Cadeautips Attract Uitzendbureau Geslaagd? Receptie vijftigjarige OZO Wedstrijd postduiven Luchtvermaak Reeks concerten in Schildkerk Van harte gefeliciteerd met je diploma! van dam groep Leuke fietsen in vele kleuren en maten. Vrolijke fietstassen. Rieten manden. r Regenkleding voor groot en klein, jacks en broeken Dinsdag 19 juni 2007 18 DE FIETSWINKEL"; Attract Uitzendbureau feliciteert alle geslaagden met het behalen van hun diploma! Voor (vakantie) banen schrijf je in bij Attract; Boomkamp 41 in Rijssen 0548-512959 of kijk op www.attract.nl De Van Dam Groep is een installatiebedrijf met meer dan 300 medewerkers dat landelijk actief is. De Van Dam Groep is actief in zowel de industrie, utiliteit als de woningbouw. De werkzaamheden bestaan o.a. uit warmte- en koudetechniek, luchtbehandeling, gas, water, sanitaire installaties, meet- en regeltechniek, elektra, gebouwenbeheersing, gebouwenbeveiliging en service en onderhoud. Ben je geslaagd en heb je er genoeg van om de hele week in de schoolbanken te zitten? Dan heeft de Van Dam Groep een leuke baan voor jou in de installatie- of elektrotechniek! Wij bieden: 4 dagen werken, 1 dag naar school; Extra ondersteunende scholing in ons eigen praktijkopleidingscentrum (Kenteq erkend): Goed salaris (ook je schooldag wordt doorbetaald!); 100% vergoeding van studiekosten; Goede doorgroeimogelijkheden. Ook zonder een diploma of met een diploma in een andere vakrichting kun je solliciteren. Binnen ons bedrijf hebben we ervaring met leerlingen met een andere vooropleiding. Ook zij zijn succesvol opgeleid tot verwarmingsmonteur, installatiemonteur of elektromonteur. Om direct te solliciteren of voor meer informatie kun je contact opnemen met de afdeling P&O telefoon: 0548-514411. Natuurlijk kun je ook kijken op onze website: www.vandamgroep.com Geslaagd proficiat -^SfENBe^- HOGEPAD 12 - RUSSEN .TEL. 0548-512499 REGIO - De Overijsselse Zieken Omroep, midden Overijssel, voorheen kring Almelo, is een stichting, die zich inzet voor de zie ke jonge en oudere mens en senioren in het alge meen. Hiervoor zijn zestig vrij willigers vanuit het stu diogebouw in Nijverdal actief, om voor deze doel groep radio- en muziek programma's te maken, die via regionale zenders, internet en in bejaarden en ziekenhuizen, uitge zonden worden. Ook de huidige moderne Kerkra dio is een OZO kernactivi teit. Het is dit jaar precies 50 jaar geleden, dat de OZO het levenslicht zag en de ze mijlpaal werd op 1 juni dan ook officieel gevierd tijdens een uitgebreide receptie in het studioge bouw aan de HA. Hart- holtstraat. Een rode loper en een wapperende blauwwitte OZO vlag met nieuw logo, verwelkomde de gasten in het onlangs wit geschilderde gebouw. Tijdens de druk bezochte receptie werd niet alleen terug gekeken, maar licht te het bestuur van de OZO ook haar ambitieuze plannen voor de toe komst toe. De zeer geïnteresseerde gasten genoten van een goed verzorgd hapje en met een verfrissend drankje in de hand, werd iedereen uitgenodigd voor een rondgang door het uitgebreide OZO ge bouw. Deze middag heeft duide lijk gemaakt, dat de OZO in de komende jaren, nog heel veel kan betekenen voor haar doelgroep en terecht sprak de voorzit ter de wens uit, dat nog vele jongere en oudere vrijwilligers zich onder te lefoon 0548-612329 zul len aanmelden. Een informatieveDVD is voor serieuze belangstel lenden beschikbaar. RUSSEN - Bijna 700 postdui ven van het Luchtvermaak werden afgelopen zaterdag ochtend om 6:40 uur gelost in het Franse Sezanne op een afstand van 445 kilome ter. De eerste duiven arriveer den al voor 11:00 uur en haalden daarmee snelheden boven de 100 kilometer per uur. De wedvlucht werd ge wonnen door J. Seppen- woolde met een duif die 2 jaar geleden ook al een vlucht winnend wist af te sluiten. Bij de jeugd was de overwinning voor de ge broeders Slagman. Uitslag Sezanne: 1 en 4. J. Seppenwoolde; 2 en 9. J.H. Immink; 3. A. Lankamp; 5. J.M. Kamp; 6. J. Haase; 7 en 8. B. ter Harmsel en 10. H.J. Beltman. Jeugduitslag: 1. Gebr. Slag man; 2 en 5. Erik Slagman; 3. Jesse Seppenwoolde; 4. Fer dinand Kippérs. RUSSEN - De Kulturele Raad Rijssen heeft voor de komende zomer weer een viertal con certen gepland. Dit jaar vinden deze concerten plaats in de Schildkerk. Het eerste concert op woensdag 20 juni wordt verzorgd door orgel leerlingen van de Rijssense Muziekschool. Dat juist zij de serie openen, is al jaren traditie. Dit maal wordt er muziek gespeeld van onder ande re Buxtehude, Bach, Franck, maar ook psalm bewerkingen van eigentijdse organisten als Siet- ze de Vries, Margreeth de Jong en Dick Sander- man. De zomerconcerten van de KRR beginnen steeds om acht uur 's avonds. De toegang is gra tis.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 18