€15.00 M Regionale VW opgedoekt VERKOOPPLANNEN S t u k k e^r\ <4Ên0PEL KAMP-0. SUPER-AANBIEDINGEN J3 l7s 1 Geboren Jubileum Cat economie Derde aanwijzing schatkist Dankbetuiging Geboren Flick Johan Vorkink Wilhelmina Bal Berend Hendrik Soer Zoals Marianne was, was haar uitvaart VrpHphnf www.vredehof.nl Wij vertellen u graag wat uw huis nu werkelijk waard is... HOFMAN 'TH :M MH: Voor al uw kattenvoer OBRA NT RUSSEN Wat heeft een vliegtuig met 1 onze zomers te maken? 1 99 «3 99 100 gram 03 C 95 59 ^uar't Dinsdag 26 juni 2007 Uw geboorte-, huwelijks-, jubileum- en overlijdensberichten kunt u telefonisch, per fax of e-mail aanleveren bij ons kantoor in Enschede tot maandag 09.00 uur. Voor nadere informatie over o.a. formaten en tarieven kunt u contact opnemen met onze media-adviseurs. Telefoonnummer: (053) 484 24 50 Faxnummer: (053) 484 24 63 E-mail: famiiieberichten@whk.wegener.nl Vanaf vandaag kruipt er bij ons tussen het beestenspul nog zo'n stoere knul. 15 juni 2007 4.50 uur Johannes Ik weeg 3800 gram Arjan, Carolien en Kyan Kramer-Bonsing 7451 MK Holten Dorperdijk 4 0548-362235 Op 3 juli 2007 hoop ik 80 jaar te worden. Hierbij nodig ik jullie uit om dit samen met mij te vieren in zaal "de Poppe", Holterweg 23 te Markelo. U bent van harte welkom vanaf 20.00 tot 23.00 uur. Groetjes, Johan Vorkink Het leven is: geen vreed' alhier geen wapenstilstand vragen. Het leven is: de kruisbanier tot in Gods handen dragen. Liedboek: 469 vers 3 Mede namens familie in Canada, vriendinnen en goede bekenden geef ik u kennis van het overlijden van in de ouderdom van 99 jaar. Executeur testamentair W. Bouwhuis Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van "Diessenplasvoor de liefdevolle verzor ging- Holten, 18 juni 2007 Vrijheidslaa'n 1 Correspondentieadres: W. Bouwhuis Molenbelterweg 16, 7451 JB Holten De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevon den. Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van onze broer, zwager en oom zeggen wij u allen hartelijk dank! Fam. Knapen Fam. Soer Kantoor: Van Calenstraat 18 Tel. 053-431 23 89 Uitvaartcentrum: M.H.Tromplaan 15 Tel. 053 - 431 23 89 RUSSEN - De regionale WV Sallandse Heuvelrug Reggeland wordt na vijf jaar weer opgedoekt. De VW's in Rijssen-Holten, Wierden, Twenterand, Hellendoorn en Raalte gaan vanaf 1 januari 2008 weer apart aan de slag. Johnny Jansen, promo tie marketingmedewer ker in Rijssen heeft er 'ge mengde gevoelens' bij. "Ik ben er niet echt blij mee, maar je moet de din gen ook een kans geven. Misschien zeggen we over twee jaar wel van 'het werkt toch wel' goed'. Maar we hadden de zaak jes aardig op orde. Als re gio waren we behoorlijk positief bezig." Dat de regionale VW wordt opgeheven is vol gens Jansen een politieke beslissing. "Ze zeggen dat de betrokkenheid met de plaatselijke ondernemers minimaal is, maar dat be strijd ik. Kijk alleen maar naar.de projecten 'Ontdek de Reggestreek' en 'de Twentse Hooilanden'. Bij de Hooilanden werken we samen met 39 recreatie- bedrijven!" Volgens Jansen zitten er meer voordelen aan een regionale VW dan nade len. Eén van de voordelen van een regionale WV is dat er veel dingen collec tief geregeld kunnen wor den. "Het gaat niet alleen om gezamenlijke inkoop, maar ook om overleg met het Twents Bureau voor Toerisme, het Sallands Bureau voor Toerisme en het platform van de VW's in Nederland. Straks moet iedereen zijn eigen zaak jes regelen. Dat kost meer geld. Bovendien krijg je een concurrentiestrijd tussen de VWs." De teruggang naar lokale VW's in plaats van één re gionale kan ook gevolgen hebben voor onderne mers die in het grensge bied actief zijn. Jansen noemt als voorbeeld cam ping het Mölke. "Hoe ga je daar mee om? Want toe ristisch gezien-hoort het bij Rijssen, maar de grond valt onder de gemeente Wierden, terwijl het ge bied Reggestreek een link heeft naar Nijverdal..." Volgens Jansen moet er nog veel water door de Regge voordat de lokale VW's in januari kunnen gaan draaien. Er moeten nog veel dingen geregeld worden en de ene ge meente is daarbij verder dan de ander. Rijssen doet het wat Jansen betreft 're delijk'. "Maar de tijd be gint te dringen." Inge Hendriks, de regio manager van de VW, wil niet veel woorden kwijt over de kwestie. Volgen haar zitten er voor- én nadelen aan de decentra lisering van de VW. Voor zitter Pé Metscher van de regio WV was niet bereik baar voor commentaar. Hij was met vakantie. Het verkopen van uw huis doet u niet dagelijks. Dat is een weloverwogen besluit, waarbij u een deskundige inschakelt. Stukker Makelaardij adviseert u en begeleidt het hele proces van prijsbepaling tot en met de akte bij de notaris. Graag komen wij bij u thuis om de waarde van uw woning te bepalen en uw verkoopmogelijkheden te bespreken. Maak geheel vrijblijvend een afspraak als u van plan bent uw huis te verkopen. Boomkamp 20 - 7461 AX Rijssen Oranjestraat 29a - 7451 CB Holten (t) 0548-51 52 90 (f) 0548-52 11 55 v (e1info@stukker.com - (i) www.stukker.com Grimbergerweg 11 - Notter Tel. 0548-51 29 79 www.hofmanap.nl Officieel bedrijfswagendealer voor Rijssen, Nijverdal en omstreken. Tevens erkend Opel reparateur voor ai uw Opel onderhoud. Ook steeds een keur aan jonge occasions op voorraad. Butaanstraat 4, Rijssen Tel.: 0548-53 15 00 Internet http://www.opel-kamp.nl E-mail info@opel-kamp.nl HOLTEN/ RIJSSEN - Om dat juni de maand van het spannende boek is hebben verschillende bibliotheken een schatkistje met span nende inhoud verstopt. Ook de bibliotheek Rijs sen-Holten. De bibliotheek Rijssen- Holten heeft begin deze maand het schatkistje ver stopt. Vervolgens zijn in de bibliotheek en op de web site drie aanwijzingen ge geven. Maar de schat is nog niet gevonden. De echte speurder heeft dus nog een kans! Dit is de vierde aanwijzing: In een bekend gebouw in Rijssen, waar de oude Rijs- sense cultuur nog te be wonderen is, vindt u de schat achter de kachel. Wie nu nog niet zeker is van zijn zaak kan de vorige drie aanwijzingen nog bekijken in de bibliotheek of op de site, www.bibliotheekrijs- senholten.nl. Voor de vinder ligt een fan tastisch prijzenpakket klaar! Het bevat een gesig neerd exemplaar van 'Clo- se-up' van Esther Verhoef, een exemplaar van 'Geni aal geheim' van David Baldacci, beschikbaar ge steld door boekhandel Heusinkveld uit Holten en een DVD-pakket dat be schikbaar is gesteld door de Mediamarkt. Veel. Meer vöegverkeer betekent meer C02 uitstoot Mede door C02 warmt de aarde in hoog tempo op. Met als gevolg hete droge zomers en andere klimaatproblemen. Steeds meer organisaties en bedrijven kiezen ervoor om kiimaalneutraa! te worden. Ook interesse? De Provinciale Milieu federaties helpen met persoonlijk advies en onderzoek. Voor meer informatie: www.hierisklimaatneiitFaal.ni. Oe Provinciate MHIwifxterattos samenwerken aan een beter klimaat begint hter Enterstraat 35 - Rijssen Tel. 0548-5124 60 Geldig t/m 7 juli geldig t/m 7 juli «.uari O) -» Schouderkarbonade 500 gram 1 Laat hier uw vakantievlees vakkundig inblikken Magere Riblappen 50Ü gram Leverkaas/Berline r Zigeuner - Gehaktschnitzels 4 stuks w Gebraden Rosbief 100 gram Let op! Dagelijks diverse aanbiedingen in onze winkel Parkeren voor de deur

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 2