Succesvolle wedstrijden tijdens Mr. Knijfftoernooi Holtens Nieuwsblad 11 Thomas en Bruno zijn tenniskampioenen agenten Nieuwe restaurant aan Kalfstermansweide Uitslagen Ministar Jan Vayne in Dorpskerk Taveerne Nieuw restaurant voorziet in behoefte Bezoekers bieb kunnen zich wagen aan blinddate HOLTEN - Stefan Koopman is een restau rant begonnen in de voormalige lunchroom van café Bierlokal am Bahnhof. HOLTEN-Blauw Wit'66 hield zaterdag 19 mei voor de dertiende keer het Mr. Knijff-toer- nooi op sportpark 't Vlet- goor. - - Sportnieuws Uitslagen De Bergruitertjes Concours Dinsdag 26 juni 2007 ïïSr Taveerne De Oale Toone HOLTEN - Twee Holtense man nen van 23 jaar werden zondag morgen 17 juni aangehouden wegens belediging. Hen van de mannen kreeg een bekeuring voor het bij zich heb ben van een geopend flesje bier, waarna de man de agenten be ledigde. Zijn vriend werd ver dacht van het kapot gooien van enkele flesjes bier op de weg,, terwijl deze daarover werd aan gesproken beledigde ook hij de agenten. Beiden kregen een dagvaarding om te verschijnen voor de politierechter en een schikkingsvoorstel van 220 eu ro. Taveerne De Oale Toone heeft een lunchkaart, grote kaart en een kinderkaart. En alles voor een lage prijs. "Holtenaren willen graag een goed bord vol voor een schap pelijke prijs. En dat kunnen ze hier krijgen. Ze hoeven hier niet zonder honger weg te gaan", lacht Stefan. "Het is hier gemoe delijk en zeker geen haastwerk. Je kunt dan ook lekker rustig na genieten als je dat wilt". Op de kaart staan onder meer spareribs, Wiener schnitzel, mixed grill en entrecöte. "Met veel groente, salade en gebak ken aardappelen erbij", geeft Stefan aan. Hij heeft met Gerda Brands het restaurant nu net een week open. In eerste instan tie alleen in het weekend is de keuken van 11.00 tot 20.00 uur open, maar vanaf 1 juli elke dag. Stefan: "Maar als je langer wilt nazitten is dat absoluut geen probleem". Gerda: "Ook kun je zo doorlopen naar het café. Voor kinderen is het ook uitste kend. Met een kindermenu zo als pannenkoeken of patat. "Het restaurant zit aan de Kalf stermansweide. )e hebt hier geen last van voorbijrazende auto's". Hij denkt zeker dat Ta veerne De Oale Toone een aan winst is voor Holten. "In het centrum vind je geen restaurant zoals dit. Dan moetje al de berg op. En 's middags serveert Ste fan onder meer uitsmijters, to sti's en broodjes. "Verder wil ik straks gaan proberen om een maandelijks menu op te zetten met streekgebonden produc ten", geeft hij aan. "Toeristen willen toch graag streekproduc ten uit Salland en Twente pro beren". Er wordt nog gewerkt aan de aankleding van het res taurant. Zo komen er authentie ke boerenspulletjes als een zeis aan de muur te hangen en komt er nog een groot uithangbord met de naam van het restau rant. Verder zit er een gezellige open haard in, om lekker een wijntje bij te gaan drinken. Ook wordt het terras nog verder aangekleed, zodat het geheel een gezellige sfeer uitstraalt. Stefan en Gerda zien het nieuwe concept helemaal zitten en ho pen op veel bezoekers. Voor meer informatie: wWw.oaletoone.nl of 0548- 362802. HOLTEN - Op de tennisbanen van TC Holten werden woens dag 13 juni de Rijssen-Holten Ministar tenniskampioen schappen 2007 gespeeld. Meer dan veertig van de jongste leden van TC Rijsen, TC de Mors en TC Holten speelden enthousiast hun tennispartij- tjes. De mini's: eerste plaats: Martijn Boerman en de tweede plaats: Sil Zwofelink; de midi's: eerste plaats: Wietse Post en de twee de plaats: Annika Dokter. HOLTEN - De beroemde lang harige pianovirtuoos Jan Vayne en de bekende organist Martin Mans geven vrijdag 29 juni een zomerconcert in de Hervormde Kerk, Boschkampsstraat, in Holten. Het concert begint om 20.00 uur. Reserveren kan op drie manieren: via www.mar- tinmans.nl, per e-mail: info@martinmans.nl of telefo nisch op de reserveerlijn: 06- 52281279. Op de concertavond zijn ook kaarten aan de kerk deur te koop. HOLTEN - Stefan Koopman en Gerda Brands zijn begonnen met het nieuwe restaurant Taveerne De Oale Toone. Genoemd naar de vader van Gerda. Het restaurant heeft een lunchkaart, een grote kaart en ook een kinderkaart. Gezelligheid staat voorop. Daarnaast krijgt de klant een goed bord vol eten voor een schappelijke prijs. FOTO: HARRY BROEZE Wat het weer betrof, was het een stralende dag en wat het voetbal betrof: sportieve en heel vaak spannende wedstrijden. De organisatie kan dan ook te rugkijken op een prima toer nooi. Marius Knijff, zoon van de naamgever van dit toernooi, was aanwezig om de prijswin naars te huldigen. De diversiteit van deelnemende verenigingen zorgde ervoor dat de bekers alle richtingen opgin gen. De poulewinnaars zijn: v Fl-poule: Zenderen Vooruit Fl; F2-poule: Helios F2; F3-poule: HOLTEN - Bezoekers van de Holtense bibliotheek kunnen zich in juli en augustus wagen aan een 'blinddate'. Vorig jaar heeft een groot aantal Holtena ren zich aan het avontuur ge waagd en was enthousiast. In de bibliotheek in Holten kan men zich deze zomer storten op een blind-date, een afspraakje zonder dat men weet met wie. In bibliotheektermen betekent dat: een tas met materialen le nen zonder dat men precies weet welke materialen dat zijn. Wel kan worden verklapt dat er twee leesboeken, een informa tief boek en een DVD in de tas zitten. De kans is groot dat men met materialen naar huis gaat die men anders misschien niet zou kiezen. Het mr. Knijfftoernooi werd een spannende wedstrijd. Blauw Wit '66 F3; F4-poule: Zenderen Vooruit F2; F5-poule: Helios F4; El-poule: Tukkers E2; E2-poule: Helios E2; E3- poule: Bon Boys E8; E-poule: Excelsior '31 E8; C2-poule: Wit kampers C2; D2-pouIe: Excelsi or '31 D5; MB2-poule: Enter Vooruit MB2; Cl-poule: Blauw Wit '66 Cl; Dl-poule: Nieuw Heeten Dl; MBl-poule: Raalte C4 (meisjesteam). Senna Kloosterman actief. Door gebrek aan deelnemende meis jes tot en met 12 jaar draaiden zij in de meisjesdubbel in een hogere leeftijdsklasse mee. Des ondanks werd er door de dames prima getennist, maar een fina leplaats zat er helaas niet in. Alle vier jeugdleden deden ook nog in de singles mee, maar konden hierbij niet doorstoten naar de finalewedstrijden. HOLTEN - Tijdens de Open Bathmense Tenniskampioen schappen voor de jeugd, zijn Thomas Dijkgraaf en Bruno Mooiweer van Tennisclub Hol ten kampioen geworden in de categorie jongensdubbel tot en met 12 jaar. In een spannende finale werd na 1 -1 in sets de be slissende derde set met 6-4 ge wonnen. Tijdens dit toernooi waren ook Joy Kloosterman en HOLTEN - Myrthe Barvelinkvan de Bergruitertjes behaalde zater dag 26 mei in Schalkhaar, met haar pony Nigtmare, in de klasse L-categorie E in het klassieke par cours een eerste prijs. In de B-dressuur reed zij 209 punten bij-elkaar wat goed was voor een eerste plaats. Zaterdag 2 juni behaalde Myrthe in Wester- haar een eerste prijs met 213 punten ook in de dressuur klasse B. Zaterdag 9 juni behaalde Aniek Wolfkamp, in Maliën heem, met haar pony Oki-Doki een vierde prijs in de dressuur klasse B categorie A. Ook het springparcours wist zij foutloos door te komen waUgoed was voor een eerste prijs, eveneens klasse B. Zaterdag 16 juni wist Myrthe Barvelink in Dinxperlo een vijfde prijs binnen te halen in de dressuur klasse LI categorie E, met 183 punten, met haar pony Nightmare. Ook in Heeten, afge lopen weekend, wist Myrthe een dressuurprijs binnen te halen. Namelijk een vierde prijs met 195 punten. HOLTEN - Bij manege Stal de Eik aan de Oude Diepenveenseweg in Holten werd zondag het zo- merconcours gehouden. Uitslagen: Dressuur F1/F2. 1. Loes de Jong met Saffier 233 ptn. 2. Niels de Born met Bill 232 ptn. 3.Naomi Jansen met Cindy 229 ptn. Dressuur F 3/ F4. 1. Chiara van Surksum met Okkie 230 ptn. 2. Inez de Jong met Okkie 228ptn. 3. Michelle Slinkman met Bill 227 ptn. Dressuur F5/F6/F7. l.Mar- jolein Blom met Scarlet 221 ptn. 2. Ellen Maas met Jip 220 ptn. 3.Jose van Dussen met Orlando 22o ptn. Dressuur F8 t/m F14.1 Sanneke Moleman met Zazou 223 ptn. 2. Margot Lijnse met Or lando 222 ptn. 3. Britt le Fevre met Bill 219 ptn. Springen. Grond, groep 1. 1 Anouk Berg man met Olleke 2Annemieke Rozeboom met Twingo. 3. Bar bara Berenpas met Duo Penotti. Springen Grond groep 2. l.Ma- riska te Riele met Puck. 2. Kelsey Carolus met Bill. 3. Daphne Markvoort met Twingo. Sprin gen 30 cm. l.EUissigne van der Donk met Twingo 2. Lotta Mo leman met Twingo. 3. Simone de •Winter met Twingo. Springen 50 cm. l.Chantal Havekes met Commando. 2. Manon Schoen maker met Miep. 3 Meghan Tjal- links met Orlando. Springen 70 cm. 1. Margot Lijnse met Miep. 2. Ellen Maas met Jip. 3. Dagntar Rozier met Orlando.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 11