(;ari nova dichterbij dan u denkt Personenalarmering: veilig idee! Cursusprogramma Carinova Mantelzorgondersteuning Carinova Informatiebon mei 2007 Carinova biedt ook particuliere zorgï Carinova Zorg voor uw welzijn jiUiigiiiiikHKaiite I I aVi Carinova zoekt: Alphahelpenden m/v Vakantiekrachten m/v Zorg bij u in de buurt U geeft er natuurlijk de voorkeur aan zo lang mogelijk in uw vertrouwde thuissituatie te blijven. Ook als u alleenstaand of hulpbehoevend bent. Maar soms kan dat problemen geven. Hoe gaat het als er iets gebeurt Dan is Carinova personenalarmering ideaal voor u en een prettig idee voor kinderenfamilie en vrienden. Hoe werkt het? U krijgt een zendertje die u altijd bij u draagt. Als er iets gebeurt, bijvoorbeeld als u valt of onwel wordt, dan kunt u het knopje indrukken en zo het alarm inschakelen. Dan komt meteen het Carinova Acute Team in actie. Zij zijn 24 uur per dag, zeven dagen in de week beschikbaar om elk alarm op te volgen. Het zendertje belt dan via de telefoonlijn met Carinova en zo kan Carinova met u communiceren. Ook als u niet in de buurt van de telefoon bent. Om uw zelfstandigheid thuis en uw onafhankelijkheid te vergroten kan Carinova ook de volgende producten leveren: valmatten, rookmelders, inbraakdetectie (alarm). Meldingen van rookmelders en inbraakdetectie komen ook bij de centrale meldbank binnen. Wilt u meer weten over Personen alarmering? Bel dan voor meer informatie (0800) 8662 (lokaal tarief). Of bekijk of download de folder op www.carinova.nl/folders Themabijeenkomst 'Weerbaarheid', Zwolseweg 180, Deventer Datum: 22 mei Aanstaande oudervoorlichting, van Reeuwijkstraat 50, Ommen Startdatum: 30 mei Cursus 'Kind en veiligheid, Meteoorlaan 2, Hardenberg (Heemse) Startdatum: 30 mei Themabijeenkomst 'Druktemakers', Averbergen 9, Olst Datum: 5 juni Themabijeenkomst 'Peuters, lief maar lastig', Looweg 33c, Bathmen Datum: 5 juni Cursus 'Babymassage', De Blekstraat 34, Raalte Startdatum: 7 juni Cursus 'Borstvoeding, de beste start', Zwolseweg 180, Deventer Startdatum: 14 juni Het Coördinatiepunt Vrijwillige Thuiszorg heeft een nieuwe naam. Voortaan noemen we het Carinova Mantelzorgondersteuning. Een naam die korter is en die meteen vertelt wat we doen: ondersteuning geven aan mantelzorgers en al die anderen die dagelijks informeel zorg geven. Mantelzorgers in het werkgebied van Carinova kunnen een beroep doen op ondersteuning door een van de mantelzorgconsulenten voor sociaal, emotionele ondersteuning. Dit kan door middel van individuele ondersteuning of groepsgewijze ondersteuning. Daarnaast wordt er praktische ondersteuning gegeven door middel van de inzet van vrijwilligers. Vrijwilliger: beetje aandacht, veel voldoening Meegaan naar de winkel, samen iets leuks doen,, oppassen of samen spelen. Het zijn vaak heel gewone dingen waarmee u zich als vrijwilliger onmisbaar maakt. U helpt kinderen of volwassenen met een handicap of een chronische ziekte. Maar ook kunt u veel betekenen voor een dementerende. Het doel: hen extra mogelijkheden te bieden mee te doen in de samenleving zoals zij dat zelf graag willen. De vrijwillige thuiszorg van Carinova is met spoed op zoek naar vrijwilligers. Hebt u een paar uurtjes in de week over en wilt u meer weten over de vrijwillige thuiszorg, neem dan contact op met Carinova, tel. (0900) 8662 (lokaal tarief) of stuur een e-mail aan cvt@carinova.nl of kijk op www.mantelzorg.nl/cvtdeventer of op www.carinova.nl Omdat iedereen tegenwoordig veel liever thuis verzorgd wil worden in plaats van naar een zorginstelling te gaan, neemt de vraag naar zorg sterk toe. Er bestaat bijvoorbeeld veel behoefte aan een slaapwacht of een hulp die de hele dag aanwezig is. Carinova heeft verschillende bekwame zorgverleensters hiervoor in dienst en kan daardoor ruim in deze behoefte voorzien. Daarnaast verleent Carinova zorg in de vorm van nachtzorg. Een ideale oplossing voor cliënten die 's nacht bijvoorbeeld hulp nodig hebben. Soms is de indicatie onvoldoende in wat de diént werkelijk vraagt. Ook daar is de particuliere zorg een welkome aanvulling voor! Wilt u hier meer over weten? Bel u dan (0900) 8662 (lokaal lancf). Ook kunt U kijken op www.carinova.nl. T (0900) 8662 (lokaal tarief) I www.carinova.nl Bathmen Looweg 33 C, Bergentheim Burg. Oprelllaan 5-7, Broekland Bouwhuisplein 11, Colmschate Andriessenplein 1. Holtèrweg 108c, Veldpaperweg 2, Dalfsen Ruitenborghslraat 30, Dedemsvaart Latyrusstraat 12c, Sclruttevaer 39 Deventer Zwolseweg 180, Ruijsdaelstraat 33, Enkdwarsstraat 2A, M.G.Gooszenstraat 10, H.J.P Fesevusstraat 7, Karei de Grotelaan 9a) Karei de Grotelaan 361, Spuistraat 48, Leliestraat 27, Diepenveen Molenweg 7, Gramsbergen Gramsberger State 12, Hardenberg Stationsstraat 2e, Hessenweg 74a, Meteoorlaan 2, Lage Doelen 1, Floralaan 1, Heeten Stevens kamp 1, Heino Markstraat 27, Holten paardenstraat 31, Lemelerveld Ds. C Keerstraat 1. Luttenberg Harmehnkstraat 13, Mariënheem Veenhorst 1. Nieuw Heeten 8alhmenerweg 5, Nieuwleusen Burg Backxiaan 265. Olst Averbergen 3c en 9, Ommen Jhr. Van Nahuysstraat 66, van Reeuwijkstraal 50, Veldkampweg 19, Raalte Arkelstem 2, De Blekstraat 34, Almelosestraat 40a, Kaagstraat 10a, Markstraat 65, Schalkhaar Ganzeboomsweg 9, Slagharen Dr. Willemslaan 150, Staphorst Hoogeweg 30, Wesepe Os. E Kreikenlaan 3, Wijhe Oranjelaan 18a lent u benieuwd naar onze diensten? Kijkt u dan op de vernieuwde website www.carinova.nl of bel met (0900) 8662 (lokaal tarief). Knip uit, vul in en stuur in een ongefrankeerde envelop aan: Carinova, Antwoordnummer 1158, 8100 WB RAALTE. Ik wil meer weten over: 0 Personenalarmering 0 Particuliere zorg O Zorg met een Persoonsgebonden Budget 0 Mantelzorg 0 Vrijwilligerswerk Stuur mij gratis documentatie. Ik wil mij aanmelden als: 0 vakantiekracht 0 alphahelpende 0 vrijwilliger Neem contact met mij op. Naam: Voorletters: Adres: de heer/mevrouw Postcode: Plaats: Telefoon: Hulp geven bij het huishouden. Geen diploma nodig. Minimaal 1 dagdeel per week beschikbaar. Meer informatie? Voor meer informatie en/of aanmelding kunt u contact opnemen met de coördinatoren alphahulpverlening. Rtnie van de Hoek, telefoon (0570) 518 319 of Ulbe Tolner, telefoon (0570) 518 165 Enthousiaste vakantiemedewerkers voor de functies thuishulpen A, verzorgenden C, (vvijk)ztekenverzorgenden, verpleeg kundigen in de wijk. Verpleegkundigen of studerend daarvoor in de maanden juli, augustus, september, maar vooral in de bouwvakantie (week 30, 31 en 32). Meer informatie? Voot meer informatie en/of aanmelding kunt u contact opnemen met de afdeling Personeel Organisatie, telefoon (0900) 8662 (lokaal tarief) Of kijk op www.carinova.nl voor het sollicitatieformulier.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 15