ZULLEN WE RUILEN? Po|V|etal CNC-Frezers, (m/v) van dam groep Werkvoorbereider WTB (leerling) Installatiemonteur (leerling) Elektromonteur Servicetechnicus Koudetechniek Servicemonteur Woningbouw Wij bieden: Hèt installatieteam Jij een prima baan, wij een nieuwe collega..., want Machinefabriek b.v. zoekt: Dus: wil je jouw tijd en inzet ruilen voor een uitdagende baan en een prima salaris? Medewerkers telefonische verkoop m/v WGGGNGR huis-aan-huiskranten Dinsdag 3 juli 2007 De Van Dam Groep is een installatiebedrijf met meer dan 300 medewerkers dat landelijk actief is. De Van Dam Groep is actief in zowel de industrie, utiliteit als de woningbouw. De werkzaamheden bestaan o.a. uit warmte- en koudetechniek, luchtbehandeling, gas, water, sanitaire installaties, meet- en regeltechniek, elektra, gebouwenbeheersing, gebouwenbeveiliging en service en onderhoud Installatiebedrijven Service en onderhoud Contactgegevens: Riissen: Van Dam Technisch Beheer B.V. Fahrenheitstraat 2 7461 JA Rijssen Tel: 0548 - 514341 Fax: 0548 - 538484 Installatiebedrijf G. van Dam B.V. Fahrenheitstraat 4 7461 JA Rijssen Tel: 0548-514411 Fax: 0548 - 520471 Rosmalen: Installatiebedrijf G. van Dam B.V. De Grote Eist 60 5240 AG Rosmalen Tel: 073-611 10 36 Fax: 073 - 644 04 97 Voor installatiebedrijf G. van Dam B.V. zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functies: Je berekent en ontwerpt sanitaire-, cv-, koelings- en luchtbehandelingsinstallaties. Daarnaast controleer je installatie tekeningen en bestel je materiaal binnen de in de projectbegroting genoemde kaders. Het bijhouden van meer- en minderwerk en het maken van prijs-bepalingen i.s.m. met de inkoop behoort eveneens tot je takenpakket. Voor deze functie vragen wij MTS werk- en denkniveau. Daarbij heb je enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie in de installatietechniek. Bij voorkeur heb je het diploma APG of MIT. Als installatiemonteur voer je werkzaamheden uit aan werktuigbouwkundige installaties in zowel nieuwbouw als renovatie. Voor deze functie vragen wij een afgeronde VMBO opleiding. Daarnaast ben je bij voorkeur in het bezit van het diploma (assistent) installatiemonteur. Als elektromonteur werk je in zowel nieuwbouw als renovatie waarbij de werkzaamheden bestaan uit het installeren van elektrotechnische installaties. Voor deze functie vragen wij een afgeronde VMBO opleiding. Daarnaast ben je bij voorkeur in het bezit van het diploma (assistent) Monteur Sterkstroom Installaties. Voor ons service- en onderhoudsbedrijf Van Dam Technisch Beheer zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functies: Je bent als technicus verantwoordelijk voor het onderhoud, inregelen en het verhelpen van storingen aan koelsystemen. Je draait mee in een 24- uur storingsdienst. Voor deze functie vragen wij MTS werk- en denkniveau richting elektro. Bij voorkeur heb je een afgeronde opleiding voor servicemonteur en ben je in het bezit van een STEK diploma. Als service- en onderhoudsmonteur ben je verantwoordelijk voor het onderhoud, inregelen en het verhelpen van storingen aan stooktoestellen, ventilatie-units, en sanitair. Je draait mee in een 24-uur storingsdienst. Voor deze functie vragen wij MTS werk en denkniveau bij voorkeur aangevuld met een afgeronde opleiding van servicemonteur. een prettige werksfeer bij een gezonde en innovatieve onderneming; 100% vergoeding van de opleidingskosten; goede studie- en ontplooiingsmogelijkheden; voorwaarden conform de CAO voor het Technisch Installatiebedrijf; goede secundaire arbeidsvoorwaarden; extra ondersteunende scholing in ons eigen praktijkopleidingscentrum (Kenteq erkend). lnfo@vandamgroep.com www.vandamgroep.com Je kunt een schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae, richten aan de Van Dam Groep, T.a.v. de afdeling P&O, postbus 75, 7460 AB Rijssen. Er is ook de mogelijkheid om via onze website www.vandamgroep.com te solliciteren. Voor meer informatie over deze vacatures kun je contact opnemen met de afdeling P&O op 0548-514411. Acgujsitie n.a. v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Industriële toelevering In ruil voor zeer afwisselend werk biedt ProMetal jou, als gediplomeerd en ervaren CNC-frezer, een goed salaris, uitstekende secundaire voorwaarden en nog belangrijker; zeer afwisselend werk in een jong en dynamisch team. PoMetal is gespecialiseerd in fabricage van hoogwaardige fijnmechinische producten die jouw collega's in kleine en middelgrote series maken in aluminium, staal en RVS. Jouw werk is dan ook afwisselend, uitdagend en vraagt veel van jouw nauwkeurigheid en vakmanschap. PoMetal onderscheidt zich door veel verantwoordelijkheid bij al haar medewerkers te leggen. Jij bepaalt, met je collega's, de werkvolgorde en de afstemming van al jouw werkzaamheden Stuur je sollicitatiebrief met cv naar: PoMetal Machinefabriek bv t.a.v. dhr. E. Poortman Postbus 20 7460 AA Rijssen Tel.: 0548-52 14 02 e-mail: info@pometal.nl Voor ons hoofdkantoor in Enschede zijn wij op zoek naar: 20-36 uren in overleg in te vullen De functie Voor deze functie zijn wij op een zoek naar een com mercieel ingestelde collega die goed kan verkopen, nog beter kan luisteren en deel wil gaan uitmaken van ons telefonisch verkoopteam in Enschede. Je pleegt actieve telefonische verkoop en adviseert onze relaties en prospects over de advertentiemogelijkheden in onze kranten. Het voorbereiden en afhandelen van je eigen verkoopproject maken deel uit van je functie, alsmede het signaleren van kwaliteitsverbeterende en resultaatverhogende acties. Jouw profiel Je bent een zelfstandige en gedreven persoonlijkheid met uitstekende communicatieve vaardigheden en je spreekt accentloos Nederlands. Je hebt minimaal een MBO-niveau, verkregen door opleiding of ervaring. Ervaring op het gebied van (tele)verkoop is een vereiste. Je herkent jezelf in de beschrijving van een commerciële, resultaatgerichte, accurate, stressbestendige, enthousiaste persoonlijkheid met een grote dosis doorzettingsvermogen. Wij bieden De juiste man of vrouw bieden wij een boeiende en afwisselende functie in een dynamische omgeving met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie over deze functie kun je contact opnemen met Sandra van der Kaap, hoofd Telefonische Verkoop, tel. (053) 484 24 11. Je sollicitatiebrief kun-je, uiterlijk binnen 2 weken na verschijning van deze advertentie, richten aan Wegener Huis-aan-huiskranten BV., t.a.v. Martine Jongman, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 692, 7500 AR in Enschede. E-mailen kan natuurlijk ook: P&O.Enschede@whk.wegener.nl Meer bereiken. Met Wegener Als uitgever van ruim 225 huis-aan- huiskranten met een gezamenlijke oplage van 7,2 miljoen exemplaren per week j bereikt Wegener Huis-aan-huiskran ten BV wekelijks een groot deel van alle huishoudens in de provincies Overijssel, Gelderland, Utrecht, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant en een deel van Flevoland. Door het lokale/ I regionale karakter biedt elke uitgave lezer én adverteerder een aantrekkelijk, lezenswaardig medium.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 10