N|u|A|A|N|D|e|K|R|y!P|T|0|N|S|tIR|A|A|T|3|7| Een maatje minder deze zomer? moditast Ook verkopen wij Quickstap en Parador laminaat Bezoek onze nieuwe showroom, nu aantrekkelijke aankoopkortingen Ga dan nu afvallen volgens een wetenschappelijke methode. Vroomshoop meubelen Comfortbed zondag's meubelen Norma Timeless boxspring Maandags gesloten Kryptonstraat 37 Rijssen 0548-52 10 12 www.trendbed.nl Voel je slanker en gezonder in 10 dagen! Win 1 van de 5 crosstrainers t.w.v. 650,- Zo doe je mee. www.modifast.nl Dinsdag 8 mei 2007 18 R De zomer komt eraan! En dat is voor veel mensen reden om overtollige kilo's kwijt te willen. Maar hoe pak je dat aan? En als het is gelukt... hoe zorg je dat je op gewicht blijft? Mod if ast Intensive heeft het ant woord. Met een programma waar van de werking wetenschappelijk is bewezen. Modifast Intensive zijn maaltijdvervangers met een minimum aan calorieën (slechts 500 kcal per dag), maar ze bevatten wél alle vitamines, mineralen, eiwitten en koolhydraten die u dage lijks nodig heeft. Hierdoor val je snel af, op een verantwoorde manier. En het is nog eenvoudig in gebruik ook: drie zakjes Modifast Inten sive vervangen de drie dagelijkse maaltijden. Kortom: eenvoudig, veilig en verantwoord. Effectief afvallen in vier weken De Modifast methode kent 3 fasen*. In fase A val je snel af. In de eerste week kan dit al 2 tot 4 kilo zijn. Maar pas op: dit is vooral verlies van vocht! Wat je wil bereiken, is afbraak van lichaamsvet. Daarom ga je twee weken door met deze drie zakjes per dag. In fase B (derde week) gebruik je nog maar twee zakjes Modifast Intensive per dag, aangevuld met een caloriebeperkte maaltijd die je zelf klaarmaakt. In de vierde week gebruik je nog maar één zakje Modifast Intensive per dag en twee lichte maaltijden. Na vier weken ben je in Fase C: het afslanken is voor bij. Je voelt je een ander mens! Je gebruikt nu helemaal geen Modifast Intensive meer, maar drie verantwoor de, evenwichtige maaltijden per dag. "Het basisprogramma kan worden aangepast naar individuele behoeftes onder medische begeleiding. Af en toe hulp inroepen Wanneer je toch dreigt aan te komen, dan is dat geen reden voor paniek. Je kunt dat gewicht snel weer terugpakken. Met Modifast Control, een uitgebreide lijn van maaltijdvervangers in de vorm van warme maaltijden, drinkmaaltijden en voedzame repen, hou je je gewicht onder controle. Of probeer eens een dagje een Modifast dagverpakking om kennis te maken. Hierin vind je drie zakjes pudding of milkshake in drie verschillende smaken. Een nieuwe levensstijl vinden Eerlijk is eerlijk, afvallen is niet makkelijk, maar met de hierboven beschreven methode kan ook jij het! In fase C komt het erop aan om gezonder en bewuster te gaan leven. Ook hierbij kan Modifast helpen. Zo biedt de Modifast website www.modifast.nl een schat aan handige tips, caloriearme recepten, bewegingsoefeningen en een zelfcoachboek voor ondersteuning op moeilijke momenten. Want afvallen is naast een fysieke wedloop ook een psychologische strijd met jezelf. Aandacht voor valkuilen maar ook ervaringen van anderen helpen je de baas te worden in dit gevecht. Reader's Digest lezers geven Modifast de hoogste waardering* in de categorie van dieetproducten. "Merkenonderzoek European Trusted Brands Modifast Control Vochtafdrijver is een tiendaags programma dat de vetverbranding en de afvoer van vocht- en afvalstoffen ondersteunt. Je bereikt dit door elke dag een liter water te drinken waaraan je 50 ml Modifast Control Vochtaf- drijver toevoegt. Dit voedingssup plement is een unieke formule van geconcentreerde plantenextracten, die traditioneel gebruikt worden voor hun verfijnende invloed op de lijn. Dus ook ideaal als extra ondersteuning van het Modifast Intensive programma. Bewegen is extra goed wanneer je aan de lijn doet. Daarom kun je nu bij Modifast een Flow- fitness crosstrainer van Sanden Sports® Superstores winnen, een effectief fitnessapparaat voor thuis. Als je wint, wordt de crosstrainer bij je thuis afgeleverd en gemonteerd. SANDEN-SPORTS*NL Koop een Modifast product (alle producten doen mee). Stuur ons de streepjescode, je adresgege vens en... geef ons een afslanktip. De 5 meest praktische tips belonen wij met een crosstrainer. Mijn afslanktip is: Dhr/Mevr.: Straat: Postcode en plaats:.. E-mail adres:... Ik wil graag op de hoogte gehouden worden van Modifast nieuws Stuur je inzending in een gefrankeerde envelop naar: Modifast Crosstrainer actie, Postbus 7500, 3300 GK Dordrecht. De uiterste inzenddatum is 30 september 2007. Je kunt zo vaak meedoen als je wilt. M, rtni imni m iJp» (tÉMMi -tfn» Mm

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 18