Extra prijzen: grandioze minicruise... Landal Doe mee en win! Holtens Nieuwsblad WGGGNGR huis-aan-huiskranten vul de Zomerpuzzel van dé Weekkrant in en maak kans op een gratis verblijf bij Landal GreenParks of een driedaagse City-Cruise naar York voor twee personen! Nog makkelijker: SMS uw oplossing! 2121 De winnaars mogen een weekend of mid week verblijven in een 4- of 6- persoonsbungalow op een van de onder staande parken van Landal GreenParks: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Dinsdag 14 augustus 2007 - Pagina 9 Behalve een gratis verblijf in een bungalow van Landal Green- Parks, zijn er ook nog fantasti sche minicruises te winnen. Maar liefst tien winnaars krijgen een gratis minivakantie: een 3-daagse City-Cruise naar York voor twee personen. Dat houdt in: 2 avonden uit aan boord van de meest comforta bele Cruiseferries op de Noord zee en een dagbezoek aan de Middeleeuwse plaats York. Aan boord onder meer live en tertainment, kinderspeelruim tes, bioscopen, casino, verschil lende bars restaurants en comfortabele cabins. Shoppen, cultuur, gezellige tearooms, een prachtige kathedraal en leuke pubs! Aangeboden door P&O Ferries. Geldig in 2007 voor 2 personen, obv. Standard cabin, incl. bus vervoer in Engeland. (Prijs o.b.v. beschikbaarheid). NEDERLAND: Aelderholt Coldenhove Heihaas Heideheuvel Miggelenberg Rabbit Hill Hoog Vaals Twenhaarsveld DUITSLAND: Hochwald Warsberg Mont Royal Sonnenberg Wirfttal (Aalden, Drenthe) (Eerbeek, Veluwe) (Putten, Veluwe) (Beekbergen, Veluwe) (Hoenderloo, Veluwe) (Nieuw Milligen, Veluwe) (Vaals, Zuid-Limburg) (Holten, Overijssel) (Keil am See, Trierer Land) (Saarburg, Trierland) (Kröv, Moezel) (Leiwen, Moezel) (Stadkyll, Eifel) Niet gewonnen, maar wel een voor delig weekend of midweek ertussen uit? Kijk snel voor de last minute aan biedingen op www.landal.nl. Voor de gratis bro chure of voor meer informatie over Landal GreenParks: www.landal.nl of 0900 - 88 42 0,20 p.min.). U kunt een keuze maken uit alle aankomstdata tot 30 juni 2008 m.u.v. schoolvakanties- en feestdagenperioden. Reserveren kan vanaf 6 weken voor aankomst d.m.v. een reserveringsformulier. moeilijk doctor cilinder loofboom prooi zoeken jaar getijde kust strook metaal f "V** Puzzelen is natuurlijk al tijd leuk. Maar al puzze lend kans maken op een gratis verblijf bij Landal GreenParks is helemaal de moeite waard! Stuur de op lossing van deze Zomer puzzel naar de redactie en maak kans op één van de elf weekend- of midweek- verblijven ter waarde van 350 euro. Heerlijk een weekend of een midweek weg in eigen land of net over de grens. Gezellig met vrienden of met het hele gezin? Misschien willen opa en oma gezellig mee of nemen de kin deren een vriendje of vriendin netje mee. De 60 bungalow parken, met veelal vrijstaande bungalows, vindt u in de mooi ste natuurgebieden van Ne derland. Maar u vindt de par ken ook op de meest adembe nemende plekjes van Duits land, België, Tsjechië, Zwitser land en Oostenrijk. Bij Landal GreenParks valt van alles te zien, te doen en te beleven. Waar heeft u zin in? Heerlijk al wandelend of fietsend de om geving verkennen, met het he le gezin naar een attractiepark of museum of tot rust komen met een goed boek bij de bun galow. De parken zijn voorzien van verschillende faciliteiten om uw vakantie volledig af te stemmen op uw persoonlijke wensen. Van een restaurant en fietsverhuur tot een zwembad met waterattracties en soms een golfbaan. Kans maken op de prijzen is makkelijker dan ooit! U vult de Zomerpuzzel in en aan de hand daarvan kunt u de regel onder de puzzel in vullen. Dat is dé oplossing. U maakt kans op een prijs door deze op een briefkaart te schrijven en te zenden aan: Wegener Huis-aatvhuiskranten o.v.v. 'Zomerpuzzel', postbus 692 7500 AR Enschede Toets PZL(spatie)GP6(spatie)DE OPLOSSING. Zend dit bericht naar nummer 2121 De kosten per SMS-je zijn 0,40 eurocent. Meedoen mag zo vaak u wilt. strook naar boven Puzzelland kampeer- verbijt warmte bron geliefde van Zeus oude maat opgooi wereld deel opmaak kraan grote water vlakte overzet- vaartuig Engelse mei brieven- snoer school directeur deel v.e. bureau niksen hoofd deksel tijding dun stuk hout noot Griekse godin vredes- godin Ierland vlakte maat stapel op leeftijd opname ruimte stekel voor zetsel voettocht duinvallei persoon- lijk vnw. r proef- opname beroep

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 9