Bedrijfsvoetbal effeweg.nl Speciaal voor lezers van deze krant effeweg.nl Miscommunicatie bij brand AUTOMONTEUR (M/V) Zondag 20 mei open dag Golfclub Erve Braakman www.ervebraakman.nl linsc Brussel Berlijn Polen Bohemen en Praag Dinsdag 15 mei 2007 De 'alles voor mijn auto garage Car Servica wil doen alias voor Wij zoeken voor ons bedrijf een: Een uitdagende afwisselende functie waarbij je samen met je collega's voor de meest efficiënte en prettige bedrijfsvoering zorgt. Wij bieden: Een uitdagende baan Een leuke werksfeer in een klein bedrijf De mogelijkheid tot het volgen van cursussen Wij vragen: Ervaring als automonteur Ervaring in het oplossen van technische storingen Apk keurmeester Zelfstandig kunnen werken Direct beschikbaar is deze baan iets voor jou? Reacties kunnen gestuurd/gemaild worden naar: Autobedrijf Rouwenhorst t.a.v. E. Rouwenhorst Oranjestraat 82 7451 CD Holten E-maii info@autorouwenhorst.nl HOLTEN/ RUSSEN - Te weinig communicatie, onduidelijke communicatie, of communicatie op het verkeerde moment met de verkeerde toon. De meeste verbeterpunten naar aanleiding van de evaluaties van de bestrij ding en nazorg van de brand op industrieterrein Plaagslagen hebben te doen met miscommu nicatie. Er is door geen van de be trokken partijen foutloos gehan deld, dat concludeert de Inspec tie Openbare Orde en Veiligheid in haar rapport over de brand in het bedrijfsverzamelgebouw aan de Nijverdalseweg. Het rapport is opgesteld met behulp van de evaluaties van de verschillende betrokken hulpdiensten en de gemeente en interviews met be trokkenen. Misschien wel de be langrijkste conclusie uit het rap port van de inspectie is dat het niet mogelijk is geweest een dui delijk en helder beeld van de ge beurtenissen tijdens en na de brand te krijgen. De keuze die Rijssen-Holten heeft gemaakt, Zondag 20 mei vanaf 14.00 uur bestaat de mogelijkheid om tijdens ons open huis zelf gratis een balletje te slaan. Dat kan op de driving range, maar ook het chippen en putten kan beoefend worden. Golfprofessionals verzorgen daarvoor enkele clinics. Ook is het mogelijk enkele holes mee te lopen met ervaren spelers die uitleg geven over de baan. Bekkenhaarsweg 28 Hoge Hexel 0546-697265 voor afzonderlijke evaluaties, wordt dan ook niet als de juiste gezien door de inspectie. Die ziet liever een evaluatie met alle be trokkenen samen, volgens een door haar opgesteld model. Verder concludeert de inspectie dat het optreden van de brand weer niet feilloos was (er kon een brandkraan niet worden gevon den en de commandant van de tweede tankautospuit verzuimde voldoende overleg te voeren met de al ter plaatse zijnde bevelvoer der), dit geen directe gevolgen heeft gehad voor de bestrijding van de brand. En dan komt de miscommunica tie om de hoek kijken: er ontstaat miscommunicatie tussen ge meente en politie over de terug trekking van de politie uit het be smette gebied. Ook tussen brandweer en gemeente loopt het niet goed: onduidelijk is of de milieuambtenaar van de ge meente en de loco-burgemees ter wel of niet deelnemen aan het overleg van de hulpverlenings- diensten ter plaatse. Later gaat het weer mis, als het de afhan deling van de gevol gen van de brand in handen van de ge- Uw ovei .af e- Itot r larie mee Iele Faxi E-rr meente wordt gelegd, zonder gemeente voldoende te infom ren over de stand van zaken, ook tussen gemeente en get peerden loopt de communica stroef. Direct gedupeerden vi wachten medeleven van de meente en krijgen in plaats dat y0O van een juridisch bevel op deurmat. Tot slot concludeert de inspec dat het beter was geweest brand op te schalen naar GRIP GRIP is een soort schaalverdei die aangeeft hoe een incidentb stuurlijk moet worden pakt. Bij GRIP 3 was de buij meester opperbevelhebber worden en was het rampenpl van Rijssen-Holten (deels) werking getreden. Daarbij mat de inspectie overigens wel aantekening dat het rampenpl nog niet voldoende geoperai naliseerd is, dat wil zeggen dan organisatie nog niet klaar is het rampenplan te kunnen voeren. Ondanks al deze verbeterpuni is de slotconclusie van de inspt tie mild: de leermomenten Ik ben alle te maken met de ca plexiteit van het incident. 1 vrijkomen van asbest was d: bij een zeer verzwarende fact; RIJSSEN - De bedrijfsvoet bal zomeravondcompetitie is woensdag 2 mei weer van start gegaan. Er wordt ge voetbald in 4 poules. In pou le A en B worden wedstrijden van zes tegen zes gespeeld en in poule C en D speelt men wedstrijden van elf tegen elf. Hieronder staan de wed strijden die tot nu toe zijn gespeeld met daarbij de uitslagen. Poule A: Schimmels Zestal - AvecodeBondt2-4: Femi's- Kolkman 10-3; Aveco de Bondt - Femi's 2-4; Kolk man - Vishandel Bal 5-1; Schimmels Zestal - Webo Prefab 16-3. Poule B: R.V.C. - Drive Inn Show RepulZe 2-3; Roos- dom Tijhuis - Vasthouw 5-0; Roosdom Tijhuis - Lohuis 2; Drive Inn Show RepulZi Roosdom Tijhuis 4-1; Va bouw - Lohuis 1-3; R.V.C Combivioeren 1-2 Poule C: R.O.C. - Heba Iv chines 0-2; Schreurs Aul schade - Lucky PartyMail: 4. Poule D: Brekeld - Teunis 0-1 Programma Zes tegen Woensdag 16 mei: Wel Prefab - Vishandel Bal; handel Bal - Femi's; Lohi - Combi Vloeren; Kolkman Aveco de Bondt; Vastbouv Drive Inn Show RepulZe. Elf tegen elf Maandag mei: Teunis 1 - Schimmf Elftal; Heba Machines Schreurs Autoschade; Du zendpoot - Brekeld; Luck PartyMail - Teunis 2. supervoordelige busreizen supervoordelige busreizen 3-4 dagen Vertrekdata: 26 mei, 27 juli, 31 aug, 16,30 nov, 14 dec Omschrijving Bezoek de bruisende stad Brussel. Bewonder Manneken Pis, het Waterloo, ontdek het geheim van Belgische chocolade, bezoek een ondergronds museum en bekijk de bierbrou werij Cantillon. Bezoek ook Brugge (4 daagse) en Antwerpen. Inclusief: - 2-3 hotelovernachtingen - 2-3 maal ontbijtbuffet - stadswandeling Brussel o.l.v.gids - stadswandeling Brugge o.l.v.gids (bij 4-daagse reis) - vervoer per luxe touringcar 4 en 5 dagen Vertrekdata: 1,18 juni, 2,16,30 juli, 6,20 aug, 10,24 sept, 1 15,19 okt, Omschrijving Maak kennis met het prachtige Polen. Breng een bezoek aan de Poolse Bazaar, en de scheepslift Niederfinow. Bezoek Berlijn en zie de Brandenburger Tor, Alexanderplatz, Unter den Linden en maak een boottocht over de Spree. Inclusief: - 3-4 overnachtingen in 4* hotel - 3-4 maal ontbijtbuffet - 3-4 maal dinerbuffet - vervoer per luxe touringcar 5 dagen Vertrekdata: 2,23 juli, 6,20 aug, 3,17 sept, 15,22 okt, 5,19 nov, 10 dec Omschrijving Bezoek het Boheemse Paradijs en geniet van de natuur. Bezichtig het Koninklijk Paleis, de St.Vituskathedraal en maak een boottocht over de Moldau in Praag. Bezoek ook de glas fabriek en het kasteel van Detenice. Inclusief: - 4 hotelovernachtingen - 4 maal ontbijtbuffet - 4 maal diner - 2 maal een stadwandeling Praag o.l.v gids - vervoer luxe touringcar Vertrekdata: 26 mei, 9,23 juli, 20,31 aug, 3 sept, 16 nov Omschrijving Maak een tocht door grenspark De Kempen. Breng een bezoek aan de mergelgrotten, vaar over de Maas en maak een huifkartocht in Vijlen. Bezoek ook het drielandenpunt en wilde dieren in wildpark Coo. Inclusief: - 2-4 hotelovernachtingen - 2-4 maal ontbijt - 2-4 maa( diner - vervoer per luxe touringcar Bij de 5-daagse reis zijn ook lunchpakketten, entreegelden en het afscheiddiner pinbegrepen. Vertrekdata: 11 juni, 2,16,30 juli, 20 aug, 10,17 sept, 8,22 okt, 5 nov Omschrijving Ontdek de veelzijdige natuur van het Zwarte Woud. Bezoek het Schwarzwald Museum en de hoofdstad Freiburg. Breng een bezoek aan 's werelds grootste koekoeksklok, vaar over de Titisee en bezoek het bloemeneiland Mainau. Laat u verrassen! Inclusief: - 4 hotelovernachtingen - 4 maal ontbijtbuffet - 4 maal diner - vervoer per luxe touringcar

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 26