Verhuizing Nido bijna klaar Holtens Nieuwsblad Blauw Wit sluit seizoen af met prachtig weer Holtens Nieuwsblad 5 Jumelage afterparty in grand café Keuntje Opbrengst collecte Anjer actie Rijbewijs ingevorderd Derde plek Rob Steegink Schutterskoning Jan Herman ten Velde wint Koningsschieten I HOLTEN - Nido Uni- ersal is al druk bezig net verhuizen van de In- lustriestraat naar de iandelsweg. Maan4ag 18 juni moet alles over lijn en staat het pand op ie Kol leeg. Klaar om plaats te maken voor lieuwe woningen. Het pand van Nido Universal aan de Industriestraat komt vanaf 18 juni leeg te staan Boottocht Rode Kruis geslaagd Dinsdag 12 januari 2007 "We hebben hier zeker dertig jaar gezeten", vertelt directeur Han Leemhuis van Nido. "Het 1 eerst wel even wennen zijn, dat we niet meer aan de Indus triestraat zitten. Maar het is wel prettig dat we straks allemaal op één plek zitten. Ook voor de omwonenden is aangenamer, want dan hebben ze geen last meer van vrachtwagens". Maar ook het personeel van Ni do krijgt het veel beter. Han: "De klimaatbeheersing is in de nieuwe hallen zeer goed. Wan neer je de deuren dichthoudt als het buiten warm is, blijft het binnen aangenaam koel. Dit geldt straks ook voor de kanto ren. Hier aan de Industriestraat is het bij heet weer binnen vaak warmer dan buiten. Dat is str- aks verleden tijd". De productie-afdeling was al verhuisd. Het vrijkomende deel werd zolang gebruikt als opslag ruimte van zo'n dertigduizend onderdelen. Nu gaan de kanto ren en de servicewerkplaats over. Een verhuizing van Nido naar het westen of een andere plaats, heeft volgens Han nooit ge speeld. "Nido is van oudsher een Holtens bedrijf. Daarnaast komt 70 van de 230 man uit Holten. Je zou dan het hart uit het bedrijf halen". Volgens hem heeft hij alle medewerking van de gemeente gekregen, wat hij als zeer positief heeft ervaren. Voor de producent van sneeuw schuivers en -strooiers begint binnenkort de drukste periode van het jaar. Daarom wil Han de verplaatsing nu al geregeld heb ben. "De echte opening laat nog even op zich wachten", vertelt hij. "De nieuwbouw is nog niet helemaal klaar en daarnaast zijn we het drukst in de zomer maanden". Maar er komt zeker een open huis. Waarschijnlijk in mei 2008. "We willen dat groot gaan aanpakken. Maar hoe, dat blijft nog geheim". Het pand aan de Industriestraat zal de eerste tijd nog wel even leeg blijven staan. De gemeente is wel bezig met de invulling, maar deze plannen zijn in detail nog niet rond. Daarnaast zijn de bedrijven Enkco en Hogeslag nog niet verhuisd, waardoor in een bepaald straal niet nieuw mag worden gebouwd. HOLTEN - Een flink aantal col lectanten heeft in de afgelopen week gecollecteerd voor de An jeractie van het Prins Bemhard cultuurfonds. Er is een schitterende bedrag opgehaald van maar liefst 1485,67 euro. Hiervan gaat een derde deel di rect in de verenigingskas van de Holtense Muziekvereniging HMV. HMV bedankt dan ook alle col lectanten - eigen leden, ouders, partners en supporters - voor hun inzet. Tevens wordt de Hol tense bevolking bedankt voor hun donatie aan de Anjeractie. HOLTEN - In het kader van de jumelage-uitwisseling wordt er zaterdag 17 juni in grand café het Keuntje een Stimmung Swing Night Fever gehouden. De Duitse schlagers brengen bezoekers terug naar een tijd waar uitgaan nog veilig was en er muziek werd gemaakt om op te sjansen en te dansen. Udo Jurgens, Costa Cordalis en Fred dy Breek maar ook hedendaag se apres ski toppers worden op deze avond aan gedraaid door de haus-DJ Tox. Als de tempera tuur aangenaam genoeg is kan men zelfs genieten van een drankje op het terras op de lounge area van het Keuntje die buiten naast de dansvloer wordt geplaatst. Dj Tox draait de hits vanaf de jaren zeventig tot de hedendaagse muziek op deze avond. Iedereen kan zich uitleven op vertrouwde roek- hits, soul, disco, funk, dance- classics en natuurlijk de huidige top 100 muziek, kortom een swingavond voor een breed pu bliek. Entree is gratis. HOLTEN - De jaarlijkse boot tocht van het Rode Kruis Hol ten werd dinsdag 22 mei ge houden. Dit jaar werd de gas ten een tocht vanuit Sneek over het Sneekermeer aange boden. In verhouding tot voor gaande jaren was de belang stelling overweldigend. Zo overweldigend zelfs, dat het Rode Kruis dit jaar niet ieder een die zich aanmeldde mee kon nemen. Voor volgend jaar gaat het Rode Kruis zich bera den hoe dat te voorkomen is. Het Rode Kruis afdeling Hol ten houdt deze boottocht jaar lijks in de strijd tegen het soci aal isolement waarin veel ou deren en mensen met een handicap zich in bevinden. Dit jaar hebben zich meer dan 110 personen opgegeven voor de ze boottocht. Om van een dag als deze een goede dag te maken spelen niet alleen het weer en de gas ten een belangrijke rol. Nog belangrijker zijn de support van organisaties en mensen, die zich volop inzetten om voor de gasten een fantasti sche dag te organiseren. De dank van het Rode Kruis afde ling Holten gaat uit naar: Taxi Aanstoot voor het gratis aan bieden van een rolstoeltaxi, Oad busbedrijf die een bus gratis inzet, vrijwilligers van de EHBO, dokter Sijtsema, de da mesvan de Welfare en de kapi tein en crew van Rederij Van Dijk, Sneek. Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan-huiskranten BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stichting Holtens Nieuwsblad. Stichtingsbestuur W.H. Beyers, secretaris, Kollingserf 4,74S1 XC Holten Klachten bezorging: Tel. 055 - 538 90 53 Abonnementen: tel. 053-4842 383 of e-mail: abonnementen@whk.wegener.nl Abonnementen worden na 15 december automatisch met een jaar verlengd. Eindredacteur. Peter Bulthuis Tel: 0548-597 370 Fax: 0548-597 369 Mail: p.bulthuis@whk.wegener.nl Adres Holtens Nieuwsblad: Haarstraat 100, 7462 AT Rijssen. Persberichten: holtens.nieuwsblad@whk.wegener.nl Inleveradres: Blokker Van de Maat, Smidsbelt 7, 7451 BL Holten (tot donderdags.) Advertentie- ad viseu r: Brenda Zieleman Tel: 0548-597350 Mobiel: 06-51198351 Fax: 0548-597359 Mail: b.zieleman@whk.wegener.nl Hoofd redactie: A. Schepers Commercieel regiodirecteur G.).M. ter Hedde Directie: j.V. Munsterman Algemeen hoofdredacteur: M.G.J. lochemsen Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Algemene voorwaarden www.wegenerhuisaanhuiskranten.nl HOLTEN - Jan Herman ten Velde is afgelopen zaterdag 9 juni Schutterskoning van Holten geworden. Met het 352ste schot wist hij de romp van de houten vogel naar beneden te halen. Broer Pekkeriet haalde met het twintigste schot de kop naar beneden. Henk Stevens wist zowel de linkervleugel (57 schoten) en de rechtervleugel (125 schoten) van de vogel te schieten. De staart kwam naar beneden, toen Henk Bakker het 153ste schot loste. Organisator Dick Jansen: "Er waren dit keer niet zo heel veel schutters: 34 deel- nemers. Maar het was wel weer heel erg gezellig en daar gaat het om FOTO: JOhan bolink HOLTEN - Aan de Reiünksweg h Holten werd dinsdag 5 juni omstreeks 16.30 uur een 53-jari- je vrouw uit Holten aangehou den voor het rijden onder in vloed van alcohol in haar perso nenauto. Aan het politiebureau blies zij 710 ug/1. Haar rijbewijs is ingevorderd en ren proces-vèrbaal zal worden opgemaakt. HOLTEN - Rob Steegink is der de geworden bij de triatlon van Hijeveen. Deze triatlon die ging over de olympische afstand telt mee voor de nationale triatlonran- feig. Rob lag na het fietsen op de eerste plaats maar hij had ®et het looponderdeel te ma ten met naweeën van het NK halve triatlon van afgelopen i «'eek. HOLTEN - Blauw Wit '66 heeft afgelopen zaterdag het voetbal seizoen 2006-'07 afgesloten. Voor de E- en F-jeugd staat er al jaren een tentenkamp op het programma voordat het sei zoen op de dag erna wordt afge sloten. Ook nu was de belang stelling voor het kamperen op het sportpark groot. De organi satie had een prachtig program- ma in elkaar gezet dat de jeugd flink boeide. Met voetballen, diverse spelle tjes en een vossenjacht vloog de tijd voorbij. De Activiteitencom missie was verantwoordelijk voor het spellencircuit in het ochtendprogramma op zater dagmorgen. De jeugd kon zich uitleven op onder meer techni sche onderdelen, maar ook be hendigheid was gewenst. Nadat de wegingsfactor over het pun tentotaal was gehaald, bleek dat Ruben Klein Teeselink met de Blauw-Wittertjes-Bokaal naar huis mocht. Hij was echter nog Er werd in tenten geslapen en, gevoetbald. Maar ook gestreden om de Blauw-Wittertjes Bokaal en Penalty Bokaal. niet tevreden met dit prachtige resultaat want in de strijd om de penaltybokaal blies hij ook ge weldig mee. Doelman Kolkman had veel werk met, de vaak goed inge- FOTO: JOHAN BOUNK schoten strafschoppen. Rens Busckers en Ruben bleven over. Zij deden hun uiterste best om de beker binnen te halen. Het was echter Rens uit de D2 die Ruben Klein Teeselink uit F4 nipt aftroefde.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 5