ELBON Ja, ik bestel de Geïllustreerde Bier Encyclopedie en betaal 8,95 1,10 verzendkosten. Bier is van alle tijden en van alle plaatsen: de perfecte dorsdesser, een drank die de hele wereld heeft veroverd. Speciaal voor de lezers van dé Weekkrant heeft Wegener Huis-aan-huiskranten een unieke aanbieding: de "Geïllustreerde Bier Encyclopedie". In deze rijk geïllustreerde encyclopedie is de Europese biercultuur overzichtelijk in kaart gebracht. Dit handboek begeleidt de lezer op zijn bierreis door Europa. Behalve informatie over het brouwproces en de geschiedenis van het bier bevat dit naslagwerk veel interessante wetenswaardigheden over meer dan achthonderd biermerken en hun brouwerijen en vele fraaie foto's van flessen, blikjes en etiketten. Behalve bieren uit de grootste bierlanden als Duitsland, Engeland, Tsjechië en België treft u ook bieren aan uit de kleinere en onbekendere bierlanden zoals Finland, Italië en Spanje. Nederland komt in dit overzicht natuurlijk eveneens uitgebreid aan bod. Ais lezer van dé Weekkrant kunt u deze encyclopedie voor een aantrekkelijke prijs van 8,95 (exclusief 1,10 verzendkosten) in uw bezit krijgen. De Geïllustreerde Bier Encyclopedie is ook een leuk cadeau voor familie, vrienden of kennissen. Vul daarom vandaag nog de bon in en stuur hem op. Online bestellen kan ook via www.prst.nl. Naam: Adres: Postcode Woonplaats: E-mailadres: Telefoonnummer De bestelling mag op bovenstaand adres worden afgeleverd. Ik wil de bestelling op een ander adres laten afleveren. (s.v.p. aankruisen wat van toepassing is) Naam: Adres: Postcode Woonplaats: Ik machtig Reggemedia fin opdracht van Wegener Huis-aan-huiskranten) eenmalig om het verschuldigde bedrag fincl. verzendkosten) af te schrijven van mijn bank-/girorekening. Bank-/gironummer Datum: Handtekening: Stuur deze bon op naar Wegener Huis-aan-huiskranten B.V. o.v.v. Boekenactie, Antwoordnummer 97,7500 VB Enschede. Voor vragen kunt u terecht op de website van www.prstnl. Raadpleeg de pagina van "veelgestelde vragen" of stuur uw vraag in via het online contactformulier. Mailen kan natuurlijk ook naar prst@whk.wegener.nl.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 23