Grote namen op Zwarte Cross L25 2* Bloemendal Aanbieding van de week Topper van de week rA°0 www.reinaardusvis.nl REINAAHDUS PEDICURE PRACHTIGE RODE MINI RHODODENDRON 95 Wunderland Kalkar Aanbieding van de week: Hollandse Nieuwe 160 e p.st. 4 voor Verse mosselen sie sind wieder da! Bel voor GRATIS Brochure Help ons helpen - Giro 6700 Fonds - Slachto ffe r h u 1 p ERKENDE VAKOPLEIDING MET ERKEND K0C-VAKDIPL0MA Start: in augustus/september a.s. te: Almelo, Hengelo, Wijhe Zwolle Nadere infomatie: Opl. inst. PEDIRODA Tel. 0546 - 69 72 37/ www.pediroda.nl I BOS CHRYSANTEN In vele kleuren verkrijgbaar Voor maar J Nu voor maar Ons zomerprijsje PIERIS FORREST FLAME Prachtige bladhoudende heester met rode scheuten van 4 95 voor 1 Service- onderhoudsmonteur. 2 Loodgieter/cv monteur. Installatiebedrijf van Zon Dinsdag 10 juli 2007 Kernie's Familiepark in Wunderland Kalkar is op zaterdag 21 juli, 28 juli en 4 augustus ook 's avonds geo pend. Met feeëriek verlichte attracties, veel live muziek en gevarieerd entertainment voor jong en oud, beloven het bijzondere avon den te worden. Op 4 augustus is er ook nog eens een spectaculair vuurwerk! De ope ningstijden zijn van 19.00 tot 23.00 uur en de toegangsprijs is 15 per persoon, inclu sief alle attracties, frietjes, ijs en fris drank. Kinderen tot 2 jaar gratis; voor kinde ren van 3 en 4 be draagt de entreeprijs 10. Voor slechts 27,50 per persoon is het mogelijk om naast het parkbezoek vanaf 18.00 uur te genieten van een uitgebreid barbecuebuffet, inclu sief alle (ook alcoholi sche) drankjes. Kinde ren tot 2 jaar gratis; vbor kinderen van 3 en 4 betalen 22,50. Kernie's Familiepark in Wunderland Kal kar, net over de grens bij Arnhem/Nijmegen is hét ideale uitstapje voor het hele gezin. Het park biedt meer dan 40 verschillende attracties waaronder, een achtbaan, een wildwaterbaan, een zweefmolen en nog veel meer. Kernie's Fa miliepark biedt all-in pret voor families met kinderen in de leeftijd van3t/ml2jaar. Het bijzondere aan Kernie's Familiepark is dat de attracties, frietjes, ijs en fris drank, koffie en zijn bij de entreeprijs van 18,50 zijn inbegrepen. Ook het parkeren is gratis! Ook bij slecht weer valt er genoeg te bele ven in Kernie's Fami liepark. In Kernie's Jungletown kunnen de kinderen in een na gebouwd Jungleland schap de hele dag overdekt ravotten. Vanuit het park is ook een bezoek aan Wun derland Adventure Plaza mogelijk. Vanaf 6,00 per persoon kan worden gereden met karts, quads, jeeps (op een specta culair off-road circuit) en in supersnelle dragsters. Ervaar het zelf: van 0 tot 100 km per uur in 3.5 seconde op de eerste dragster- baan van Europa. Kernie's Familiepark is t/m 28 oktober 2007 dagelijks geopend van 10.00 tot 18.00 uur. Voor verdere informa tie kunnen bezoekers bellen met: 0900- 2345600 (10ct/m) of surfen naar; www.ker- niesfamilienpark.eu en www.wunderland- kalkar.eu Voor salades en schotels Larenseweg 32 Vlffi Holten - Tel. 36 14 16 Fax 36 47 09 Wanddikte TEN WINKEL Afm.: 400x250 Wanddikte 28mm incl. Hang- en sluitwerk incl. cilinderslot Zonder luifel incl. echt glas Afm.: 294x200 Wanddikte 28mm incl. dakbedekking incl. echt glas incl cilinderslot incl. hang- en sluitwerk HOUTHANDEL TEN WINKEL Najaarsweg 40 Tel. 053 - 4616858 www.tenwinkel.nl LICHTENVOORDE - Het Zwarte Cross Festival in Lich tenvoorde, dat traditiege trouw plaatsvindt in het eer ste weekend van de bouwvak (27, 28 en 29 juli), heeft dit jaar bandnamen op het Zwarte Cross Festival waar menig nationaal festival ja loers op zou zijn; Status Quo, Ilse de Lange, Krezip, Within Temptation, Di-rect, Nor maal, Beef en vele buiten landse namen prijken op het affiche van het inmiddels grootste festival van Oost- Nederland. Bijzonder is dat de organisa tie heeft toegezegd te blijven vasthouden aan de lage en treeprijzen. Hierdoor kan op zaterdag en zondag voor 15 euro tientallen grote bands bewonderd worden. Een kaartje voor de vrijdag - als Status Quo met nog tien an dere bands optreedt - kost 20 euro. In totaal staan op de elf verschillende podia bijna honderd acts uit binnen- en buitenland. Rockbands hebben het niet makkelijk in Nederland en voor nieuwe bands is het he lemaal moeilijk om zonder airplay aan de bak te komen. Daarom is het Zwarte Cross Festival met 3FM een sa menwerking aangegaan om nog onbekende rockbands een kans te geven mee te doen met een landelijk con test. De titel luidt 'Serious Ta lent'. De beste bands krijgen landelijk airplay en de finale is een optreden op het Zwar te Cross Festival op zaterdag middag op het fijnproevers podium. De winnaar hiervan mag diezelfde avond op het Hoofdpodium het voorpro gramma van Within Temp tation verzorgen. Traditiegetrouw zijn de bi zarre crosswedstrijden één van de grote trekkers van het Zwarte Cross Festival. Top sport (superklasse) wordt af gewisseld met hilarische wedstrijden met de nadruk op humor. Denk hierbij aan bijvoorbeeld de diepvries klasse, de wegraceklasse, de specials en de zwaargewich ten. Veel creativiteit bij de makers en de deelnemers hebben zichtbaar plezier. Dit jaar krijgen kinderen veel extra aandacht op het Zwarte Cross Festival. Naast gratis entree voor alle kinderen on der de 1.40 meter is er een speciale kidscomer met een aparte ingang op het festival terrein: het Blagenparadijs. In deze weide een overvloed aan attracties en activiteiten: luchtkussen, schommel pira- tenschip, draaimolen, klim- en klauterhelling, schmink- clowns en bungee trampo line. Daarnaast kunnen alle kinderen op speciale kinder motoren en is er ranja. En dat allemaal gratis. Tenslotte tre den er op zaterdag verschil lende populaire bands op het kinderpodium: KUS, Jovink en Fragment gaan een spe ciale kindershow geven. Dit jaar heeft het Zwarte Cross Festival een volledig nieuwe indeling van het ter rein. Hiermee verwacht de organisatie dat de opstop pingen en wachttijden van het publiek, die vorig jaar te groot waren, aanzienlijk ver minderd worden. De door gang van het festivalterrein naar de crossbaan wordt ko mend jaar meer dan tien keer zo breed en de indeling van het festivalterrein is ook grondig onder de loep geno men. Zowel de politie en de brandweer, als de gemeente en de organisatie zelf zijn positief over de nieuwe in deling van het terrein. De grootste schade bij een verkeersongeluk of misdrijf is vaak onzichtbaar. Het Fonds Slachtofferhulp helpt helpen. Voor meer informatie: www.fondsslachtofferhulp.nl. I Alle aanbiedingen zijn geldig van 12 t/m 18 juli En zolang de voorraad strekt. Onze openingstijden zijn van maandags t/m vrijdags van 8.00-18.00 uur. Op donderdag tot 20.00 uur en op zaterdag van 8.00-17.00 uur. p Hoveniersbedrijf www.hoveniersbedrijf-bloemendal.nl Installatiebedrijf van Zon is een regionaal opererend bedrijf met ca. 5 werknemers. Wij bevinden ons op de nieuwbouw, onderhoud en renovatiemarkt en de kleine utiliteit. Onderhoud en service aan cv installaties is een sterk punt van ons bedrijf. Verder hebben wij veel particulier klantenwerk. Voor uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar: Die bereid is zonodig bij te springen in de montage van cv en loodgieterswerk. Wij vragen: - Opleiding MTS niveau, of gelijkwaardige opleiding en/of ervaring; - Goede contactuele eigenschappen; - Goed zelfstandig en in teamverband kunnen werken; - Bereid zijn tot het meedraaien van storingsdiensten; - Rijbewijs B (bij voorkeur aangevuld met E); - Bij voorkeur woonachtig in Holten of in de directe omgeving; Wij bieden: - Salaris volgens cao kleinmetaal; - Aangevuld met wachtgeld storingsdienst en gereedschapsgeld; - prettige werksfeer; - Een uitdagende baan met veel wisselende werkzaamheden. Wij vragen: - Opleiding installatietechniek; - Goede contactuele eigenschappen; - Goed zelfstandig en in teamverband kunnen werken; - Bereid zijn tot het meedraaien van storingsdiensten; - Rijbewijs B (bij voorkeur aangevuld met E); - Bij voorkeur woonachtig in Holten of in de directe omgeving; Wij bieden: - Salaris volgens cao kleinmetaal; - Aangevuld met wachtgeld storingsdienst en gereedschapsgeld; - prettige werksfeer; - Een uitdagende baan met veel wisselende werkzaamheden. Reageren? Voor meer informatie kunt U bellen met 0548 361901 (Dhr DJ van Zon) Een schriftelijke sollicitatie met cv kun je richten aan: t.a.v. DJ van Zon, Dorpsstraat 55, 7451 BS Holten. Ook kunt U mailen naar d.vanzon@planet.nl

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 6