Blinde Ed speelt sterren van Dijkerhoekse hemel Babyion Circus aan Dorperdijk Holtens Nieuwsblad Holtens Nieuwsblad 5 Open dag waterbedrijf in Espelo Lekkerjazz Genieten van jazz en lekkere gerechten Inschrijven Zwemloop Koekjes bakken HOLTEN - Uit onder zoek is gebleken dat bij 17 procent van de Neder landse woningen wel eens is ingebroken. De gemiddelde schade be droeg 2.653 euro. Vooral in de vakantieperiodes zien dieven hun kans schoon. Inbrekers zien hun kans schoon tijdens de vakantieperiode. Juist dan wordt er ingebroken. Rob Steegink uitgeschakeld voor triatlon in Holten? Dinsdag 26 juni 2007 Voorkom woninginbraak Gaat u dan ook met de vakantie lekker weg? Let dan op: dat u een tijdje niet thuis bent, is voor het geoefende inbrekersoog snel te zien. De badkamer plankjes zijn leeg, de keuken is opgeruimd en er ligt ongeopen de post op de deurmat. De hond, wiens geblaf normaal zo afschrikwekkend werkt, is uit lo geren. Bovendien is de kans groot dat u geen alarmeringsysteem heeft. Want waarom zou u? U heeft geïnvesteerd in goed hang- en sluitwerk en wat valt er nou te halen? Maar tijdens uw vakantie is ook uw inbreker ver lost van tijdsdruk. Waar hij nor maal snel moet handelen en goede sloten het hem iets lasti ger maken, heeft de inbreker tij- dens uw afwezigheid langer de tijd. Een stevig slot en alle ra men afsluiten is dus zeker geen garantie tegen ongewenst be zoek. Eenmaal binnen is er genoeg te vinden: u heeft de digitale ca mera en de laptop wellicht mee, maar de computer (inclusief al die leuke digitale foto's), de led flatscreen televisie en de reser vesleutels van de auto liggen nog thuis. En de autopapieren heeft u waarschijnlijk netjes op geborgen bij de verzekeringspa- perassen. Inbrekers weten pre cies waar ze moeten zoeken. Natuurlijk geldt dat inbraak nooit te voorkomen is. Maar u kunt het inbrekers wel lastig maken. Een alarmeringsys teem, bijvoorbeeld van Homes- afety, heeft niet alleen een pre ventieve werking, maar geeft bij een inbraak ook direct een sig naal naar de meldkamer. HOLTEN - Voor de eerste keer werd afgelopen zondag Lekkerjazz gehouden bij restaurant Hoog Holten. Bezoekers werden verwel komd door bewegende 'standbeelden'. Daarna konden ze genieten van lekkere jazzmuziek en verschillende hapjes en drankjes uit- proberen in de tuin van het restaurant. FOTO; Johan bolink HOLTEN - Wie niet meedoet aan de triaüon van Holten op zaterdag 7 juli, kan een dag eer der om 21.00 uur nog wel deel nemen aan de Zwemloop. ledereen vanaf 12 jaar kan zich hiervoor inschrijven. Dit kan op de website www.in- schrijven.nl. Hier even zoeken naar 7 juli triatlon Holten en kiezen voor onderdeel Zwem loop. HOLTEN - Bij boerderij Zorg vliet aan de Larenseweg 106 in Holten, worden woensdag 27 juni van 13.00 tot 17.00 uur broodjes en koekjes gebakken. Speciaal voor kinderen, want die mogen meehelpen met het bakken. Verder is het grasdakhuis te be wonderen en kan men de krui dentuin bekijken. DIJKERHOEK - De zondag van het Dijkerhoeks Feest is voor de hele familie. Naast muziek in de tent, kunnen kinderen zich ver maken op de kennis en ver schillende speeltoestellen. Deze keer duurde het wat lan ger voordat de tent helemaal vol was, want Valkerij Rijssen gaf een show in het weiland. Velen wilden dat niet missen. Met ver schillende valken, een arend en uilen, werden duikvluchten ge maakt en met de loer gedraaid. Scherend kwamen de vogels over de menigte heen gevlogen. Zelfs een gier werd er uit een kist 'getoverd'. Omdat er weinig thermiek in de lucht zat, had het dier moeite met vliegen. Verder werd er een spectaculaire skate- show gegeven met halfpipes. In de tent zorgden Kabaal, the An- nonanno's, de Braanheuitjes en Blinde Ed voor muziek. The An- nonanno's kwamen als Elvis het podium op en wisten het pu bliek goed los te krijgen. Meteen ontstond er een polonaise. Wie niet genoeg kon krijgen, kon blijven hangen om Blinde Ed te zien spelen. Hij is echt blind, maar wist wel de sterren van de hemel te spelen. Op ge voel tastte hij de toetsen van zijn Tips - Laat geen afwezigheidsbericht achter op uw antwoordappa raat of op uw deur. Deze werken als een magneet op gelegen heidsinbrekers. - Schakel uw alarmsystèem in en sluit ramen en deuren als u de woning verlaat, ook al is het maar 'voor even'. - Wek de illusie dat uw huis wordt bewoond als u langere tijd afwezig bent. Zet koffiekop jes op tafel, laat een krant slin geren en vraag de buren uw post uit de brievenbus te halen en de planten water te geven. ESPELO - De Nederlandse wa terbedrijven van 23 juni tot 1 ju li organiseren de 'Week van het Water'. Het drinkwater in Ne derland is van een hoge kwali teit. Regionaal organiseren de verschillende waterbedrijven verrassende activiteiten. Zo houdt Vitens Overijssel donder dag 28 juni open huis op de pro ductielocatie Espelo. Van 16.00 tot 20.00 uur zijn er op het hele uur leerzame rondleidingen in de nieuwbouw van de produc tielocatie van Vitens aan de Beerdijk in Espelo. Geïnteres seerden kunnen uitleg krijgen hoe drinkwater wordt gemaakt. HOLTEN - Aan de Dorperdijk, net buiten Holten, wordt zater dag 30 juni de eerste editie van het Babyion Circus gehouden. Dit originele evenement zal naast een feesttent met muziek ook een aantal verrassende at tracties bevatten. Er is bijvoor beeld een prachtige ruime ver lichte jacuzzi klaargemaakt (bubbels zelf maken) voor de nodige ontspanning. Hierbij zijn verschillende attri buten aanwezig ter amusering. Voor de actievere gast is er een speciale sjoelbaan ingericht waar niet met houten stenen gesjoeld wordt, maar met men sen. Lanceer vrienden of jezelf door het juiste poortje en je hebt gegarandeerd een hilari sche avond. De muziek wordt deze avond gecomponeerd door de Feest- DJ van Holten, DJ Mamix. Het Circus begint om 21.00 uur en de entree is slechts 3 euro. De organisatie wordt verzorgd door vriendengroep De Babyloniërs uit Holten. HOLTEN - Rob Steegink is tij dens het NK triatlon Olympic Distance in Stein hard van de fiets gegaan. Tijdens het zwem men had de Holtenaar wat ach terstand opgelopen. Omdat Steegink een van de betere fiet sers is van het startveld wilde hij dit goed maken tijdens dit onder deel. Maar op het kletsnatte en daardoor spekgladde parcours ging het mis. Steegink nam net iets te veel risico en ging daar door hard onderuit. Rob liep vele schaafwonden op en kon ook niet meer verder. "Heel erg jam mer van die val want er zat zeker een plaats in bij de eerste 5", al dus Steegink. Het is nu maar zeer de vraag of hij op tijd hersteld is voor de triatlon van Holten op 7 juli. Rob Steegink: "Holten is al over twee weken en ik hoop maar dat ik dan hersteld ben want deze wedstrijd wil ik niet graag missen". Een andere Hol- tense triatleet heeft echter wel een goede prestatie neergezet. Erik Jansen deed een dag later in Stein mee aan de lange afstand. Deze afstand gaat over 3 kilome ter zwemmen, 109 kilometer fiet sen en 30 kilometer lopen. Jan sen kwam als twaalfde uit het wa ter. Het fietsen ging ook goed maar tijdens het looponderdeel kwam de man met de hamer. "In de tweede ronde ging het zo moeilijk dat ik op wilde geven. Hij finishte uiteindelijk als 36ste in 6 uur 57 minuten en 40 se conden. Holtens Nieuwsblad b een utgave van Wegener Huis-aan-huskrantèn BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stichting Holtens Nieuwsblad Stichtingsbestuur W.H. Beyers, secretaris, Kollingseif 4,7451 XC Holten. Onder meer de Bathmense band Kabaal speelde in de feesttent. FOTO: JOHAN BOLINK keyboard af, maar als een echte professional slingerde hij de beste meezingers de tent in. Het werd uiteindelijk een gezellig feestje. Want feestvieren kun nen ze in Dijkerhoek als de bes te. Klachten bezorging: Tel. 055 - 538 90 53 Abonnementen: tel. 053-4842 383 of e-mail: abonnementen@whk.wegener.nl Abonnementen worden na 15 december automatisch met een jaar verlengd. Eindredacteur: Peter Bulthuis Tel: 0548-597 370 Fax: 0548-597 369 Mail: p.bulthuis@whk.wegener.nl Adres Holtens Nieuwsblad": Haarstraat 100, 7462 AT Rijssen. Persberichten: holtens.nieuwsblad@whk.wegener.nl Inleveradres: Blokker Van de Maat, Smidsbelt 7, 7451 BL Holten (tot donderdags.) Advertentie-adviseur: Brenda Zieleman Tel: 0548-597350 Mobiel: 06-51198351 Fax: 0548-597359 Mail: b.zieleman@whk.wegener.nl Hoofd redactie: A. Schepers Commercieel regiodirecteur: G.).M. ter Hedde Directie: J.V. Munsterman Algemeen hoofdredacteur: M.G.j. jochemsen Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Algemene voorwaarden www.wegenerhuisaanhuiskranten.nl

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 5