3? €7? Boxsprlng-aktie www.trendbed.nl Fantastisch debuut crosser Joey Bak Krat Grolsch f Aanbieding van de week Topper van de week 95 00 Bloemendal Nu bij Trendbed Officiële installatie Jeugdraad Albert Heijn donderdag, vrijdag en zaterdag ZONNEBLOEMEN Prachtige dubbele meisjesogen Q Vaste plant die erg lang bloeit. Nu voor maar 5 stuks voor maar Ons zomerprijsje BUITENHORTENSIA extra groot. In verschillende kleuren van 12.50 voor maar mÊÊÊÊÊÈÊÊ^ÊtÊÊÊÊÊÊ^M Boxspring al vanaf 899.- Elektr. verstelbaar al vanaf 1.699 in div. stofkleuren Kom ons bezoeken op ons nieuwe adres: Kryptonstraat 37, Rijssen. Tel. 0548-52 10 12 Industrie-terrein Plaagslagen Rijssen en Holten Aanbieding geldig op Maandag, dinsdag en woensdag 08.00 tot 20.00 uur Donderdag en vrijdag van 08.00 tot 21.00 uur NIEUW Zaterdag's van 08.00 tot 20.00 uur** Aanbiedingen alleen geldig bij AH Rijssen en Holten Dinsdag 3 juli 2007 6 Alle aanbiedingen zijn geldig van 28 t/m 4 juli En zolang de voorraad strekt. Onze openingstijden zijn van maandags t/m vrijdags van 8.00-18.00 uur. Op donderdag tot 20.00 uur en op zaterdag van 8.00-17.00 uur. Hoveniersbedrijf www.hoveniersbedrijf-bloemendal.nl RIJSSEN-HOLTEN - De jeugd raad Rijssen-Holten wordt van middag officieel geïnstalleerd door het college van burge meester en wethouders. De jeugdraad gaat advies geven aan het college en activiteiten organiseren voor de jeugd. Het is voor het eerst dat er een Jeugdraad in de gemeente actief is. Voor dit jaar is een budget uitgetrokken van 5.000 euro, voor 2008 is dat 2500 euro, maai de leden van de jeugdraad kun nen uiteraard zelf het advies ge ven dat bedrag te verhogen. Voorzitter Mark Beunk (22) van de Jeugdraad is blij met de ver kregen officiële status, maar volgens hem zal er niet zoveel veranderen. De Jeugdraad is na melijk al sinds oktober 2006 ac tief toen een debat werd georga niseerd en bij de jumelage wa ren de leden van de Jeugdraad in touw. Eigenlijk is de Jeugd raad al 'in oprichting' sinds mei 2005, meldt Beunk. "De ge meenteraadsleden stelden toen al dat ze jeugdparticipatie be langrijk vonden, maar ze wisten dat geen vorm te geven. Toen hebben wij gezegd van 'dan richten we een jeugdraad op' en zo is het met goede ondersteu ning van de gemeente lang zaam gegroeid", zegt Beunk die samen met Michelle Haarman en Elwin Wietsma de voortrek kersrol op zich nam. Dat de club van Beunk serieus genomen wordt bleek al uit het onderzoek en het advies van de raad naar aanleiding van de no ta 'Happy fris'. "Na de presen- taie van ons alcoholverhaal werd het direct meegenomen door de commissie", weet Beunk. Dé Jeugdraad bestaat momenteel uit twaalf leden, ter wijl vijftien het maximum is. De leeftijd van de leden is vanl5 tot en met 23 jaar.'In het jaar dat je 24 wordt moet je eruit", zegt Beunk. "We hebben nu een he le brede groep en zijn geen af vaardiging van een bepaalde partij. We hebben SP-achtigen, maar ook WD-achtige mensen. Het is een heel gemêleerd gezel schap, ook qua woonplaats. Al leen hebben we nog te weinig leden uit Holten, dus die mogen zich aanmelden." Naast de adviserende rol gaat de Jeugdraad zich ook bezig houden met het organiseren van activiteiten als debatwed strijden en toernooien. Beunk: "Het doel van de activiteiten is om óf de jeugd en de politiek dichter bij elkaar te brengen óf de jeugd dichter bij elkaar te brengen." Aan een website van de Jeugdraad wordt momenteel hard gewerkt. RIJSSEN/ MARKELO - De veertienjarige Joey Bak beleef de het afgelopen weekeinde een fantastisch debuut op het EK motorcross in Markelo. De Rijssenaar slaagde er zater dag in zich te kwalificeren voor de hoofdwedstrijd van zondag en in die Grand Prix legde hij uiteindelijk beslag op een fan tastische .elfde plaats. Bak was op zijn Yamaha de tweede Ne derlander. Jeffrey Herlings won de 85cc-klasse. "Maar die heeft ook grote sponsors en heel goed materiaal", zei Bak na afloop. Hij was zeer tevre den met zijn prestaties in Mar kelo. "Het is boven verwach ting gegaan. In de kwalificatie op zaterdag ging het heel goed en werd ik negende. In de eer ste manche van zondag had ik een slechte start en moest ik helemaal van achteren komen. Ik werd geloof ik vijftiende. Ook in de tweede manche had ik een slechte start, maar er was een valpartij en die kon ik net ontwijken waardoor ik als zesde het bos in ging. Ik heb lang als zesde gereden, alleen een Fransman haalde me nog in. Maar zevende is natuurlijk super, net als elfde in de eind stand. Dat is echt heel mooi", aldus Bak die van de motor- bond ook uit mag komen op het EK in Valkenswaard. aanbieding 49 €8 TIB B.V. is al ruim 25 jaar een toonaangevend bedrijf gevestigd in Rijssen. De kernactiviteiten van dit dynamische en snelgroeiende bedrijf zijn het ontwerpen, produceren, leveren en monteren van luchtbehandelings- en koeltechnische installaties. Daarnaast leveren en monteren we systeemplafonds en scheidingswanden. WIJ zoeken: een adminstratief medewerker m/v op mbo-niveau voor een werkweek van 32 uur. Tot de functie behoort o.a. debiteurenbeheer en voorraadbeheer. WIJ BIEDEN een interessante zelfstandige functie in een prettige werksfeer met de mogelijkheid om je verder te ontwikkelen. Ook goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden behoren tot het aanbod. informatie 8 sollicitatie- Kijk voor een uitgebreide vacaturebeschrijving op onze website www.tib-bv.ni of bel (0548) 52 19 33. Sollicitaties kun je mailen naar info@tib-bv.nl of per post sturen aan T.I.B. Groep, t.a.v. de heer S.T.J. Braunius, Postbus 105, 7460 AC RIJSSEN. Wij zoeken ook monteurs, hulpmonteurs stek monteurs of schoolverlaters die hiertoe opgeleid willen worden. Kijk voor meer informatie op www.tib-bv.nl TIB Groep Spinnerstraat 28, 7461 TT Rijssen, Postbus 105, 7460 AC Rijssen T: 0548 - 521933 F: 0548 - 521957 I: www.tib-bv.nl E: info@tib-bv.nl

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 6