VADERDAG ACTIE €3.50 koopavond Elke 2e B.H. Mentes Makelaars gaat samen met Elkhuistekoop.nl Laat een leuke foto direct afdrukken (10 x 15) en in een lijstje zetten (van elk digitaal formaat) Setprijs extra koopavond in Holten live life love livera mjssen REGIO - Mies Bouw man, Ivo Niehe, Lucille Werner en de Sponsor Loterij slaan de handen ineen om minstens 25 miljoen euro bij elkaar te krijgen. Het doel van de 'De-Grootste-Bingo- Ooit'campagne is om een nieuwe polildiniek te bouwen waar een snelle re diagnose en behande ling van alle soorten kan ker kan plaatsvinden. En dat is hard nodig. HOLTEN-Het huis van je dromen gezien? Het staat niet te koop? Dat valt nog te bezien. Onder het motto 'Laat een ander er niet met uw droomhuis vandoor gaan' bemiddelt Mentes Makelaars sinds kort voor mensen die op zoek zijn naar een huis in de ze regio nog vóórdat het gewenste huis te koop staat. doet je goed Dorpsstraat 124 Enter 0547-381289 Dorpsstraat 10 Holten 0548-361232 Vrijdag 15 juni woensdag 13 juni (ïs.oo - 21.00 uur) Aanbieding geldt alleen woensdagavond 1 «jr 1 i" Grotestraat 6 Dinsdag 12 juni 2007 33 Grootste Bingo Ooit Het bekende drietal zegde al snel en enthousiast hun mede werking toe aan 'De-Grootste- Bingo-Ooit'. En zij niet alleen: honderden winkelketens en mediapartijen bundelen belan geloos de krachten om te strij den tegen kanker. De 25 mil joen euro is nodig om een nieu we polikliniek bij VUmc Cancer Center Amsterdam te kunnen bouwen. De nieuwe polikliniek streeft naar een diagnose en het opstellen van een behandelplan binnen 48 uur. Het is bekend dat een snellere diagnose van kanker de kans op genezing aanzienlijk vergroot. In de huidige ziekenhuizen is er echter geen ruimte of man kracht om een snelle diagnose te stellen. Daarom is het van groot belang dat deze polikli niek er komt. Zodra de polikli- Mies Bouwman, Ivo Niehe en Lucille Werner waren meteen enthousiast over de Grootste Bingo Ooit. niek in Amsterdam gerealiseerd is, volgen er meer in onder an dere Eindhoven, Zwolle en Gro ningen. Op korte termijn is het de bedoeling dat er poliklinie ken door het hele land komen die voor iedereen toegankelijk zijn. Elke zondag is er ter ondersteu ning van de actie bij de TROS op Nederland 1 vijf weken lang de Lingo Bingo Show te zien. Lucil le Werner speelt met Bekende Nederlanders het vertrouwde, in een speciaal jasje gegoten, spel Lingo. Ook Francois Bou- langé, Mister Lingo zelf, maakt een korte comeback in Lingo als jurylid. Ivo Niehe brengt tijdens deze bijzondere uitzendingen indringende reportages met (ex-)patiënten en specialisten. Na het ongeëvenaarde succes van Het Dorp is Mies Bouwman regelmatig gevraagd om televi sieprogramma's te presenteren. Meestal was het antwoord hier op nee, maar tegen 'De-Groot- ste-Bingo-Ooit' zei Mies direct volmondig ja! Mies vertelt: "De toekomst van onze kinderen stijgt uit boven ons eigenbelang. Zou het niet prachtig zijn als zij zonder doodsangst voor kanker kunnen leven, dankzij Neder landse kennis, Nederlands ini tiatief? De droom moet uitko men. We hebben het eerder ge daan: iets schijnbaar onhaal baars toch haalbaar gemaakt. Nou, dan doen we dat toch ge woon nog een keer!" Onlangs sloot Mentes Make laars een exclusief samenwer kingscontract met www.elk- huistekoop.NL, waar vraag en 'sluimerend' aanbod van wo ningen op een slimme manier bij elkaar worden gebracht. Zo biedt Mentes Makelaars zijn klanten de kans om eigenaar te worden van juist dat éne, spe ciale huis. Je kent het: sta je voor het per fecte huis en.geen bordje Te Koop in de tuin. Een enkeling zal bij de eigenaar aanbellen; echter, het gros van de mensen loopt door, een droom armer. Zonde, want misschien heeft de eigenaar wel degelijk verkoop plannen. En zou het niet dood zonde zijn als kort daarna het bord 'Verkocht' in de tuin van het droomhuis staat... Er staat een huis in Holten of Rijssen dat u graag zou willen kopen. U geeft het adres door via www.elkhuistekoop.NL. Binnen één week wordt de eige naar van het huis van uw inte resse op de hoogte gebracht. Wie geen belangstelling heeft wordt verder niet lastig geval len. Blijkt dat de eigenaar moge lijk op korte of langere termijn' wil verkopen, dan neemt Men tes Makelaars contact met u op. Op deze manier bent u andere potentiële kopers te snel af. De service is geheel gratis. Volgens Robert Hoofs van elk- huistekoop.NL voorziet de nieuwe website in een enorme behoefte. „Mensen verhuizen in Nederland gemiddeld eens in de zeven jaar. Vaak zijn ze onbe wust met verhuizen bezig, aan gewakkerd door woonprogram- ma's op tv. Een ander huis ko pen is een belangrijke beslis sing, waarbij emotie een grote rol speelt. Mogelijk zie je een huis dat niet te koop staat, maar waarop je meteen verliefd wordt. Waarom dan niet gepro beerd dat huis te kopen?! Van alle koopwoningen in Neder land staat 3 procent te koop. De overige 97 procent dus niet, maar herbergt wel een poten tieel aanbod. Maak gebruik van deze kans! Op onze website kom je snel aan de weet of het huis van je dromen wellicht toch haalbaar is." Voor meer informatie: elkhuis- tekoop.nl of Mentes Makelaars, Larenseweg 12, Holten, tele foon 0548-368141. 50% korting v *korting geldt op het goedkoopste artikel en geldt niet op aanbiedingen. livera

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 33