Interesse fietsroutenetwerk overtreft de verwachtingen "Op zoek naar een huurwoning? Het grootste aanbod vindt u op www.huisliin.nl" Irme l^pim Nu bij Trendbed www.trendbed.nl V rij etij dskleding in dames-, heren en kindermaten Werk en warmtekleding Outdoor-kleding en schoenen Army- artikelen Diverse merken w.o. Dept*, Double Face, Indian Rose*, Madonna, Outfitters Nation, Lee, Wrangler, L.T.B., Maverick, Tom Tailor, Edit, Vingino, Petrol, Fransa, Freeze, NXS, Its Noise etc. etc. Ahuisliin "rïT\ U zoekt een huis? U vindt een huis! Boxspring al vanaf 899.- Elektr. verstelbaar al vanaf 1.699 in div. stofkleuren Kom ons bezoeken op ons nieuwe adres: Kryptonstraat 37, Rijssen. Tel. 0548-52 10 12 Industrie-terrein Plaagslagen Grotestraat 55 - 57, Nijverdal, tel. 0548 - 61 00 36 Hogepad 3, Rijssen, tel. 0548 - 51 82 15 www.humpiedumpie.nl (*deze merken zijn alleen verkrijgbaar in Nijverdal) REGIO - Begin mei van dit jaar is het fietsroutenetwerk in Twente officieel in gebruik ge nomen. De belangstelling voor dit netwerk van fietsknooppun- ten overtreft de verwachtingen. Zo zijn er in drie maanden tijd al ruim 35.000 speciale fietskaar ten verspreid. VW s, toeristisch bedrijfsleven en boekhandels in Twente kunnen nauwelijks aan de vraag voldoen. Opvallend is ook de belangstelling voor aan schaf van de kaart buiten Twen te. Een groot aantal VWs uit de omliggende regio's en het Duit se grensgebied heeft de kaart in de verkoop genomen. Ook de vele reacties van fietsers zijn ronduit enthousiast te noemen. Kortom, het 1.500 kilometer tel lende netwerk in Twente mag met recht succesvol worden ge noemd. In september verschijnt de vijfde, herziene druk van de fietskaart Twente. Verschil met de voorgaande edities is de op name van een tweetal routetra jecten in het Duitse grensge bied. Zo worden grote delen van de Grafschafter Fietsentour en de West-Münsterlandtour op de kaart opgenomen. En wor den de aansluitingen weergege ven met de Toeristische Over stappunten (TOP's), die dit na jaar in het Duitse grensgebied worden opgeleverd. Het route netwerk op de Fietskaart Twen te krijgt daarmee een grens overschrijdende uitbreiding van ruim tweehonderd kilome ter. De fietskaart Twente is een uitgave van het Twents Bureau voor Toerisme en is voor 5,95 te koop bij onder andere de VW's in Twente. Naast alle be nodigde fietsinformatie (tracés, knooppunten en afstanden tus sen de knooppunten) is ook toeristische informatie opgeno men over de Twentse beziens waardigheden. Op de kaart en de informatiepanelen is ook de uitleg van het systeem in het Duits en Engels opgenomen. Verder zijn ook al de verbindin gen opgenomen naar de net werken in het Vechtdal en Sal- land. In navolging van Twente zal het fietsroutenetwerk in Sal- land naar alle waarschijnlijk heid in het voorjaar van 2008 gereed zijn. Het Overijssels Vechtdal volgt in de zomer en de Kop van Overijssel in de na zomer van 2008. Alle informatie over het fietsroutenetwerk in Overijssel, inclusief de voort gang ervan is te vinden op de website: www.fietseninoverijs- sel.nl. L. Humpie Dumpie NIEUWE COLLECTIE: In drie maanden tijd zijn al ruim 35.000 speciale kaarten verspreid van het fietsroutenetwerk, (ar chieffoto)

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 11