Het is tijd voor een bank waar alles om u draait. Finale Holtens Kampioenschap biljarten Koetsenrit stopt na kwart eeuw Nieuwe rector voor school Waerdenborch Wie schiet de vogel van de paal? Het is tijd voor een bank die het anders doet. Johan Bielderman in actie, foto: sander scheperman Inzet: de finalisten, met rechts Jan Koning jr. foto: www.dj-beestje.nl Agenda Het is tijd voor de Rabobank. Rabobank H3 Jan Koning wint Dinsdag 5 juni 2007 HOLTEN - Na 25 jaar komt er een einde aan de jaarlijkse Hol- terbergrit. Het bestuur van de Bergrijders heeft besloten om na een geleidelijke terugloop van het aantal inschrijvingen van de laatste jaren, dit jaar te stoppen. Het aantal inschrijvin gen, deze keer bijna dertig waarvan ook nog een gedeelte luchtbandenwagens, was dus danig dat er niet meer kan wor den gesproken van een koet- sentocht. Het bestuur wil de middenstand hartelijk danken voor de financiële en materiële ondersteuning in deze 25 jaar. Ook alle vrijwilligers die belan geloos hebben geholpen om dit evenement te doen slagen. HOLTEN - Drs. Roelien Bolink wordt per 1 november de nieuwe rector van scholengemeenschap De Waerdenborch. Zij volgt daarmee de huidige rector, Leon tan Minderhout, op. Op dit mo ment is Bolink werkzaam bij de Saxion Hogescholen in Deventer en Enschede als plaatsvervan gend directeur en manager on derwijsinnovatie bij de academie F€M (Financiën, Economie en Management), de opleidingen accountancy, bedrijfseconomie en fiscale economie. HOLTEN - Jan Koning jr werd met twaalf punten in de finale winnaar van het biljartkam pioenschap van Holten. Na vijf voorrondes werd de fina le vrijdagavond 1 juni gespeeld bij café 't Klavier. De vier spelers die zich hadden geplaatst waren Gerrit Krieger, Johan Bielderman, Jan Koning jr. en Koen ten Holt. Er moesten zes partijen worden gespeeld in de klasse libre. Spanning en zenuwen speelden een rol tot de laatste minuut. De laatste partij ging tussen Jo han Bielderman en Jan Koning jr. Met de stand 8-8 moest de beslissing komen. Uiteindelijk was het Jan Koning jr, die met de volle buit naar huis ging. Hij maakte in de beginfase al een serie van zeventien caramboles en trok hiermee de partij volle dig naar zich toe. Hij speelde su bliem en scoorde een gemid delde van ruim drie. De totale uitslag van de finale was: 1. Jan Koning, jr. 12 punten. 2. Johan Bielderman, 9 punten 3. Gerrit Krieger, 7 punten 4. Koen ten Holt, 6 punten. Woensdag 6 juni wordt de wed strijd gespeeld om het kam pioenschap van Rijssen-Holten, bij de Sporthal aan de Karel- doormanstraat te Rijssen. JUNI Optreden Normaal, Espelodijk, vrijdag 8 juni 2007 Koningsschieten, Aalpolsweg Holten, zaterdag 9 juni 2007 Totaaldag Blauw Wit, Sportpark 't Vletgoor, zaterdag 9 juni 2007, 9:00 - 16:00 Open dag agrarisch bedrijf Groteboer, vrijdag 15 juni 2007, 13:00 - 16:30 LoofeestLoo-Bathmen, vrijdag 15 juni 2007 - zondag 17 juni 2007 jumelagefeest, Rijssen en Holten, vrij dag 15 juni 2007 - zondag 17 juni 2007 jongerenjeugddag met thema Overle ven, Holten, zaterdag 16 juni 2007 Vogelschieten, Bonte Paard Dijker- hoek, zaterdag 16 juni 2007 HOLTEN - Wie wordt de schut- terskoning van Holten? Ieder een mag zich inschrijven om mee te doen aan dit schietspek- takel, dat zaterdag 9 juni vanaf 19.00 uur wordt gehouden aan de Aalpolsweg. Inschrijven kan vanaf 18.00 uur op het terrein en kost 20 euro. Een voor een schieten de schutters steeds een schot op een houten vogel, die is bevestigd aan een lange paal. Er zijn prijzen voor degenen die de kop, linkervleugel, rechter vleugel, staart en uiteindelijk de romp naar beneden weten te halen. Wie het laatste voor el kaar krijgt, mag zich de Holten- se Schutterskoning van 2007 noemen en verdient 100 euro. Op het terrein is een tent aan wezig met muziek en een kraam voor een hapje en een drankje. Bij de Rabobank hebben we geen aandeelhouders. De Rabobank is een coöperatie met leden die invloed hebben op het beleid van hun eigen bank. Zo kunnen deze leden bijvoorbeeld meebepalen naar welke lokale projecten jaarlijks een gedeelte van de winst gaat. Meebeslissen over het ouderenbeleid of de locatie van een nieuw kantoor. En met Rabobank Ledencertificaten bieden we onze leden ook nog eens extra rendement op hun beleggingen. Want bij de Rabobank draait alles om mensen. Daar kunt u op rekenen. Kijk op rabobank.nl

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 3