Diessenplas bij beste drie zorgcentra Holtens Nieuwsblad Holtens Nieuwsblad 5 Gert Jansen komt met Ploppcap Amazone Kim Hietbrink van ponyclub De Bergruitertjes Trekkersiep Vrije markt niet meer door Sponsoractie Cl000 sportclubs supportersvereniging HMV Repetities kerkkoor Pony Kim Hietbrink beste van Overijssel HOLTEN-In Ambt- Delden zijn afgelopen zaterdag de Overijsselse kampioenschappen ver reden. Dinsdag 14 augustus 2007 Ook PC de Bergruitertjes had enkele afgevaardigden. Een van hen was Kim Hietbrink, zij mocht met haar pony Marlotte meedoen in de klasse B catego rie E springen. Dit verliep zeer succesvol. Ze wist beide omlopen foutloos rond te komen en de jury gaf haar ook een zeer hoge waarde ring. Voor het binnenkomen, halt- houden en groeten behaalde zij namelijk twee keer een negen. Voor de wijze van rijden van het parcours behaalde zij een zeven en een half en een acht. En voor de houding en zit van de ruiter behaalde zij twee maal een ze ven. Dit bracht haar op een totaal van 106,5 punten. En hiermee versloeg zij de nummer twee mimschoots die op een totaal van 99 punten uit kwam. Dit betekent dat Kim Overijssels kampioen is. Kim is zaterdag avond door de ponyclub gehul digd in het clubhuis. Maar ze was niet de enige van de pony club die in Ambt-Delden reed. Ook Nikki Hulstein was met haar pony Troublemaker aan wezig. Zij wist in het klasse Z-springen categorie D in zowel de eerste als tweede manche foutloos te blijven, helaas viel er in de bar rage een balkje van de hinder nis. Dit was toch goed voor een zevende plaats. Dit betekent dat zij door mag naar de Hippiade, oftewel de Nederlandse kampioenschap pen die zullen worden verreden op zaterdag 1 september op het KNHS-centrum in Ermelo. HOLTEN - Kim Hietbrink van ponyclub De Bergruitertjes is Overijssels kampioene geworden in Ambt-Delden. Zij wist 106,5 punten te behalen. De nummer twee haalde 'slechts' 99 punten. FOTO: JOHAN BOUNK MARKELO - Auto Sport Vereni ging Markelo houdt zaterdag 9 september haar jaarlijkse trek- kerslepwedstrijden aan de Ens- inkgoorsdijk in Markelo. Alle klassen komen aan de start. De aanvang is 10.00 uur. De in schrijving voor de deelnemers is woensdag 22 augustus, vanaf 20.00 uur bij Herberg De Pot, Potdijk te Markelo. HOLTEN - De Vrije Markt Hol ten zal dit jaar niet meer door de Supportersvereniging van HMV georganiseerd worden, zo is on langs tijdens de jaarvergadering besloten. De organisatie is nu in handen van de firma Rezi uit Enschede. Even een telefoontje naar 053- 4331777 of06-22339401 en men is verzekerd van een kraam, maar dit wel gaarne voor 1 sep tember. In de maand augustus is de winkel aan het Zwartepad 8 we gens vakantie gesloten. HOLTEN - Woonzorgcentrum Diessenplas in Holten maakt kans om als eerste te eindigen in een landelijke prijsvraag. Het Bouwcollege Zorginstellingen en de Landelijke Organisatie Cliëntenraden hebben een prijsvraag uitgeschreven voor alle woonzorgcentra in Neder land. Het huis waar wonen en zorg op de beste manier gecom bineerd worden, wint. Van de honderddertig deelne mende huizen zijn er nog drie over, waaronder Diessenplas. Er zijn al een aantal voorrondes geweest. Na een schriftelijke se lectie, heeft een jury het huis be zocht en zijn er enquêtes onder de cliënten gehouden. In de ju rering is voornamelijk gekeken naar de tevredenheid van cliën ten, de woonomgeving, de sfeer in het huis en de wijze waarop de zorg verleend wordt. Met na- HOLTEN - Het Hervormd Kerk koor begint dinsdag 21 augus tus om 20.00 uur in Irene weer met haar repetities. Naast de leden van het koor zijn ook belangstellenden van harte welkom om te kijken of mee te zingen. Er is namelijk nog steeds plek voor zowel mannen als vrouwen. Wie interesse heeft, kan bellen met de secretaris: 0548-361288. Er werd afgelopen zaterdag in Diessenplas een promotiefilm ge maakt. Deze is vanaf september op Internet te zien. FOTO: IOHAN BOUNK me de combinatie van wonen en zorg stond centraal. Uitein delijk bleven er drie huizen over: Diessenplas in Holten, Skewiel Trynwalden in Oenkerk en De Blaauwe Hoeve in Hulst. Het woord is nu aan het grote publiek. Vanaf 1 september ver schijnen er filmpjes op internet en kan men op basis van deze filmpjes een stem uitbrengen op het huis wat het meeste aan spreekt. De stemronde duurt tot 20 september 12.00 uur. Op dinsdag 25 september wordt tij dens een jubileumcongres van het Bouwcollege de winnaar be kend gemaakt. Locatiemanager Bea Kieskamp: "Wij zijn heel trots op deze pres tatie en vinden het al heel mooi dat we bij de beste drie horen. Uiteraard doen we er wel alles aan om als eerste te eindigen. We hopen dan ook dat Holten en omgeving haar stem laat ho ren en op Diessenplas stemt. Maar hoe dan ook, wij vieren op woensdag 26 september feest. Vanaf 19.30 uur is iedereen wel kom in de tuin van Diessenplas. The Swing Sting Quartet geeft dan een swingend concert." HOLTEN - Dankzij een Duitse uitvinding, de Ploppcap, wordt het een stuk lastiger om onge merkt drugs in een drankje te doen. Terwijl men bijvoorbeeld naar het toilet gaat, kan het glas, bij gebruik van de Ploppcap, onbe heerd achtergelaten worden. Zolang de Ploppcap op het glas zit, verdwijnen er geen drugs in je consumptie. Wanneer je geen 'plop' hoort bij het verwijderen, dan weet je dat er iemand heeft aangezeten. Volgens Gert Jansen uit Holten, is het "een reclamedrager met preventieve werking". Hij wil, na de veelbelovende eerste maanden in Duitsland, de Ploppcap in Nederland in troduceren. Voor bedrijven is de Ploppcap, net als een bierviltje, prima ge schikt om reclame op af te druk ken. Je kan er van alles op kwijt HOLTEN - De Cl000 van Annet Dikkers staat al een poosje in de verkoop, maar dat weerhoudt de Holtense er niet van om een gro te sponsoractie op touw te zet ten. Achttien sportverenigingen in Holten krijgen de mogelijk heid om mee te doen aan de ac tie die in week 36 gaat beginnen. In totaal krijgen de Holtense clubs 13.000 euro toebedeeld. De sponsoractie wordt niet al leen in Holten gehouden, maar ook bij winkels in Deventer en Twello. In totaal krijgende sport clubs in de regio 52.000 euro toe bedeeld. De manier waarop dat gaat gebeuren is simpel. Elke klant krijgt bij besteding van tien euro een munt en die kan in de koker van een bepaalde club worden gegooid. Elke week - en dat dertien weken lang - wordt er 1000 euro onder de clubs ver deeld naar rato van het aantal munten. Aanleiding voor de actie was het dertigjarig bestaan van haar winkel in Twello, zo laat Dikkers weten. "En voor de win kel in Holten is het ook een leuk soort van afscheidsactie." Een half jaar geleden maakte Dikkers bekend dat ze twee van haar drie supermarkten wilde verkopen, waaronder ook die in Holten. De winkel met bakkerij zit al 157 jaar in de familie, dus een makkelijke keus was het niet om voor ver koop te kiezen. "Maar aan de panden zitten wat haken en ogen. Ze staan voor grote inves teringen en ik heb twee kleine kinderen en dan moet je een keus maken. Met 375 man in dienst en alle regels en gedoe eromheen ben je gewoon heel erg druk. En wil je de investerin gen terugverdienen dan moet je groter groeien, maar dan heb je weer minder grip op de zaken. We hebben de keus gemaakt om het kleiner te maken en ons te richten op één supermarkt", al dus Dikkers die alleen de winkel in Twello wil aanhouden. De winkel in Colmschate is inmid dels al van de hand gedaan en met de verkoop van de C1000 in Holten gaat het volgens haar 'de goeie kant op'. "Er is zeker inte resse, maar we zijn een specifiek bedrijf mét een bakkerij én dat willen we ook zo door laten draaien." Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huwan-hutskranten BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stichting Holtens Nieuwsblad. Stichtingsbestuur. W.H Beyers, secretaris, KoSmgsetf 4,7451 XC Holten en je bereikt er snel grote aan tallen mensen mee. Hij denkt daarbij niet alleen aan discothe ken of bierbrouwerijen maar ook aan reisorganisaties of zorgverzekeraars. Het internetadres is: www.plop- pshop.de Op deze site kan doorgeklikt worden naar een Nederlandse site met contactgegevens. De Ploppcap is voorlopig alleen te koop via internet. Klachten bezorging: Tel. 055 - 538 90 53 Abonnementen: tel. 053-4842 383 of e-mail: abonnementen@whk.wegener.nl Abonnementen worden na 15 december automatisch met een jaar verlengd. Eindredacteur: Peter Bulthuis Tel: 0548-597 370 Fax: 0548-597 369 Mail: p.bulthuis@whk.wegener.nl Adres Holtens Nieuwsblad: Haarstraat 100, 7462 AT Rijssen. Persberichten: holtens.nieuwsblad@whk.wegener.nl Inleveradres: Blokker Van de Maat, Smidsbelt 7, 7451 BL Holten (tot donderdags.) Advertentie-adviseur Brenda Zieleman Tel: 0548-597350 Mobiel: 06-51198351 Fax: 0548-597359 Mail: b.zieleman@whk.wegener.nl Hoofd redactie: A. Schepers Commercieel regiodirecteur G.J.M. ter Hedde Directie: j.V. Munsterman Algemeen hoofdredacteur: M.G.J. )ochemsen Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Algemene voorwaarden www.wegenerhuisaanhuiskranten.nl Overijssels kampioen met pony

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 5