Carinova Cursusprogramma Carinova beloond voor kwaliteit vHK^ dichterbij dan u denkt Veiliger wonen met domotica Carinova Informatiebon juli 2007 Voor iedereen met zomergasten: Gewijzigde openingstijden tijdens vakantie carinova Zorg voor uw welzijn Bent u benieuwd naar onze diensten? Kijkt u dan op www.carinova.nl of bel met (0900) 8662 (lokaal tarief). Liever geen post meer... Pas op "nep" -hulpverleners EK Triathlon 2009 naar Hotten Zorg bij u in de buurt v '9001' Borstvoeding, de beste start!, Oeventer, Startdatum: 6 september Borstvoeding, de beste start!, Heemse, Hardenberg, Startdatum: 10 september Babymassage, Ommen, Startdatum: 10 september Kind en Veiligheid, Dalfsen Startdatum: 10 september Masseren, niet verleren, Oeventer Stortdatum: 12 september Muziek op schoot, Dalfsen Startdatum: 12 september Voetreflexmassage, Oeventer Startdatum: 12 september Themabijeenkomst 'Weerbaarheid', Holten, Datum: 12 september Babymassage, Deventer Startdatum: 12 september Wij doen ons best voor u Carinova is dit jaar glansrijk door de toetsing voor het HKZ-certificoot gekomen. Zorginstellingen zijn wettelijk verplicht een kwaliteits- managementsysteem te hanteren en worden hierop gecontroleerd. HKZ is de afkorting voor Harmonisatie Kwaliteitsbeoordeling Zorgsector (HKZ). Gekeken wordt naar hoe de processen beschreven zijn en hoe dit in praktijk wordt gebracht. Investeren in hoge kwaliteit Carinova investeert veel in kwaliteit. Niet alleen de procedures die wij hanteren worden beoordeeld, maar ook de praktijk zoals zorgverleners en cliënten deze ervaren. Met het behalen van het certificaat geeft Carinova een duidelijk signaal: 'hoge kwaliteit van zorg is ons heel wat waard en we staan voor de continuïteit ervan'. Meer informatie vindt u, behalve op onze eigen website, op: www.kiesbeter.nl en op www.independer.nl Domotica is een verzamelnaam voor allerlei voorzieningen in uw huis, die het leven makkelijker en veiliger maken. De bekendste is 'Personenalarmering'. Maar wist u dat Carinova nog meer middelen heeft voor veiliger wonen? In het kort een paar voorbeelden: Valdetectie U draagt een valdetector met een clip aan uw kleding. Deze detector is continu in slaapstand. Door de combinatie van een schok, een val en een liggende positie van de drager wordt de meld- centrale gealarmeerd. Een verpleeg kundige van Carinova of een door u aangewezen contactpersoon kan nu contact met u opnemen of er wordt hulp gestuurd Brandbeveiliging U krijgt rookmelders in uw woning, die in contact staan met een alarmkast. Bij rook of brand wordt de Carinva-meldcentrale gealarmeerd. Deze neemt contact met u op. Bij brand staan zij ook rechtstreeks in verbinding met de brandweer. Inbraakbeveiliging Zorgt voor bescherming tegen 'ongenode gasten'. De beveiliging zorgt ervoor dat wanneer de woning van de gebruiker wordt betreden en het alarm is ingeschakeld er direct verbinding komt met de Carinova-meldcentrale. Zij nemen dan actie. Informatie: Voor informatie voor de kosten van perso nenalarmering en andere domotica in uw specifieke situatie, kunt u contact opnemen met de Carinova. Het telefoonnummer is: 0900- 8662 (lokaal tarief). Een beperkt aantal Hulpmiddelencentra van Carinova hebben gedurende de vakantie periode gewijzigde openingstijden. Olst is in week 31 en 32 alleen open op dinsdag en donderdag, op overige dagen wordt u doorverwezen naar Wijhe en/ of Deventer. Staphorst is week 29 gesloten. LI wordt doorverwezen naar Nieuwleusen. Alle overige Carinova Hulpmiddelencentra zijn in de vakantietijd normaal geopend. Voor openingstijden en adressen: kijk op carinova.nl of bel (0900) 8662 (lokaal tarief). Bathmen Loowêg 33 C, Bergentheim Burg. Oprelllaan 5-7. Broekland Bouwhuisplein 11, Colmschate Andriessenplein 1, Holterweg 108c, Veldpaperweg 2, Dalfsen Ruitenborghstraat 30, Dedemsvaart Latyrusstraat 12c, Schuttevaer 39 Deventer Zwolseweg 180, Ruijsdaelstraat 33, Enkdwarsstraat 2A, M.G.Gooszenstraat 10, H.J.P Fesevurstraat 7, Karei de Grotelaan 9a, Karei de Grotelaan 361, Spulstraat 48, Leliestraat 27, Diepenveen Molenweg 7, Gramsbergen Gramsberger State 12, Hardenberg Stationsstraat 2e, Hessenweg 74a, Meteoorlaan 2, Lage Doelen 1, Floralaan 1, Heeten Stevens kamp 1, Heino Marktstraat 27, Holten Gaardenstraat 31, lemelerveld Ds. C Keerstraat 1, Luttenberg Harmelinkstraat 13, Mariënheem Veenhorst 1, Nieuw Heeten Bathmenerweg 5, Nieuwleusen Burg. Backxlaan 265, Olst Averbergen 3c en 9, Ommen Jhr. Van Nahuysstraat 66, van Reeuwijkstraat 50, Raalte Arkelstein 2, De Blekstraat 3-!. Almelosestra'at 40a, Kaagstraat 10a, Marktstraat 65, Schalkhaar Ganzeboomsweg 9, Slagharen Dr. Willemslaan 150, Staphorst Hoogeweg 30 Wesepe Ds E, Kreikenlaan 3, Wijhe Oranjelaan 18a. T (0900) 8662 (lokaal tarief) I www.carinova.nl 7 Naam: Knip uit, vul in en stuur in een ongefrankeerde envelop aan: Carinova, Antwoordnummer 1158, 8100 WB RAALTE. Ik wil meer weten over: 0 Personenalarmering ■O Particuliere zorg O Zorg met een Persoonsgebonden Budget O Mantelzorg O Vrijwilligerswerk Stuur mij gratis documentatie. Voorletters: Adres: de heer/mevrouw Ik wil mij aanmelden als: O alphahelpende 0 vrijwilliger Neem contact met mij op. Postcode: Plaats: "like dag rond dezelfde tijd komt de postbode langs. Ik hoop altijd dat hij mijn deur voorbij goot. Hij brengt alleen maar rekeningen en ik kan ze toch niet betalen. Ik maak de post don ook helemool niet meer open. Ik word er helemaal depri van. Voor de kinderen probeer ik zo vrolijk mogelijk te zijn en hoop ik nog altijd op een hoofdprijs. Maar 's nachts lig ik wel wakker van alle betalingsachterstanden en ben ik bang dat de deurwaarder alle spullen uit mijn huis komt halen. Kan nou niemand mij helpen Er zijn nog zo'n 350.000 huishoudens die de postbode liever voorbij hun brievenbus zien gaan. Als het al zover is dat u de post niet eens meer openmaakt, dan zijn uw financiën waarschijnlijk zo problematisch geworden dat u er alleen niet meer uitkomt. Het Algemeen Maatschappelijk Werk van Carinova wijst u dan de weg naar schuldhulpverlening en steunt u waar nodig bij het. op orde krijgen van je financiën. Kom vandaag nog in actie en meld u bij het Algemeen Maatschappelijk Werk van Carinova. Een afspraak is zo gemaakt: bel (0900) 8662 (lokaal t.u«- Carinova krijgt af en toe signalen van cliënten, dat mensen met verkeerde bedoelingen zich voordoen als een medewerker of vertegenwoordiger van "de thuiszorg'Nadat deze persoon of deze mensen zijn binnen gelaten, blijken er vaak naderhand spullen te zijn gestolen. Dus als zich iemand meldt met zo'n verhaal, iet dan altijd op de volgende punten: Komt een zogenaamde 'hulpverlener* op een ander moment dan de gebruikelijke tijden; laat deze persoon of personen dan niet binnen. Alle medewerkers van Carinova dragen een badge met een pasfoto en zijn verplicht die zichtbaar voor u te dragen. Op die manier kunt u onze medewerkers altijd herkennen. Meestal kunt u onze medewerkers ook herkennen aan hun uniform: altijd wit en met het Carinova-logo erop Als u twijfelt aan iemands bedoelingen of vermoedt dat er iets niet in de haak is, bel dan de politie. 6 en 7 juli j.l. vond dc 23e Triathlon Holten weet plaats. Langs en boven het parcouis waren veel Carinova- spandoeken te bewonderen en Carinova vertegenwoordigers reikten diverse prijzen uit carinova oildeisteunt de Triathlon Holten al enkele jaren als subsponsor vanuit het perspectief dat sport en bewegen meehelpen om langer gezond en zelfstandig te blijven. In 200° vindt in Holten het Eutopees Kampioenschap pl Stichting Triathlon Holte viert in dat jaar o< 25-jarig jubileum. Telefoon:

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 13