Gemeente houdt rekening met glasvezelnetwerk BOEKHOUDER miv rN Gevraagd: voor 18 uur per week inlichtingen bij: Vof. Gervedink Nijhuis Wij zijn op zoek naar een VAKBEKWAME SCHILDER Vof. Gervedink Nijhuis capac inhouse services www.bouwenciviel.nl Projectleider/-werkvoorbereider ^Tempelman 8ouw |||j j Teamleider Civiele Techniek zuio^und BOUW ^CIVIEL Regio Twente subsidieert gemeentelijke projecten HOLTEN/ RIJSSEN - Het dagelijks bestuur van Re gio Twente heeft inge stemd met de verdeling van het regionale inirast- ructuurbudget BDU 2007. Met dit besluit reserveert zij ruim 4,3 miljoen euro voor projecten die bijdra gen aan de verbetering van de bereikbaarheid en ver keersveiligheid. In totaal ontvangen maar liefst 52 projecten een subsidie. De gelden zijn afkomstig uit de zogenaamde brede doeluitkering (BDU). Re gio Twente ontvangt deze gelden van het Ministerie van Verkeer en Waterstaat voor de uitvoering van het regionaal verkeer- en ver voerbeleid. Ieder jaar vraagt Regio Twente de deelnemende gemeenten en de provincie Overijssel om infrastructurele pro jecten in te dienen die zij het volgende jaar gaan uit voeren. In totaal zijn bijna 130 projecten aangemeld voor subsidie. Dit jaar staan de thema's verkeersveiligheid, bereik baarheid, fïetsprojecten en openbaar vervoer centraal bij de toekenning van de subsidies. Bij het thema verkeersveiligheid ligt vooral prioriteit bij school- omgevingen en locaties waar veel ongevallen ge beuren. Voor het thema bereikbaarheid heeft on der andere de gemeente Enschede het plan om door relatief kleine aan passingen bij kruispunten de bereikbaarheid op de singels te verbeteren. Een goed voorbeeld van pro jecten voor het openbaar vervoer is de ontwikkeling van de westzijde van het NS station in Almelo en de aanleg van een busbaan door de Graven Es in 01- denzaal. De gemeenten hebben in het portefeuille- houdersoverleg Mobiliteit al hun waardering uitge sproken over het verdeel- voorstel. Per project is een subsidiepercentage van 25 beschikbaar met een maximum van 100.000 eu ro. Voor projecten met de hoogste prioriteiLgeldt een maximum van 500.000 eu ro. Het gaat in de gemeen te Rijssen-Holten om de volgende projecten: Fietstunnel Fahrenheits- traat; Reconstructie kruis punt Reggesingel-Veene- slagen-Roelf Bosmastraat Rijssen; Provincie Overijs sel, N350 (Rijssen-Wier- den) Herinrichting GOW A; Provincie Overijssel, N347 (Rijssen-Nijverdal) Herin richting GOW A. Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (053) 484 24 50 anenmarkt Powered by Q JobTrack.nl HOLTEN/ RUSSEN - Ook al loopt de besluitvorming rond het gebruik van een glasvezelnetwerk op in dustrieterreinen stroef, de gemeente Rijssen-Holten houdt er wel rekening mee op de komst hiervan. Met name Regio Twente heeft plannen ontwikkeld om op veertien industrie terreinen in Twente geza menlijk glasvezelnetwer ken aan te leggen. Cogas en Essent zijn in discussie met de Regio over het ge bruik van hun netwerk. De Regio is hier echter geen voorstander van, omdat de nutsbedrijven geen open netwerk bie den. Zoals het zich nu laat aanzien, trekken de zoge naamde Cogas-gemeen- ten zich terug uit bet pro ject. Door gebruik van glasve zelkabels kan er een snel ler Internet worden aan geboden, met veel meer capaciteit dan via conven tionele koperdraden. Ook kan er veel meer verschil lende informatiestromen door een kabel lopen. De gemeente Rijssen-Hol ten gaat ervan uit dat er in de toekomst toch een glasvezelnetwerk zal ko men en houdt daar bij nieuwbouw meteen al re kening mee. Zo worden al mantelbui zen aangebracht in De Mors, waar toch al aan de weg wordt gewerkt. Een deel van de buizen is zelfs al van glasvezel voorzien, omdat daarmee ook de spoelputten in het riool stelsel kunnen worden aangestuurd. Om dienstenaanbieders gebruik te kunnen laten maken van het netwerk, moet er een verbinding komen met het landelijke netwerk N-D1X. Deze aan sluiting kan worden ge maakt-op de hoek van de Molenstalweg-Boom- kamp. Daarom zijn gelijk tijdig met de werken rondom de fietstunnel mantelbuizen naar dit aansluitpunt gelegd. Van af dit punt zijn verder aan sluitingen gemaakt naar het nieuwe gemeentehuis en de brandweerkazerne. Op de gemeentewerf is een technische ruimte ge realiseerd waarin de be nodigde apparatuur kan worden onderge bracht. In Hol ten zijn gelijktij dig met de aan leg van elektra- voorzie- ningen voor de nieuw bouw van Enk- co, ook mantel buizen aange legd voor de in dustrie terreinen De Haar en Vlet- gaars- maten. Door de ze ont wikke lingen zijn ook anderen op het Rijssense indus trieter rein actief geworden. De firma Fastfiber legt op dit moment voor eigen reke ning en risico een open netwerk aan op De Mors, Noordermors en Plaagsla- gen. Met Fastfiber is afge sproken dat zij niet aan leggen op het gedeelte van De Mors waar de gemeen te al voorzieningen heeft getroffen. De gemeente is in gesprek met hen over medegebruik van de tech nische ruimte op de ge meentewerf en eventuele overname van de door de gemeente aangelegde voorzieningen. Dorpsstraat 45 - 7451 BS Holten Tel. 0548 - 36 14 80 Heb je interesse? Bel dan met 0548-36 14 80 en vraag naar Henk Gervedink Nijhuis Dorpsstraat 45 - Holten - Tel. 361480 AI meer dan 95 jaar een vertrouwd adres! Capac zoekt voor: productiemedewerkers en vakantiekrachten m/v Wij zoeken per direct gemotiveerde productiemedewer kers die bij Pingo willen werken. Bij Pingo worden kipde- len geproduceerd zoals kipfilet, dijvlees, vleugels etc. Wij bieden je werk voor langere tijd in dagdienst, goede ver diensten en een leuke werksfeer. Dus ben je op zoek naar een uitdagende baan? Heb jij eigen vervoer en beheers je de Nederlandse taal en draai je je hand niet om voor een stukje vlees, mail naar: goor.1146@capac.nl. Voor de komende zomerperiode zijn wij op zoek naar gemotiveerde jongeren die bij Pingo willen werken. Er wordt in dagdienst gewerkt, minimale leeftijd is 16 jaar. Dus heb je vakantie en wil je een goed zakcentje bijverdie nen in een leuke werksfeer, stuur een mailtje naar: goor.1146@capac.nl. Of bel voor meer informatie naar: Capac Inhouse Services S. Demir Breukersweg 10, Goor (0547) 26 09 98 Bel gratis 0800 - 235 22 72 "of kijk op www.capac.nl a Randstad company Zoekt u een vast dienstverband in de functie van Projectleider/- werkvoorbereider en wilt u werken bij een financieel gezond bedrijf met een traditionele werkwijze? Dan vind u bij Tempelman Bouw b.v. (onderdeel van Ter Steege Groep) een "job for life"! M Functie: Als Projectleider/- werkvoorbereider bent u verantwoordelijk voor een zorgvul dige werkvoorbereiding en projectbegeleiding. Hierbij behoort het incidenteel maken van calculaties, het aanvragen en beoordelen van offertes, het maken van tekeningen en het verzorgen van de inkoop..U werkt nauw samen met de uitvoerder van het project. De functie heeft zowel commerciële, administratieve als sociale aspecten. De functie is gericht op het coördineren van meerdere projecten in verschillende voorbereidings- en uitvoeringsstadia en het onderhouden van contacten met opdrachtgevers. U bent ver antwoordelijk om zelf een invulling te geven aan uw functie en werkzaamheden. M Functie-eisen: organiserend en coördinerend vermogen, flexibele en accurate instelling, leidingge vende capaciteiten, stressbestendig en goed analytisch denkvermogen. Uw persoonlijkheidskenmerken en eigenschappen zijn belangrijker dan de opleidingsgraad. U heeft in elk geval 5 jaar relevante werkervaring en we verwachten een bouw- technische achtergrond op MBO/HBO-niveau. Ervaring met Ibis-Trad en Navision strekt tot aanbeveling. Contactpersoon: Dick van Haare, Accountspecialist Enschede, dvanhaare@bouwenciviel.nl Waterschap Zuiderzeeland beschermt Flevoland tegen wateroverlast en watertekort en zorgt voor schoon water in sloten, tochten en vaarten. Goed waterbeheer is dus van levensbehang. Als motto hanteert Waterschap Zuiderzeeland dan ook, veiligheid: voldoende en schoon water. Het werk wordt gedaan door ruim 250 enthousiaste medewerkers. Functie: Als Teamleider Civiele Techniek geeft u leiding aan uitvoeringsprojecten op het gebied van beheer en onderhoud van watergangen voor de afdeling Waterbeheer. U draagt zorg voor planning, coördinatie, rapportage en financiële zaken van onderhouds- projecten. U stuurt een team van 5 opzichters en 8 muskusrattenbestrijders aan. U bent werkzaam vanuit het regiokantoor in het Larserbos tussen Lelystad en Harderwijk. Het betreft een functie waar u een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid kent. Salaris maximaal schaal 10. Het Waterschap Zuiderzeeland biedt u een tijdelijke aanstelling van een jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Functie-eisen: U beschikt over HBO werk- en denkniveau. U heeft enige jaren leidinggevende ervaring met voorbereiding en uitvoering van cultuurtechnische waterbouwkundige werken, bij voorkeur bij een opdrachtgever. U bent communicatief sterk en soiciaal vaardig. Contactpersoon: Henk van Keulen, Accountspecialist Zwolle, hvankeulen@bouwenciviel.nl Kijk voor meer vacatures op www.bouwenciviel.nl of neem contact op met de dichtstbijzijnde vestiging om uw'mogelijkheden/wensen te bespreken. Enschede Piet Heinstraat 1 7511 JE Enschede T 053 - 430 70 23 F 053-431 54 24 Zwolle Lübeckplein 6 8017 JZ Zwolle T 038 - 460 14 00 F 038 - 460 60 88 PERSONEELSDIENSTEN

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 14