Helikoptervlucht Trio DOS Rijssen naar NK Naaldwijk Arno Knapen maakt overstap van Enter naar W Holten Volkspark voor even Biergarten Damesgroep voor Tourclub Rijssen Marie Baan - Müiler Dinsdag 19 juni 2007 zoen ook in hoopt te voet ballen. Na vele jaren in de vierde klasse H, leek het de selectie en begeleiders leuk om een keer niet in de rich ting van Deventer te hoe^ ven afreizen. Knapen zelf kan dan dus uitkomen te gen zijn oud-collega's van Enter, maar ook de nieuwe oefenmeester loopt dan zijn voormalige werkgever weer tegen het lijf. Hart- hoom vond zijn emplooi namelijk gedurende 16jaar bij Sportclub Lochem waarvan de laatste 6 jaar als hoofdtrainer. Knapen heeft zin in het nieuwe seizoen, maar be nadrukt dat hij het bij En ter ook goed naar zijn zin heeft gehad. Het besluit van zijn jongere broer Arno Knapen: "Zo kan ik toch weer in één elftal spelen met mijn broers Edwin en Freek, dat is eigenlijk ook de belangrijkste reden dat ik naar Holten ga. foto: johan bolink Freek om ook weer bij Hol ten te gaan spelen trok hem uiteindelijk over de streep. "Zo kan ik toch weer in één elftal spelen met mijn broers Edwin en Freek, dat is eigenlijk ook de belangrijkste reden dat ik naar Holten ga." Knapen benadrukt nog eens dat hij een fantastische tijd bij En ter heeft gehad en zonder enige negatieve gevoelens de club verlaat. "Ik kan me de teleurstelling bij Enter wel voorstellen, maar uit eindelijk moet je toch kie zen voor datgene dat je zelf het leukste lijkt.", aldus Knapen. "Daarbij ligt de leeftijd van het elftal van Holten iets meer richting mijn eigen leeftijd (31) en dat telt ook mee." Duidelijke verwachtingen heeft Knapen niet voor het komende seizoen: "We zijn een aantal goede krachten kwijt (Van der Pluijm, Klaasses en Paalman, red.) en zullen vooral in de ver dediging moeten kijken hoe we het gaan neerzet ten." Fbj vindt in ieder ge val dat de nieuwe trainer een erg enthousiaste in druk maakt en denkt het in het begin van wedstrijd naar wedstrijd te zullen moeten bekijken. De hoop bij Knapen is ook dat er volgend jaar in de vierde klasse B wordt afgetrapt. "Die ploegen ken ik al een beetje en dan speel ik te gen mijn oude maatjes van Enter.", geeft een enthou siaste Knapen aan. Afgelopen seizoen speelde hij zelf amper tien wed strijden nadat hij de hele voetbaljaargang liep te sukkelen met de naweeën van een afgescheurde achillespees een jaar eer der. "Ik ben nu ook nog niet fit en de komende we ken zal ik dan ook alleen maar lopen om zo weer in conditie te komen. Maar bij de eerste training ver wacht ik er te staan." Knapen wil nog wel kwijt dat hij hoopt de goede sfeer, ook om het voetbal len heen, van Enter aanko mend jaar ook bij Holten veelvuldig terug zal zien. Hij besluit: "De afscheids- wedstrijd van Klaasses was daar in ieder geval al een goede aftrap van." RIJSSEN/ HOLTEN - Velen maakten gebruik om een vlucht met de helikopter te maken. Vanaf het Over- veen bij Rijssen konden passagiers instappen om een rondje over Holten of FOTO: SANDER SCHEPERMAN Rijssen te maken. Dit lever de een mooi plaatje op bo ven Holten. De lange tafels op Smidsbelt zijn duidelijk te zien. Hier werd in Holten het jumelagefeest gehou den. RIJSSEN - De zoektocht van Tourclub Rijssen naar fiets ende dames heeft succes opgeleverd. Elke woensdag avond trekt een groepje van ongeveer tien dames de stou te schoenen aan om flink wat kilometers weg te trappen. Het clubje is ontstaan op initiatief van Inge Roelofs en Heidi Plas-Bloemendaal. "Ze vonden het wel leuk om met al die mannen mee te fietsen, maar het leek ze ook heel leuk om alleen met vrouwen te gaan fietsen", legt Bert Wever, de voorzitter van TCR uit. "En het is gelukt, want we hebben nu een apart damesclubje en dat juichen we van harte toe. Ook is het iets wat nog steeds doorgaat. Aanmeldingen blijven welkom." De damesclub heeft in Mini ten Berge een tourleidster gevonden die de route uit zet. Volgens de preses is de damesclub ook een antwoord op de grote afstanden die de clubleden vaak op de zater dag afleggen en op het tempo. "Ik kan me voorstellen dat het voor sommige dames wel eens te hard gaat, dat het prestatieniveau te hoog ligt. Er fietsen nog steeds een stuk of vier dames met de heren mee op zaterdag, maar dat er soms andere prioriteiten worden gesteld aan de zaterdag begrijp ik. We hebben drie niveaus, maar als je op het laagste niveau fietst, dan fiets je op een zaterdag toch mi nimaal honderd kilometer en dan ben je al gauw drie tot vier uur onderweg." De fietsers vertrekken meestal 's mor gens om kwart voor acht en hebben onderweg één koffie- stop. De echte kilometervreters van TCR reden onlangs de toertocht Ronde van Overijssel over 185 kilometer. "De le den die op het hoogste niveau actief zijn fietsen toch bijna elke zaterdag wel een kilometer of 160,170", aldus Wever die sinds 1999 lid is van TCR en drie jaar voorzitter is. De club telt momenteel zo'n 240 leden en tekent deze week voor de organisatie van de Avondfietsvierdaagse die van 19 tot en met 22 juni wordt gehouden. Wever rekent bij mooi weer op minimaal op driehonderd deelnemers. Ze kunnen kiezen tussen een route van een kleine 25 kilome ter of eentje van 50 kilometer. De start is bij het Parkge bouw. Ook bij de organisatie van de Pouw Triathlon Rijs sen van 23 juni is de Tourclub Rijssen nauw betrokken. De nieuwe mountainbikegroep van TCR is op donderdag avond actief (info: www.tourclubrijssen.nl). Lianne Klein Schaarsberg, Renee Spenkelink en Danique ten Bolscher deden mee aan het Nederlands kampioenschap. RIJSSEN - De niveaus E en D van DOS Rijssen streden zaterdag 9 juli om het Ne derlands kampioenschap in Naaldwijk. Het trio Lianne Klein Schaarsberg, Renee Spen kelink en Danique ten Bol scher van DOS Rijssen had zich hier door goed behaal de resultaten tijdens vorige wedstrijden voor geplaatst. Ook tijdens de finale pres teerde het trio in de E lijn trio senior enorm goed. Het trio werd met een pun ten totaal van 26.100 twee de. De dames trainen 1 keer per week 2 uur en zijn pas sinds september vorig jaar bij elkaar. Dat maakt het nog specialer dat deze meiden zo'n resultaat be haald hebben dit jaar. Uw geboorte-, huwelijks-, jubileum- en overlijdensberichten kunt u telefonisch, per fax of e-mail aanleveren bij ons kantoor in Enschede tot maandag 09.00 uur. Voor nadere informatie over o.a. formaten en tarieven kunt u contact opnemen met onze media-adviseurs. Telefoonnummer: (053) 484 24 50 Faxnummer: (053) 484 24 63 E-mail: familieberichten@whk.wegener.nl Met droefheid delen wij u mee, dat is overleden onze schoonzuster en tante C. Feenstra-Müller J. Willems Neven en nichten 13 juni 2007 RIJSSEN - Bezoekers kon den afgelopen vrijdag avond in het Volkspark ge nieten, van muziek, Bock- FOTO: JAN SLOOIIER wurst, Bratwurst en bier. Het werd een gezellig eve nement. HOLTEN/ ENTER - Na een tumultueus seizoen is de eerste bijeenkomst van Holten 1 voor het nieuwe seizoen alweer achter de rug. De nieuwe trainer Pe ter Harthoom sprak de se lectie, met daarin ook en kele nieuwe gezichten, en thousiast toe. Meest in het oog springende 'nieuwko mer' deze avond was Arno Knapen. Na een avontuur van twee jaar bij Enter is hij weer terug op het oude nest aan de Valkenweg. De in Enter domicilie hou dende Knapen won in zijn eerste seizoen bij de rood- witten meteen de titel, maar kon dit jaar niet voor komen dat de Entemaren na een jaartje weer terug keren in de vierde klasse. De vierde klasse B welte verstaan, een klasse waarin W Holten komend sei-

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 2