Recreatieteam gaat laatste week in Holtens Nieuwsblad 3 Darten voor koppels in Klavier Imhof kan nog wel even blijven Agenda Mike en Dann op visite bij Mare de Reuver HOLTEN-Het is al weer de laatste week van het recreatiewerk bij de Lindenberg. Het team bestaat uit Gijs Vene klaas, Daan Mollink, Marlies Nijkamp, Stijn de Vrijer en Frank Gruij- ters. Column Het is tijd voor de Nr O in hypotheken Dinsdag 14 augustus 2007 HOLTEN - Café 't Klavier houdt 19 en 26 augustus een jubi- leumtoemooi darten voor kop pels. De poulewedstrijden worden 19 augustus gespeeld. Op 26 au gustus wordt de winnaarsronde gespeeld door de beste twee koppels van de poulewedstrij- den. Tevens wordt op die dag de verliezersronde gespeeld. Inschrijving: tot en met 14 au gustus bij Café 't Klavier; In schrijfgeld: 10 euro (maximaal twintig koppels); Minimumleef tijd: 16 jaar; Start wedstrijden: 13.30 uur; Locatie: café 't Kla vier; Totale prijzenpot: 350 eu ro. Voor inlichtingen: Chantal de Boer, telefoon 0548-362998. VERVOLG VOORPAGINA HOLTEN - Wel vindt de pen ningmeester dat de club recht heeft op een andere locatie. "We zitten meer dan tien jaar op deze plek, dus de gemeente kan niet zomaar zeggen dat we er mee op moeten houden. Maar veel keus hebben we niet. De Vletgaarsmaten is, denk ik, de dichtstbijzijnde optie." Over de rol van de gemeente is Nijland positief. "We zijn nog steeds met ze in gesprek en ik moet zeggen dat ik niets dan lof heb voor hun medewerking-We zijn blij dat ze meehelpt. En ach, voordat die woningen er staan, zijn we al jaren verder. Recreatiewerk Het een na laatste team, dat deze week nog voor de activiteiten zorgt bij de tent op bungalowpark De Lindenberg: Robin Borgmann, Inge Landeweerd, Marianne de Bie en Dennis Tigchelovend. foto: sander scheperman Wis en waarachtig. De kouw van de Bonke is kampioen van Nederlaand. In alle kraant'n hebt de fotoos e stoane. De kouw vuurop. De Bonke kón der ma net oaver hen kiek'n. Wat een bees hè. Gert van de Bonke mag bes greuts weer op sien'n neerkèwwenden vèèrvoot- er. De enigste kouw in de hèèle wereld diet exellent is en e riddert in de huishorde van de Fienpreuvers. Is't oele ök op e völl'n? Het is zó stille in de politiek. Ik heb det önderzoch. Vakaansie. Zelfs de leu op't gemeente- huus bint met vakaansie. Zie war'n der an touw, zèè Stèè- geman. Köi der oe wat bie vuursteU'n? Zie hebt mazzel dit joar. Amoal drei wekke. In Hoolt'n duurt de vakaaaansie ne wekke lan ger as in Riess'n. Amoal bint ze weg, amoal behalve Stè- geman. Denn is noe bör- gemeister van hèèl Hoolt'n. Riess'n dutte der ök nog een betje bie. Det geet good. Nanns trammelant met. Krig hij ök eindelijk de röste woet tut hèèle joar neet an touw kump. Nee, effn in èèrns, ik hoppe det ze der amoal gauw wier bint. Wie könnt ze neet miss'n. Het wordt hööge tied daw is wier könnt dramm'n oaver het kultuurhuus, het verkèèr oavem Kol, de noordelijke rondweg, de sportveeld'n, het Liezenplan, Vletgoars- maat'n, het kom-kom-mer- en het Kolplan, um oaver Riess'n nog ma te zwieg'n. Woeneer beginne wie der an. Nemmt noe de sport veeld'n, die zöll'n vuurig jo ar met vief joar kloar wèèr. Noe, een joar later is het nog altied,...vief joar. Ik kieke a wier uut noar al det gedrèèi in de politiek, ma èèrs hèwe nog de Keunefeest'n. Dénkt der an leu, vanof 20 augustus köi wier kaart'n kööp'n. Zelf hek der ök nog genne. Dus moandagman- n'n um nèèg'n uur amoal bie fototox op de stoepe. Zie hebt nog ma een paar kaart'n en de Keunefeest'n, die wi-j neet miss'n. Wak wal een betje misse, is het mööie weer. Z6U den mööiweervuurspeller van drie-vijf-nul soms ök op vakaansie wèèr? Hij kan't ai ded zö móói vertel'n. Ai um heurt proat'n wördt het weer als ma meuier. Gen büjke an de löch. Ai um zeet is't net of de zunne opkump. Vuur mie kan de vakaansie neet lange genog duur'n. Toch krie-k a wier een betje honger noa de balie en de boer'nkööl met wors, of zöll det an't wèèr ligg'n. Ak noa buut'n kiekë, likket al wal een betje harfs. Wis en waar achtig. De Vèèrkaante Viefkop Het thema is dit keer: Landrot ten, Zeeschuimers en een schat. Het team heeft ontzettend veel activiteiten waaronder een groot piratenmaal, een quiz over het leven van deze ruwe zeeschuimers en natuurlijk gaan we met z'n allen op zoek naar de schat. Elke ochtend is er natuurlijk van 10.00 tot 12.00 uur de kinder ochtend, voor kinderen van 4.00 tot 12.00 uur. Van maandag tot donderdag is er om kwart voor zeven het 'kleuterkwartiertje'. Toneel, voor alle leeftijden. Voor het piratenmaal is het be langrijk dat men zich op tijd op geeft, zodat het team rekening kan houden met het aantal aan meldingen en een goede schat ting kan maken voor de inko pen. Na deze week moet men bijna een jaar wachten tot er weer activiteiten te doen zijn bij de tent op de Lindenberg, dus grijp je laatste kans. AUGUSTUS Brood en koekjes bakken, Larenseweg 106 Holten, woensdag 15 augustus 2007, 12:00 - 17:00 Braderie, Holten, donderdag 16 au gustus 2007 Ketentouwtrektoernooi, Vletgoor, za terdag 18 augustus 2007, 19:00 - 21:00 Zwemvierdaagse, Zwembad Twen- haarsveld, maandag 20 augustus 2007 - vrijdag 24 augustus 2007, 18:00 Brood en koekjes bakken, Larenseweg 106 Holten, woensdag 22 augustus 2007, 12:00 - 17:00 Brood en koekjes bakken, Larenseweg 106 Holten, woensdag 29 augustus 2007, 12:00 - 17:00 SEPTEMBER Endurance Holten, Holten, zaterdag 1 september 2007 Keunerit klassieke motoren, Holten, zaterdag 1 september 2007, 11:00 Opening hanennös De Hoolter Korha- nen, Beusebergerweg 35, zaterdag 1 september 2007, 15:00 - 17:00 Holland Ladies Tour, Gemeente Rijs- sen-Holten, maandag 3 september 2007 - zaterdag 8 september 2007 Nationale nachtvlindernacht, Natuur- diorama Holterberg, vrijdag 7 septem ber 2007 NBvP Holten, wereldreis per motor door jacolien en Frank Roskam, Zaal Vosman, dinsdag 11 september 2007 Keunefeesten, Kalfstermansweide Hol ten, donderdag 13 september 2007 - ^zondag 16 september 2007 Proef Hellendoorn Rally, Beuseberger weg, zaterdag 15 september 2007 Mountainbike Trophy, Zuurberg Hol ten, zondag 16 september 2007 Vrije markt, Holten, zaterdag 22 sep tember 2007 Nationale motocross, Zuurbergcircuit Holten, zondag 23 september 2007, 9:30 Najaarsrit klassieke automobielen, Beusebergerweg 37 Holten, zondag 23 september 2007, 11:00 Mare de Reuver verzorgde een Masterclass. Dann en Mike Bolink waren aanwezig. HOLTEN - De gebroeders Bo link waren deze zondag afge reisd naar Veldhoven want daar werd door Mare de Reuver dit jaar Neerlands enige MX1 GP rijder een Masterclass verzorgd. Dann Bolink was hier op uitno diging van Yamaha Nederland en broer Mike luisterde 'stie kem' mee. En uiteindelijk mochten zij ook nog gezamen lijk met Mare op de foto en kre gen een gesigneerde poster, dat was de hele reis wel waard. Rabobank

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 3