eékend SFm Zoals Jacques was, was uitvaart het in de Weekendkrant Twente Dankbetuiging Huwelijk onduikerspad verlijden Puzzeltocht bij de jeugdbond KRUIDENTUINTJEop balkon Hengelsportzaak krijgt nieuwe stek Gerritdina Drent-Kolkman Bertus en Joke Leunk Jeroen A. Klein Teeselink-Roekevisch Dhr. A. J. Podt Bel voor GRATIS Brochure leder weekend met: nieuws uit Twente nieuws uit de wereld sport en economie en vacatures in Twente Minder bedden daklozen 5 Elke vrijdag in héél Twente! Kantoor: Van Galenstraat 18 Tel. 053 - 431 23 89 Uitvaartcentrum: M.H.Tromplaan 15 Tel. 053 -431 23 89 www.vredehof.nl Dinsdag 7 augustus 2007 pagina 2 Uw geboorte-, huwelijks-, jubileum- en overlijdensberichten kunt u telefonisch, per fax of e-mail aanleveren bij ons kantoor in Enschede tot maandag 09.00 uur. Voor nadere informatie over o.a. formaten en tarieven kunt u contact opnemen met onze media-adviseurs. Telefoonnummer: (053) 484 24 50 Faxnummer: (053) 484 24 63 E-mail: familieberichten@whk.wegener.nl Dankbetuiging Voor de vele blijken van belangstelling en me deleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder en oma willen wij u hartelijk danken. Het is ons tot grote steun en troost geweest dat zij door zoveel mensen gekend en gewaar deerd werd. Kinderen, klein-en achterkleinkinderen Op maandag 13 augustus zijn wij 25 jaar getrouwd. Wanneer u ons hiermee wil feliciteren dan bent u van harte welkom op zaterdag 18 augustus vanaf 20.00 uur in Café restaurant "Het Bonte Paard", Deventerweg 87, 7451 MC Holten. 7451 CG Holten Burgemeester van de Borchstraat 39 fam.leunk@planet.nl Wat hadden we je nog graag mee willen ne men in de trekker en antwoord willen geven op je vraag: Wat ga je doen? En dan snel even zwaaien met je vingertje in de lucht. Je blijft altijd in onze herinnering als een lieve kleine deugniet. Herman Brinks en Gerrianne Wibbelink Teun, Jochem Tonny en Ina Schutte Niels, Joice, Myrthe, Yvet, Carlijn Jan en Marian Aaltink Willeke en Hans, Wim Harry Bieleman Bert Haverslag Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van mevrouw Zij was sinds 1987 een gewaardeerd en trouw lid van onze afdeling. Wij wensen haar familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. N.B.v.P. Vrouwen van nu afd. Dijkerhoek Holten 28 juli 2007 Toch nog vrij onverwacht is overleden mijn broer, onze zwager en oom echtgenoot van C. Podt-v. Vlaanderen Holten: J.A. Podt A. Podt-Baltus I. Bosman-Bos Neven en nichten 1 augustus 2007 Arnhem Wanddikte TEN WINKEL Afm.: 400x250 Wanddikte 28mm incl. Hang- en sluitwerk incl. cilinderslot Zonder luifel incl. echt glas Afm.: 294x200 Wanddikte 28mm incl. dakbedekking incl. echt glas incl cilinderslot incl. hang- en sluitwerk HOUTHANDEL TEN WINKEL Najaarsweg40 Tel. 053 - 4616858 www.tenwinkel.hl HOLTEN - Het Onderduikerspad is een nieuwe wandel route door het mooie buitengebied van Holten en voor de lange afstand ook een gedeelte door het prachtige natuur gebied de Holterberg. Het pad vertelt onder het wandelen over de onderduikers die in de Tweede Wereldoorlog ondergedoken zaten op de Sallandse boerderijen en zich met de razzia's verscho len in het bos. De lange route van 12 kilometer brengt u via het Onder duikerpad naar het mooie natuurgebied de Holterberg waar in de bossen verscholen de indrukwekkende Cana dese Begraafplaats ligt. Rondom 5 mei staat deze begraafplaats erg in de belang stelling en veel (Canadese) oud-strijders komen de be graafplaats dan bezoeken. Het Ónderduikerpad kunt u beginnen bij Koffie en Thee- schenkerij de Koffiemölle in Holten. In de Koffiemölle is een hoek ingericht met het thema: De koffiemolen in oorlogstijd. Tevens kunt u 400 antieke koffiemolens te bezichtigen. Het is ook mogelijk om de 3 of 5 kilometer te wandelen en dan vanaf de Koffiemölle met de auto naar de begraaf plaats te rijden. Koffie en Theeschenkerij de Koffiemölle Schreursweg 5 Holten Tel: 0548-361725 (volg borden met camping Ideaal) Hier kunt u parkeren met de auto en binnen de route vra gen. 4,50 p.p incl: koffie/thee en Twentse kruidkoek, wandel route met uitleg) Openingstijden: van 1 april tot 1 oktober Wo tm. Zat. s'.- middags van 12.00uur tot 18.00 uur. Groepen altijd op afspraak ook buiten openingstijden. kunt de borden volgen met camping Ideaal. RUSSEN - De jeugdbond van de gereformeerde gemeen ten houdt zaterdagmiddag 25 augustus een fiets(puz- zel) tocht ten bate van de actie: Toekomst voor de kerk. Het start- en eindpunt zijn bij basisschool 'In den Clim- tuin', C.B.J. Landweerlaan 3. Er kan tussen 13.00 en 14.00 uur gestart worden. Bij inschrijving kan men kiezen tus sen een korte of lange route. De korte route is 17 kilome ter en de lange 27 kilometer. De kosten zijn 2,50 euro per persoon en maximaal 9,50 euro per gezin. Kruiden op hel balkon of terras zijn niet alleen mooi, ze ruiken verleidelijk, kunnen vlinders en bijen lokken én zijn in de keuken en de linnenkast te gebruiken. Neem bijvoorbeeld tijm en rozemarijn. Deze geurige struikjes trekken de aandacht van ogen en neus. Tijm en rozemarijn zijn allebei wintergroene heestertjes, waar van de blaadjes heerlijk smaken in vlees-, kaas- en eier- gerechten. Verse kruiden zijn het lekkerst. Kruiden van eigen teelt kun je ook drogen om later te gebruiken. Droog de krui den in een donkere, warme en goed geventileerde ruim te. Hoe sneller het kruid droogt, hoe beter kleur en smaak bewaard blijven. Teveel verwarmen door drogen in de zon of temperaturen boven de 30 graden, is niet goed. Dan verdampen de geurstoffen teveel. 15.50 FURNESS'CAR mm WGGGNGR huis-aan-huiskranten RUSSEN - De Hengelsport zaak van Gerard Poortman heeft een nieuwe stek ge vonden aan de Enterstraat 39A. In het pand zat voor heen Steen Automateria len. De zaak van Poortman zat eerst aan de Broeke straat 40. De verhuizing vond afgelopen donderdag plaats en Poortman is ui termate tevreden met de nieuwe locatie waar hij wel vier keer zoveel ruimte tot zijn beschikking heeft als in de oude winkel waar hij on geveer een jaar zat. Nu kan Poortman zijn handels waar slijten op een opper vlakte van wel 250 vierkan te meter en dat is vanzelf sprekend aantrekkelijker voor de klant, weet Poort man. 'Ik ben erg blij met de plek waar we nu zitten. We zitten hier echt mooi in het zicht en daarom kunnen we meer mensen uit de re gio trekken, want ze zien ons gewoon en komen dan binnen. Het kan alleen maar beter gaan." Over de eerste dagen na de verhuizing is Poortman in ieder geval al tevreden, want het was direct al druk op de nieuwe locatie. "Topdrukte", beschrijft Poortman de toestroom aan klandizie. Het hele as sortiment is inmiddels overgegaan van de Broeke straat naar de nieuwe stek, wat niet alleen betekent dat de klant kan kiezen uit zo'n veertig soorten hengels voor de roofvisser, maar ook uit nieuwe artikelen. "We hebben ook het com plete assortiment voor de kapervisser en voor de wit- visser hoor", zegt Poort man die nu ook alle pro ducten voert van Rozeme- ijer en Preston Innovations. "We hebben een hele ran ge voor de wedstrijdvisser. En vanaf volgend voorjaar hebben we ook Shimano in ons assortiment."

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 2