Actuele wegwerkinformatie op website Twente Mobiel Nieuwe camperclub blijkt aan te slaan koopavond 2 halen 1 betalen Full time verkoopster m/v Assistent Filiaalleidster m/v Tennisclub huldigt kampioenen Banenmarkt korting woensdag 13 juni korting REGIO TWENTE - Er is sinds kort een website met actuele informatie over oponthoud bij weg werkzaamheden en grote evenementen op de be langrijkste gemeentelijke, provinciale en rijkswegen in Twente. Mogelijke om leidingroutes zijn op deze website aangegeven. Ook staan er eventuele wegaf- sluitingen vermeld als ge volg van incidenten. RIJSSEN - Zestien equi pes hebben zich tot nu toe opgegeven voor de camperclub, waarvoor enkele weken geleden door enkele Rijssense be zitters van campers het initiatief is genomen. In dé Weekkrant vind je je nieuwe werk Unique Jeans en Collection woensdag 13 juni Dames: Mexx Esprit EDC XX by Mexx Vera Moda Indian Rose Only G-Star tot van 18.00 tot 21.00 uur Gehele collectie woensdag 13 juni Heren: G-Star G-Sus Diesel Pall Mall Mexx Esprit Coliumn Puta Madre tot Dinsdag 12 juni 2007 23 Regiobestuurder Jeroen Goudt nam deze website vandaag of ficieel in gebruik. Dit gebeurde in aanwezigheid van de porte feuillehouders Verkeer van alle Twentse gemeenten, gedepu teerde Job Klaasen van de pro vincie Overijssel, de heer Kei zer het hoofd van de Meldka mer Twente en de heer Batte- rink, directeur Wegen en Ver keer Rijkswaterstaat Oost-Ne derland. Gelijktijdig tekenden alle bestuurders een conve nant met afspraken over het invullen en actueel houden van de website door alle be trokken wegbeheerders. De nieuwe website is een ini tiatief van Regio Twente, de 14 Twentse gemeenten, provincie Overijssel, Rijkswaterstaat Oost-Nederland en de Meld kamer Twente. Deze partijen werken nauw sa men aan een goede doorstro ming op de Twentse wegen in het kader van het project 'Twente Mobiel'. Met alle informatie over weg werkzaamheden en grote eve nementen op één website kan de weggebruiker in Twente goed geïnformeerd op reis. Daarnaast kunnen de verschil lende wegbeheerders de weg werkzaamheden en grote eve nementen en de bijbehorende omleidingroutes zo beter op elkaar afstemmen. Ook worden de hulpdiensten op deze wijze goed geïnfor meerd. Op de website www.twente- mobiel.nl. staat naast informa tie over wegwerkzaamheden, grote evenementen en inci denten meer over andere pro jecten die we in het kader van het project 'Twente Mobiel' re aliseren. Actuele informatie over ver- keersoponthoud als gevolg van wegwerkzaamheden, grote evenementen en (langdurige) incidenten in Twente: www.twentemobiel.nl Op zaterdag, 9 juni was de eer ste bijeenkomst van Rijssense camperclub op de dagcamping op de Holterberg. Hier waren zeven echtparen met hun campers naar toegeko men en enkele echtparen, die hun camper niet hadden mee genomen, omdat deze in de stalling stond. Het was een ge zellige boel en over en weer werden ervaringen uitgewis seld. Het vervolg is het plan om met enkele Rijssense camperaars een weekend naar de Moezel te gaan, een streek in Duitsland die voor campers bijzonder vriendelijk is. De deelnemers aan het treffen hebben gemeen dat ze van dezelfde manier van vakantie vieren houden, name lijk met de camper op pad en verpozen op plekken die men zelf verkiest en niets kosten of waar men voor een redelijk be drag mag verblijven. Zo kan men in verschillende landen gratis camperplekken bezoeken. Indien er nog meer camperaars in Rijssen zijn die belangstelling hebben, dan kunnen zij zich opgeven bij Ben en Henny Plomp. Tel 0548-542525. ENTER - De tenniscompetitie is voor de Tennis Club Enter suc cesvol verlopen. Afgelopen week zijn twee teams door het voltallige bestuur gehuldigd omdat zij kampioen zijn gewor den in hun klasse. Het zondag- mixteam 35-plus, tweede klas se, bestaande uit Constance Verhoeven, Elly Essink, Trudv Nitert, Leo Nitert en Ben Hon debrink, zijn kampioen gewor den en promoveren naar de le klasse. Het woensdagmiddag team meisjes 12 jaar, bestaande uit Anouk Dittrich, Merle Dit- trich, Esmee van Otten, Marell ten Berge en Sarah Roetgering, werd ongeslagen kampioen. De meisjes speelden hun laatste thuiswedstrijd tegen TC Nijver- dal en wonnen met 4-2. Het be stuur van de TCE is blij met de prestatie van deze meisjes, om dat met name de jeugdafdeling van TCE op dit moment weinig leden heeft. jPowered by Q JobTrack.nl zoekt voor haar filialen in Nijverdal en Rijssen en een Beide functies voor 32 - 38 uur Ben je spontaan, heb je gevoel voor mode en vind je het leuk om met collega's samen in een winkel te werken, reageer dan zo spoedig mogelijk. Stuur je sollicitatiebrief met recente pasfoto en CV per e-mail naar: info@eshuismode.demon.nl of naar onderstaand adres. UNIQUE JEANS - CASUAL - COLLECTION Postbus 229, 7460 AE Rijssen, Tel. 0548-512216 SALE Aanbieding geldt alleen woensdagavond in Rijssen X-tra 50% Uitgezonderd jeans en hoogzomercollectie U betaalt het duurste artikel onafgeprijsd Aanbieding geldt alleen woensdagavond in Rijssen UNIQUE JEANS - CASUAL - COLLECTION SALE 50% Grotestraat 4 10 - Rijssen Grotestraat 95 - Nijverdal W. Alexanderstraat 62 - Nijverdal

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 23