Interkerkelijk recreatiewerk metgezel^ over Holterberg Holtens Nieuwsblad Zwemvierdaagse met slotspel Snel naar de bel Holtens Nieuwsblad 5 Braderie vlooienmarkt Tochtje met huifkar Speurtocht naar wild HOLTEN - Het inter kerkelijk recreatiewerk seizoen gaat alweer de vijfde week in. Alles in en rondom de tent en kiosk bij bungalowpark de Lin- denberg zal in het teken staan van Muziek. Verschillende zomerse activiteiten voor vakantiegasten en thuisblijvers Zwieren en zwaaien Nieuwe opzet kermis zorgt voor extra gezelligheid Yj*O6g0 WcUlddillg B B met geitenmelkerij Roomservice Dinsdag 31 juli 2007 Bij het kampvuur op zaterdag avond kan er kennis gemaakt worden met team: Rianne, Ma- riska, Marlot, Jeanet en Gert- Jan. Bij dit kampvuur worden broodjes gebakken en kunnen er uit volle borst kampvuurlie deren worden gezongen. Zon dagochtend zal de kerkdienst in het teken staan van Kleuren. Kinderen kunnen zich maan dagmiddag 6 augustus verma ken tijdens de waterspelen. Bij warm weer is dit voor hen een ideale activiteit om 'het hoofd koel houden'. 's Avonds kunnen de sportieve- lingen het tegen elkaar opne men tijdens het sporttoernooi. Dinsdagmiddag kunnen kinde ren hun gezicht laten schmin ken. Woensdagochtend is er om 6.00 uur een ochtendwandeling. Er zal een mooie wandelroute worden gemaakt door de Hol terberg, waar genoten kan wor den van de diverse flora en fau na die Holten te bieden heeft. Na de ochtendwandeling staat ervoor de deelnemers een ont bijt klaar. Bij het thema muziek kan een playbackshow natuurlijk niet ontbreken. Op woensdagmid dag wordt de tent dan ook om getoverd tot een muzikale are na, waar kinderen hun idolen kunnen imiteren. Donderdagavond wordt het griezelen geblazen tijdens de spooktocht. Deze begint om 21.45 uur. Op elke doordeweekse dag (be halve woensdag) is er van 10.00 tot 12.00 uur een kindermor gen. Tijdens de kindermorgens zullen kinderen een eigen mu ziek instrument in elkaar knut selen. Voor de peuters en kleu ters is er 's avonds om 18.45 uur een kleuterkwartiertje. Iedereen is welkom in de tent aan de Bor- keldsweg, om mee te doen aan de verschillende activiteiten. Vanaf 1965 is er in Holten recre atiewerk. Een commissie be reidt namens de Hervormde Gemeente, de Gereformeerde Kerk en de Rooms Katholieke Parochie gedurende de winter maanden het werk voor, dat in de zomermaanden door teams van jongeren wordt uitgevoerd. De doelstelling is nog steeds: waar mensen zijn, dient de kerk zich te presenteren. Het is een uitstekende gelegenheid om oe cumenisch bezig te zijn. HOLTEN - De Holtense Han delsvereniging houdt donder dag 2 en 16 augustus een zo- merbraderie met een vlooien markt op de Smidsbelt en in de Kerkstraat. Het is de bedoeling dat de helft van de Smidsbelt wordt gebruikt, zodat er par keerruimte overblijft. De brade rie loopt door in de Kerkstraat, terwijl deze in de Boschkamp straat overgaat in een vlooien markt. Op dit moment hebben zich al veel kraamhouders van buiten Holten aangemeld. Wie nog interesse heeft in een marktkraam kan hiervoor bel len naar 06-55 563 398. HOLTEN - Natuurdiorama Hol terberg aan de Holterbergweg 12 is woensdag 1 en woensdag 8 augustus om 6.30 uur het ver trekpunt van een wandeling voor vroege vogels met aanslui tend een ontbijtbuffet. Samen met een professionele natuur- gids van het natuurmuseum gaan de deelnemers op zoek naar de geheimen van het bos en de heide. Schitterende verge zichten en het geheimzinnige Numendal zullen de tocht tot een onvergetelijke ervaring ma ken. Na de wandeling, die an derhalf uur duurt, staat een uit gebreid ontbijtbuffet gereed bij Restaurant Woody's pancakes steaks tegenover het muse um. Tot slot wordt een bezoek gebracht aan Natuurdiorama Holterberg. De kosten voor het programma zijn 14.75 euro, kin deren mogen mee voor 7,50 eu ro. Van tevoren graag reserve ren voor dit 'vroege vogel arran gement': 0548-3619 79 of een e- mail te sturen naar museum@holterberg.nl - vervolg voorpagina hoenders ging om ze te filmen." HOLTEN - Dat hij een geiten melkerij heeft is voor de gasten een extra voordeel. "Het is een goede combinatie. Alleen ernaar kijken is al leuk." De gasten van Meijerink komen voornamelijk uit het westen, zo leert ook het gastenboek. "De meesten zijn erg positief', zegt de boer. "Het valt ze vaak op dat het hier 's nachts erg donker wordt." De toeristen komen niet alleen voor het 'hoerenle- vengevoel', maar ook voor de rust en de mogelijkheden tot mooie fiets- en wandeltochten in de omgeving. Meijerink: "We zitten dicht bij de Holterberg. Laatst was er nog iemand uit Amsterdam die elke ochtend heel vroeg naar de kor- HOLTEN - Outdoors Lodge in de bossen tussen Holten en Markelo, heeft sinds kort room- service aan de tentdeur. Outdoors Lodge heeft volledig ingerichte safaritenten die van alle gemakken zijn voorzien: kitchenette, eigen toilet, een bad op pootjes en boxspring bedden. Maar ook schitterende lodge cabins die het hele jaar door gehuurd kunnen worden, deels met een aparte slaapka mer voor de kinderen. De service is op hotelniveau: ontbijt op bed, dagelijkse schoonmaak van tent of blok hut en roomservice vanuit Out doors Bistro. Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan-huiskranten BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stichting Holtens Nieuwsblad Stichtingsbestuur W.H. Beyers, secretaris, Koiingserf 4,7451 XC Holten. Klachten bezorging: Tel. 055 - 538 90 53 Abonnementen: tel. 053-4842 383 of e-mail: abonnementen@whk.wegener.nl Abonnementen worden na 15 december automatisch met een jaar verlengd. Eindredacteur Peter Bulthuis Tel: 0548-597 370 Fax: 0548-597 369 Mail: p.bulthuis@whk.wegener.nl Adres Holtens Nieuwsblad: Haarstraat 100, 7462 AT Rijssen. Persberichten: holtens.nieuwsblad@whk.wegener.nl Inleveradres: Blokker Van de Maat, Smidsbelt 7, 7451 BL Holten (tot donderdags.) Advertentie-adviseur. Brenda Zieleman Tel: 0548-597350 Mobiel: 06-51198351 Fax: 0548-597359 Mail: b.zieleman@whk.wegener.nl Hoofd redactie: A. Schepers Commercieel regiodirecteur C.J.M. ter Hedde Directie: ).V. Munsterman Algemeen hoofdredacteur: M.G.j. |ochemsen Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Algemene voorwaarden www.wegenerhuisaanhuiskranten.nl HOLTEN - De nieuwe opzet van de kermis blijkt geslaagd. Een deel van de kermis stond op de Dorpsstraat tussen snackbar 't Klavier en Foto Ten Velde. Dit zorgde voor extra gezelligheid, die goed werd opgepakt door de horeca in dit stukje straat door er een terras neer te zetten. foto: johan bolink HOLTEN - Holten ziet er vanaf een huifkar nog mooier uit. Elke woensdag om 14.00 uur wordt onder deskundige leiding een huifkartocht gehouden. Bij veel animo rijdt er om 15.30 uur nog een huifkar. De voerman is een zeer enthousiast verteller en weet veel over het gebied te ver tellen. Vertrek vanaf de VW Holten. Opgave bij de VW Hol ten, telefoon 0548-361533. HOLTEN - Als bezoekers wild in de natuurlijke omgeving willen zien, moeten ze de dieren wel weten te ontdekken. Tijdens de wildspeurtocht per huifkar weet de voerman die plekjes echter moeiteloos te vinden. Bij vol doende deelname wordt elke woensdagavond een tocht ge houden. Opstappen om 19.00 uur bij De Elshof. Opgave bij Wv Holten, 0548-36 15 33. HOLTEN - De zwemvierdaagse wordt gehouden van maandag 20 tot en met vrijdag 24 augus tus. Deze wordt georganiseerd door Zwem- en Poloclub Twen- haarsveld in zwembad Twen- haarsveld. Er kan gestart worden op maan dag of dinsdag tussen 18.00 en 19.30 uur. Deze tijden gelden ook voor de rest van de week. Het meedoen aan de zwemvier daagse houdt in dat men op vier van de vijf avonden een afstand moet zwemmen van 500 meter (twintig baantjes). Deelnemers tot en met 10 jaar en van 60 jaar en ouder mogen volstaan met 250 meter (tien baantjes) per avond. Op de donderdag- en vrijdag avond zijn er ook van allerlei ac tiviteiten rondom het zwem men gepland zoals buikglijden, blikken stapelen, broodbakken en pony rijden. Vrijdagavond is er voor alle deelnemers die de zwemvierdaagse hebben vol- De zwemvierdaagse is bedoeld voor jong en oud. FOTO: SANDER SCHEPERMAN tooid, een medaille. Tot slot is er 'snel naar de bel' waar iedereen gratis aan kan deelnemen. De voorverkoop start'maandag 13 augustus aan de kassa van het zwembad. Dan kost een kaart 3,50 euro en vanaf maan dag middag 20 augustus 16.00 uur wordt dit 4 euro (Wie geen medaille hoeft, krijgt 1 euro kor ting). Tijdens de zwemvierdaagse is het zwembad voor recreatief zwemmen gesloten.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 5