cm (29 vissen). j letsel overgebracht naar het zie- brand. - HOLTEN - Inwoners van Rijssen-Holten kunnen via het gemeente lijk meldpunt kenbaar maken dat ze last hebben van ratten of wes pen, De plaagdierenbestrijder komt dan zo snel mogelijk langs. Be strijding van een wespennest kost 30 euro. Omdat de volksgezond heid in het geding, worden ratten gratis door de gemeente bestre den. De gemeentelijke bestrijder van plaagdieren raadt inwoners nadrukkelijk af zelf bijennesten te verwijderen. Het telefoonnum mer van het gemeentelijke meldpunt is 85 48 56. RIJSSEN - Ina van Otten van de Oosterhoffruiters wist tijdens de Overijsselse kampioenschap pen een derde prijs te behalen in de voorronde, dit gaf haar recht op een finale plaats bij de beste 10 in de klasse LIIn de Fi nale behaalde ze een fraaie vijf de plaats. Een 32-jarige eigenaar van een autobedrijf aan de Zuidervelds- weg in Enter deed zaterdagmor gen aangifte van diefstal van een personenauto. Dit betrof de auto waarmee de 17-jarige jon gen een ongeval mee veroor zaakte.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 12