Interkerkelijke Recreatiewerk Concours De Bergruiters Holtens Nieuwsblad 7 Prijzen voor judoka's in finaleronde judo D^VT ^ar'<t Gezellige drukte bij tweede Fair De Panne Geen Elsrock-taferelen tijdens Dijkerhoekse Revue Afsluiten Kappertsweg Uitslagen feest Dijkerhoek DIJKERHOEK-Het Dijkerhoeks Feest begon afgelopen vrijdag 22 juni met de Dijkerhoekse Re vue. HOLTEN-Voor de 42e keer houdt de Stichting Interkerkelijk Recreatie- werk Holten (Nederland se Hervormde Kerk, Ge reformeerde Kerk en de Rooms Katholieke Kerk) in de zomermaanden weer het Interkerkelijk recreatiewerk. Rijvereniging De Berg ruiters houdt 30 juni tot en met 1 juli de jaarlijkse Rabobank concours hip- pique gehouden. Vogelschieten Zaagmolen Optocht en zeskamp Dijkerhoeks Feest Dinsdag 26 juni 2007 wel door de beugel? De feesttent bij Het Bonte Paard in Dijkerhoek stroom langzaam vol, terwijl een groep dames vrolijk kletsend binnenkomt: "Wat zal er dit jaar aan bod ko men in de revue? Heb jij de af gelopen tijd nog wat uitge haald?" Ondertussen lopen de mensen van het Dijkerhoeks Amateur Toneel (DAT) zenuw achtig heen en weer achter het podium. Snel nog even voor de allerlaatste keer de tekst doorle zen, de schmink afpoederen en dan zij ze er klaar voor. De nieuwe voorzitter van de feestcommissie, Geert Stevens, doet het openingswoord. Hij wenst alle aanwezigen een mooi Dijkerhoeks feest toe. Daarna neemt de voorzitter van DAT, Bert Aaftink, de microfoon over. Hij staat nog even stil bij de ziekte van Jan Meijerman, al jarenlang een trouw DAT- en revuecommissielid. En dan is het zover: het doek gaat open. De revue met als ütel 'Kan DAT door de beugel?' gaat van start. Allereerst betreedt de revu ecommissie het podium. Ze vragen zich af of de revue wel door de beugel kan. Zijn de tek sten niet te grof, zijn de rokjes van de meiden van de dans niet te kort en gaat de muziek niet te hard? Het gemeentebestuur van Rijssen-Holten is namelijk ook aanwezig en de revuecommis sie wil Elsrock-taferelen voorko men. Dan volgt een afwisselend pro gramma van zang, dans en sketches. Zo wordt het pro gramma Klasgenoten nage speeld. Hiervoor zijn weinig spelers no dig, want dit keer is het de beurt aan de klas van 1993 van de Es- pelose Bosschool. Een klas die geen leerlingen had. Verder ko men Meneer de Uil en de ande re bewoners van de Fabeltjes krant langs, gaan de Stamgasten op reis met een luchtballon en wordt gekeken welke Dijker hoekers over de X-factor be schikken. Al met al een spette rende revue die wordt beloond met een staande ovatie. HOLTEN - Een gezellige drukte was het afgelopen zondag aan de Schreursweg. Zeker zes rijen dik stonden de auto's in het weiland geparkeerd. Bij de boerderij van Evelyn Ezendam werd voor de tweede keer Fair De Panne gehouden. En weer werd het een groot succes. Naast vele kraampjes, konden de bezoekers abseilen, boogschieten en in een hoogwerker de omgeving bekijken. Natuurlijk was er een groot terras aanwezig. foto: johan bolink HOLTEN - De judoka's van SV Bato hebben maandag 18 juni meegedaan aan de finaleronde van de sportschoolkampioen schappen Edo Zeën-2007. Op deze met fraaie demonstraties ingevulde eindronde in Olst, hebben Matthijs Klunder en Thomas Bloemenkamp de eer ste prijs gehaald en zijn dus ge huldigd als kampioen. Tweede plaatsen zijn gehaald door Da niël Klunder, Joyce Wechstapel, Roy Pasman en Jorick Sluiter. Een derde plaats is tenslotte ge- "haald door Martijn Kloots. Dit alles in en rondom de grote tent/ kiosk op het terrein van Bungalowpark De Lindenberg. Voor in Holten verblijvende va kantiegasten en voor Holtena ren die tijdens hun vakantie in Holten zijn bieden zij een activi teitenprogramma en kerkdien sten aan. Elke week stelt een team van jongeren een activiteitenpro gramma op en bereiden de we- HOLTEN - De familie Barvelink heeft last van gemotoriseerd verkeer dat over de Kapperts weg rijdt. Het rijden over deze zandweg zorgt voor veel zand verstuivingen. Het college van B en W wil daarom een deel af sluiten voor gemotoriseerd ver keer. Het gaat om het deel tus sen de Postweg en de Landu- wervveg. Wel kan er een ont heffing worden verleend. Een deel van het team dat vorig jaar zomer het Interkerkelijk Recreatiewerk heeft geleid. kelijkse tentkerk dienst voor. Zo is er bijna elke ochtend een kinderprogramma, 's Middags vaak sport en spel en 's avonds speurtochten, sportwedstrijden en kampvuur. Elke week zal het programma in deze krant wor den afgedrukt. Vanaf 8 juli is er elke zondag morgen weer een kerkdienst in de tent, waarbij iedereen wel kom is. Elke dienst staat in het teken van een thema, opgezet door het recreatieteam van de week. Ben je niet bekend met deze diensten? Kom gerust eens kij ken en maak kennis met een dienst in de buitenlucht of in de tent, waarbij de sfeer best wel ongedwongen genoemd mag worden. Om gezellig even na te praten, staat natuurlijk na afloop de koffie en ranja klaar. Iedereen, dus ook Holtenaren, zijn van harte welkom om een kijkje te komen nemen en mee te doen aan de activiteiten die worden gehouden. Meer informatie is te vinden op de website: http: recreatiewerk.keunedarp.nl Dit zal plaats vinden op het paardensportterein op de Bor- keld. Er wordt gestreden in zo wel de dressuur klasse B tot en met Z2 en het springen BB tot en met ZZ. Zaterdag worden de B- en L-dressuur en het BB en B springen verreden. Zondag wordt er ook B- en L- dressuur verreden en de overige klassen. Met als klap op de vuurpijl de kür op muziek in de klasse M tot en met Z2. Hierbij is het de bedoeling dat het paard hannonieus en ritmisch op de maat van de muziek beweegt en de verplichte oefeningen toont. De ruiter mag zelf de chore ografie en muziek keuze bepa- len. Het is altijd weer een spec taculair onderdeel van de dres suur, ook voor mensen die niet bekend zijn met de dressuur- sport. Het Rabobank Bergruiters Con cours is een populair bezocht concours met ongeveer 650 deelnemers in de rubrieken dressuur en springen. Iedereen is hartelijk welkom om dit spektakel met eigen ogen te bekijken. VOGEL VIEL VEEL EERDER DIJKERHOEK Zaterdagavond 16 juni 2007 werd het vogelschieten in Dijkerhoek 'gehouden in de wei achter Het Bonte Paard. Wilco Paalman en Carlo Oude Nijeweme zorgden voor de ope- ningsschoten. Bij de senioren de den 62 schutters mee te verdelen over 47 heren en 15 dames. Bij de junioren deden 20 schutters mee. Bij de senioren viel de vogel be duidend eerder dan in 2006, na melijk na 253 schoten. Dit laatste schot werd gelost door Herman Sluiter. Ogenschijnlijk zat de vogel nog vast op de pin doch met een welgemikt schot op de juiste plaats deed dit toch anders uit komen. Herman Slui ter had ook al de kop eraf gescho ten. De overige onderdelen zijn wer den eraf geschoten door: Kop: 9e schot, Herman Sluiter; Linker vleugel: 37e schot, Henk Haver slag; rechtervleugel: 66e schot, Erik Rensen; Staart: 90e schot, Dini Vlogtman; Romp: 253e schot, Herman Sluiter Schut- terskoning. Bij de junioren gaf de vogel zich na 271 schoten gewonnen en viel naar beneden. Dit jaar was er weer een schuttersprinses en dat is Joanne Koopman geworden. De vogel zat hier behoorlijk goed op zijn stokje, want dit jaar duur de het schieten bij de junioren langer als bij de senioren. Op het laatst was het behoorlijk span nend wie degene zou zijn die de vogel eraf ging schieten. Uitein delijk was dat dus Joanne. De overige onderdelen werden er afgeschoten door: kop: 23e schot, Niek Rietberg; Staart: 91e schot, Danny Mein Teeselink; rechtervleugel, 105e schot: Mat- tijs Krikkink: linkervleugel, 131e schot: Danny Mein Teeselink; romp, 271e schot: Joanne Koopman, Schuttersprinses. UITSLAGEN DIJKERHOEK - Tijdens het Dij kerhoeks Feest waren er enkele onderdelen waar prijzen mee te winnen waren. Hieronder de uitslagen: Kinderen optocht Eerste prijs: De Brugsmurfen; tweede prijs: Bokito; derde prijs: Wij drinken ons verdriet, want meester Dick blijft niet; derde prijs: Wij zijn een bijzonder stel. Wagens optocht 1. Vierhonderd jaar Michiel de Ruyter (Oude Deventerweg); 2. Piraterij op Vonderschotten (Vonderschotten); 3. Hans en Grietje (Dijkerhoekseweg en Deventerweg). Zeskamp Big Bag Games 1. de Holbewoners; 2. Ie bint mar een keer jong; 3. Buurt rond de tente. Fiets 'em erin Snelste: Mark Berends; mooiste: Rob Beumer; origineelste: Inge Wilmerink en Annemiek Sluiter.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 7