€3? 6? €l° 5.00 1.39 detdagacf/ 20% KORTING!!! Frans van Carrat Wolves Autoservice houdt showdagen met voordeel MOEDERDAG ACTIE c99. 109, 1.995, speciaalzaak uw cadeau Bloemendal Malse entrecóte's Gekookte of boeren-achterham bij besteding vanaf 59 00 00 MOEDERDAG AANBIEDING KLEINE HANGPOTTEN GROTE HANGPOTTEN Vincent Roetgering Speciaal voor moeder 2 stuks voor bij de asperge's 100 gram Alles voor geslaagde barbecue Op het gehele assortiment van Lancöme Beauté Theaterbrochure van Parkgebouw Wilhelmina speelt in bibliotheek Dinsdag 8 mei 2007 22 met Surfina, Millionbels, Fuchsia en vele andere soorten van eenjarige. Alleen deze week van 4.95 voor maar VAN 7.95 VOOR Ons voorjaarsgeweld Hoveniersbedrijf slagerij - traiteur Dorpsstraat 132 Enter Tel. 38 13 75 De lekkerste winkel van Enter Haarstraat 3S - 7462 AK Rijssen Telefoon 0548-51 23 17 BK pannenset Gero cassettes 99-delig nu Grote collectie zilvertin In onze afdeling HAARDEN-SCHOUWEN echte marmeren schouw met kachel-compleet nu actieprijs Haarstraat 66 - Rijssen - 0548-51 27 51 Dealer van: Barbas - Faber - Helex - Dru - Jötul enz. Meer dan 80 jaar uw warmte-specialist aan Lancöme producten* Natuurlijk alle geraniums en fuchsia's j volop aanwezig. DD Uitzoekenvoor maar Alle aanbiedingen zijn geldig van 10 t/m 16 mei En zolang de voorraad strekt. Onze openingstijden zijn van maandags t/m vrijdags van 8.00-18.00 uur. Op donderdag tot 20.00 uur en op zaterdag van 8.00-17.00 uur. Vele soorten perkgoed en stamplanten in vele kleuren. Laat u verrassen en pak dit voordeel www.hoveniersbedrijf-bloemendal.nl RIJSSEN - Wolves Autoservice is al dertig jaar bekend als Opel dealer voor Rijssen, Enter, Hol ten en omstreken. Van Opel heeft men altijd aan trekkelijke modellen in de showroom staan en een uitge breide voorraad occasions biedt ruime keus. In een show van donderdag 10 mei tot en met maandag 14 mei (zondag 13 mei gesloten) worden alle au to's met extra voorde'el aan ge boden. Opel zelf heeft enkele modellen heel verleidelijk ge maakt en dat is in de naam Temptation terug te vinden. Deze specials van modellen als Agila, Astra, Meriva, Tigra Twin- Top, Zafira, Vectra en Signum zijn met tal van accessoires uit gerust waaronder in elk geval airco, cd/ MP3-speler en licht metalen velgen. Verder geldt op alle nieuwe auto's het speciale Fifty-fifty aanbod (Corsa, GT, Antara uitgezonderd.) De helft van de nieuwprijs hoeft pas over twee jaar te worden be taald en daar betaalt de klant geen rente voor. Wolves heeft dit unieke aanbod uitgebreid naar de occasions. Hier geldt een jaar uitgestelde betaling voor de heeft van het bij te betalen bedrag. Wolves Autoservice is gevestigd aan de Reggesingel 95 in Rijssen En bereikbaar via telefoonnum mer 0548-520333 of wwvv.wol ves-autoservice.nl Tijdens de showdagen gelden gewijzigde openingstijden: donderdag: 9.00 tot 21.00 uur vrijdag: 9.00 tot 21.00 uur (extra koopavond); zaterdag: 9.00 tot 17.00 uur. RIJSSEN - De nieuwe theater brochure van het Parkgebouw voor het seizoen 2007-2008 is weer zo goed als rond en valt half mei huis aan huis in Rijssen op de deurmat. De eerste nieuwe theaterbro- chüre wordt door Parkgebouw directeur Ton van Rheenen op dinsdag 15 mei overhandigd aan een vertegenwoordiger van het gemeentebestuur van de gemeente Rijssen-Holten. Al drie maanden staat het Park gebouw nu op eigen benen. Van Rheenen en bedrijfsleider hore ca Jolanda Agteresch zijn sa men met hun medewerkers een behoorlijk inhaalslag aan het maken. Verbeteren, vernieu wen, verbouwen en veranderen zijn op dit moment de termen waar het om draait. RIJSSEN - Leden van de mu ziekvereniging Wilhelmina spe len op de vrijdagen 11 en 18 mei 's avonds vanaf 19.00 uur de bi bliotheek in winkelcentrum De Hoge Wal. Terwijl lezers hun boeken uit zoeken en af laten stempelen kunnen zij genieten van het spel van de verschillende muziek- groepjes. Op 11 mei speelt het saxofoonkwartet van Wilhelmi na, dat bestaat uit Linda Bres- ser, Marcel Paauwe, Floor van Riggelen en Wim Kreijkes en op 18 mei laten de zeventien leden van het C-orkest horen dat zij de basis van het spelen prima onder de knie hebben. Deze acht- tot veertienjarigen oefe nen elke dinsdagavond onder leiding van Jorien Wessels. In het Historisch Informatie Punt in de Rijssense bibliotheek is op dit moment een tentoon stelling te zien over muziek. Het Rijssens Museum, Muziek school Rijssen en muziekver eniging Wilhelmina hebben hiervoor materialen geleverd. Op het beeldscherm in het HIP zijn dvd-opnamen te zien van Wilhelmina. waiter harmsel

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 22