blijkt zeer succesvol Met EK Triathlon start in Domeiaar Holtens Nieuwsblad Holtens Nieuwsblad 11 Gratis plek rommelmarkt jeugdhonk Jong en oud neemt kijkje tijdens open huis run-bike-run Run-bike-run scholieren in Espelo Toertocht ESPELO - Het Sploder Feest wordt van vrijdag 13 tot en met zondag 15 juli gehouden aan de Es- pelodijk. Corry Konings, een hypnotiseur, Eric ollekamp, Kasjbendjen, Alpha en Reijiing Co W HOLTEN-De Nationa le Vergeet Me Niet Dag werd zondag 24 juni voor de eerste keer gehouden door Stichting Welzijn Ouderen en de Stichting voor Sociaal en Cultureel Werk. HOLTEN - De toewij zing houdt wel in dat het zwemonderdeel niet in de Schipbeek kan wor den afgewerkt. Biervergunning jongerenwerk Dinsdag 3 juli 2007 Corry Konings naar Splo Splo löt zich wier höm, heet de revue die vrijdag 13 juli vanaf 20.00 uur wordt gehouden. Na afloop blijft het nog lang gezellig tijdens Kleintje Sploder Feest met Reijiing Co de entree be draagt 5 euro. Als feestganger moet je wel te gen weinig slaap kunnen, want zaterdag 14 juli om 8.30 uur stelt de optocht zich alweer op aan de Pasmansweg. Het vertrek staat gepland om 9.30 uur. Voor de leerlingen van de Bos- school worden kinderspelen ge houden. Daarnaast zijn er di verse traktaties ook voor kinde ren, welke niet naar De Bos- school gaan. De Sploder Dreimölle komt uiteraard, maar ook een springkussen en een ballenbak. Alles kosteloos. Daarnaast zijn er popraden, een grabbelton en voor de peuters is er een zandbak. Van 13.00 tot 17.00 uur is er rommelmarkt en van 13.30 tot 15.00 uur zijn er volksspelen. Daarna is er een hypnoseshow. De band Alpha en Black Light treedt 's avonds op in de tent. De entree bedraagt dan 7 euro. Alpha, voorheen bekend als de Alpha Showband, heeft natuur lijk vooral haar naamsbekend heid te danken aan de kwalitei ten die ze bezit, grote evene menten 'op z'n kop' te zetten zoals kermissen, dorpsfeesten en festivals. Ook als begelei dingsband van onder andere Marco Borsato, Dennie Christi- aan en Henk Wijngaard kreeg Alpha de status vijf sterren, en wist ze zich te manifesteren in het beroepscircuit. Zondag 15 juli begint om 11.00 uur met de brunch. Wie hieraan mee wil doen, moeten wel een brunchkaart kopen. Lijstteke- naars krijgen deze gratis. Vanaf 12.00 uur treedt Eric Dol- lekamp op. KasBendjen volgt om 14.00 uur, Corry Konings om 16.00 uur en KasBendjen HOLTEN - Jong en oud kwam een kijkje nemen in het nieuwe jeugdhonk in de Liezenboerderij aan de Larenseweg. Het jongeren werk hield namelijk afgelopen vrijdag open huis. De jongeren zijn met elkaar druk geweest om alles keurig in te richten. Nu kunnen ze genieten van een mooi onderkomen. i «1 na Eerste ouderenbrunch R1JSSEN - Wanneer de jeugd vrijdag 6 juli gefinisht is met de run-bike-run, rond 21.00 uur, kunnen de oudere atleten in ac tie komen tijdens de zwemloop. Iedereen vanaf twaalf jaar die mee wil doen aan deze zwem loop is welkom. De deelnemers zwemmen vijfhonderd meter in zwembad Twenhaarsveld en lo pen daarna vijf kilometer, waar na ze finishen op Smidsbelt. Er werd een brunch gehouden voor ouderen in dorpshuis De Boschkamp. Al bij inschrijving bleek deze ac tiviteit een schot in de roos, de belangstelling was groter dan het aantal beschikbare plaat sen, waardoor enkele mensen op de wachtlijst geplaatst moest worden. Tussen 11.30 en 14.00 uur genoten de 24 aanwezigen van het uitgebreide brunch buffet, waarbij voldoende gele genheid was om onderling ge zellig te kletsen. De reacties wa ren zeer positief, voor beide stichtingen reden om te onder- sluit om 17.00 uur het feest af. De gehele dag is gratis entree. Alpha is zaterdagavond de at tractie op het Sploder Feest. Eric Dollekamp is van The Cherry's. Hij zal de tent een beetje uit zijn slaap halen, waar na KasBendjen uit Vorden om 14.00 uur het stokje zal overne men. De artieste met de groot ste naam beklimt om 16.00 uur het podium: Corry Konings. Bij de organisatie zijn al diverse berichten binnengekomen dat men zeer verheugd is met deze kanjer, welke afgelopen winter nog hoge ogen gooide in Ster ren Dansen Op Het Ijs bij SBS6. FOTO: SANDER SCHEPERMAN' Veel senioren kwamen naar de Boschkamp om mee te doen aan de brunch. zoeken op welke wijze ze deze activiteit regelmatig kunnen la ten plaats vinden. In elk geval zal op zondag 9 sep tember weer een brunch wor den georganiseerd, waarbij de genen die nu op de wachtlijst ESPELO - Tijdens de School- en Volksfeesten in Espelo wordt er zaterdag 14 juli van 13.00 tot 17.00 uur een rommelmarkt ge houden. Er zijn alleen grondplaatsen be schikbaar. Hierop kan men zelf een kraam opbouwen. De grondplaatsen zijn dit jaar voor het eerst gratis. Diegenen die het eerst komt mag als eer ste een plaats uitzoeken. Reserveren is niet nodig; men kan zich echter wel van tevoren aanmelden. Telefoon: 0572- 320320. De auto en aanhanger kunnen bij de grondplaats ge: parkeerd worden. VERVOLG VOORPAGINA Er zijn vergevorderde bespre kingen om gebruik te maken van de Domeiaar tussen Marke- lo en Holten. Het Europees Kampioenschap zal eind juni/ begin juli 2009 plaatsvinden. Na de vreugde over het verkrij gen van het EK 2009 gaat de or ganisatie meteen weer over tot de orde van de dag want in het weekend van 6 en 7 juli gaat de Triathlon Holten zijn 23e editie beleven. Het Sallandse toeristendorp zal het hele weekend weer in de ban zijn van de triatlonsport. Niet minder dan 1000 deelne mers, waaronder 275 Holtena ren, zullen van start gaan in de zwemloop op vrijdagavond en de triatlon op zaterdag. HOLTEN - Het college van B en W wil het jongerenwerk in de Liezenboerderij een vergun ning geven voor het beperkt schenken van bier. Ondanks dat de wettelijke hoogte van de ruimte vijf centimeter lager is dan toegestaan. Deze moet namelijk officieel minimaal 2,40 meter zijn. Bur gemeester Bort Koelewijn: "De luchtverversing is zo goed gere geld dat het volgens ons, geen enkele probleem moet zijn. De ze richtlijn in de Drank- en Ho- recawet is verouderd. Er wordt geen rekening gehouden met de huidige techniek". Volgens het college is het juist goed dat er in beperkte mate bier wordt geschonken, zodat jongeren be wuster omgaan met drinken. Daarnaast wordt voorkomen dat jongeren niet naar de Lie zenboerderij komen en hun vertier elders gaan zoeken, waar geen controle op het drinken is. Zoals op straat of in een keet. LAREN - Toeristenbelang Laren houdt 15 juli haar auto- eri fiets tocht door de mooie natuur met, aansluitend, de mogelijk heid om lekker pannenkoeken te eten. De start is bij HCR Wit kamp aan de Dorpsstraat 8 in Laren |Gld.| De vertrektijden zijn van 10.00 tot 12.00 uur en van 12.30 tot 13.30 uur. Voor meer informatie: Henk Meule- man, 0573-421297. En: www.toeristenbelanglaren.nl Holten» Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis-aaohuiskranten BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de sbchtmg Holtens Nieuwsblad. Stichtingsbestuur W.H. Beyers, secretaris, KoHmgserf 4,7451 XC Hotten. stonden met voorrang worden geplaatst. Voor inlichtingen kan men te recht bij stichting welzijn oude ren Holten 0548-36 49 10 of de stichting voor sociaal en cultu reel werk 0548-36 27 55. Klachten bezorging: Tel. 055 - 538 90 53 Abonnementen: tel. 053-4842 383 of e-mail. abonnementen@whk.wegener.nl Abonnementen worden na 15 december automatisch met een jaar verlengd. Eindredacteur Peter Bulthuis Tel: 0548-597 370 Fax: 0548-597 369 Mail: p.bulthuis@whk.wegener.nl Adres Holtens Nieuwsblad: Haarstraat 100, 7462 AT Rijssen. Persberichten: holtens.nieuwsblad@whk.wegener.nl Inleveradres: Blokker Van de Maat, Smidsbelt 7, 7451 BL Holten (tot donderdags.) Advertentie-adviseur Brenda Zieleman Tel: 0548-597350 Mobiel: 06-51198351 Fax: 0548-597359 Mail: b.zieleman@whk.wegener.nl Hoofd redactie: A. Schepers Commercieel regiodirecteur G.j.M. ter Hedde Directie: J.V. Munsterman Algemeen hoofdredacteur: M.G.). Jochemsen Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Algemene voorwaarden www.wegenerhuisaanhuiskrantennl

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 11