Race met oude motoren over de Beusebergring Holtens Nieuwsblad Holtens Nieuwsblad 5 Nog weinig reacties plannen Kol en Kom Jaarlijkse uitvoering CJV Dijkerhoek Espelo in ban van piratenmuziek Receptie handbal Ticketverkoop via reisbureau HOLTEN - De triatlon in Holten bestaat in 2009 alweer 25 jaar en dat moet gevierd worden. Stichting Triathlon Hol ten zou het een ultieme bekroning op haar werk vinden, wanneer dan het Europees Kampioen schap in Holten zou wor den gehouden. Een EK zou een sublieme bekroing zijn op het 25-jarig bestaan van triatlon in Holten Muziek Feestprogramma met triatlon HOLTEN - Thomas Berge zal tijdens de Triathlon After Party, op zaterdag 7 juli vanaf 21.30 uur, het podium gaan beklimmen op Smidsbelt. Dinsdag 12 januari 2007 Stichting Triathlon wil EK Tijdens het European Triathlon Union-congres (ETU) in Ko penhagen op 27 en 28 juni, zal worden beslist wie deze eer te beurt valt. Wie precies de concurrenten zullen zijn, is nog niet bekend. Maar waarschijnlijk zal Holten de strijd moeten aan gaan bin den met Barcelona om de buit binnen te halen. Om de ETU te overtuigen dat het EK Triatlon in 2009 toch be slist in Holten zal moeten wor den gehouden, heeft de Holten- se stichting een zogenaamd bidbook gemaakt. In drie on derdelen, net als bij de triatlon zelf, wordt uitgelegd waarom Holten rijp is voor het EK. "The Feeling. Dit deel geeft aan hoe wij als stichting denken het EK te kunnen gaan organise ren", legt voorzitter Martin Pie- ters uit. "Facts and Figures. Hierin staan de technische ge gevens rond het organiseren van zo'n groot evenement. Daarnaast hebben we een pro- - motievideo gemaakt met de naam The Soul". Ook deze video bestaat uit drie delen. Het laat de voorbereidin gen zien van de triatlon in Hol ten. De opbouw van het parcours en onder meer het smeren van de broodjes. Verder de sporters op de drie onderdelen zwemmen, fietsen en hardlopen. Tot slot een im pressie van de afterparty op Smidsbelt. Met de Reeperbah- ner Stimmungsmacher en Lee Towers. "De promo laat zien dat we een ESPELO - Velen waren afgelopen vrijdagavond aanwezig in de feesttent aan de Espelodijk. Hier werd het Piratenrockfeest gehou den, moet onder andere optredens van Stef Ekkel en Jannes. Stef Ekkel gaf hiermee meteen een voorproefje van de Keunefeesten, waarvoor hij ook is uitgenodigd FOTO: JOHAN BOLINK HOLTEN - Het eerste dames- handbalteam van handbalver eniging Holten werd zondag 15 april kampioen in de regioklas se B. De dames stromen komend sei zoen door naar de hoofdklasse. Dat wordt donderdag 26 april van 19.30 tot 22.00 uur gevierd met een officiële receptie in de kantine van sporthal 't Mossink, aan de Keizersweg 22. HOLTEN - Oad Reizen heeft 14 april in Movie Park Germany een samenwerking voor de tic ketverkoop via reisbureaus in Nederland ondertekend. Julius ter Haar, commercieel directeur van Oad Reizen en Wouter Dek kers, general manager van Mo- viepark Germany zetten hun handtekening onder het toe ziend oog van SpongeBob, Jim my Neutron en Dora. HOLTEN - MAC de Holterberg houdt tijdens Koninginnedag vanaf 13.00 uur, in samenwer king met de Historische Motor sport Vereniging, haar Klassie- kerrace. De Beusebergring is een prach tig circuit, dat gelegen is rond het MAC-clubgebouw 't Stuur- huus en een lengte heeft van ongeveer 1700 meter. Er worden ruim tweehonderd deelnemers aan de start ver wacht, waaronder ook diverse rijders uit het buitenland. De ware liefhebber van oude motoren kan deze dag zijn hart ophalen, alleen al het geluid van een Norton, Matchless, MV Agusta, Aermacchi en niet te vergeten de Sparta, NSU, Eijsink en de 50 cc Van Veen Kreidlers en Jamathi's klinkt als muziek in de oren. Uiteraard is het rennerskwartier vrij toegankelijk voor het pu bliek zodat men de vaak fraai gerestaureerde racers van wei- Antieke motoren zullen aan de start verschijnen van de klassie- kerrace op de Beuseberg. eer van dichtbij kan bewonde ren. De motormarkt is er ook dit jaar weer bij. Verder zal het Classis Motorcycle Demo Team aan wezig zijn met een show en een demo van zeldzame historische racemotoren en replica's van bekende oud GP-racers. Aanvang trainingen 10.30 uur, wedstrijden 13.00 uur. Toegang: 3 euro, jeugd tot en met 14 jaar 1,50 euro, kinderen tot en met 8 jaar gratis. wedstrijd kunnen organiseren, maar ook dat we naderhand een mooi feest kunnen bou- -wen", benadrukt de nieuwe voorzitter. "Vooral dat laatste wordt door de sporters vaak ge mist bij andere triatlons." Om het bidbook rond te krijgen, heeft de gemeente Rijssen-Hol- ten subsidie verstrekt. "Als ik in het land bij een evenement ben, zeggen de meesten Holten te kennen van de Holterberg en de triatlon", geeft burgemeester Bort Koelewijn aan. "Door het EK naar Holten te halen, komt de gemeente nog beter op de Europese kaart te staan". DIJKERHOEK - De leiding en de leden van de christelijke jonge renvereniging Dijkerhoek (CJV) zijn alweer een aantal maanden druk in de weer met de voorbe reidingen van het jaarfeest. Deze keer zal het j aarfeest in het teken staan van de piraterij. Er zullen diverse stukjes, dans en zang ter uitvoering worden gebracht. Vanwege het enorme succes van vorig jaar, heeft de CJV weer besloten om het jaarfeest in partycentrum het Bonte Paard te houden. De uitvoering wordt zaterdag 28 april gegeven om 20.00 uur. HOLTEN - Enkele honderden inwoners hebben 4 april de in loopavond over de plannen van de Kol en de Kom bezocht in het gemeentehuis. Tijdens deze avond zijn reactie formulieren uitgedeeld. Van de uitgereikte formulieren zijn er enkele tientallen terugontvan gen. Een groot aantal bezoekers heeft echter wel een formulier meegenomen. De gemeente ontvangt deze reactieformulie ren graag retour. Of, wanneer een bezoeker van de avond geen formulier (meer) heeft, kan hij ook schriftelijk reageren. Reacties kan men sturen naar de gemeente Rijssen-Holten, af deling Beleid en Ontwikkeling, Postbus 244,7460 AE Rijssen. Wie per e-mail wil reageren, kan dit doen naar: A.Verver@rijs- sen-holten.nl. Wel graag naam en adres doorgeven zodat dui delijk wordt dat het een reactie is van een inwoner uit onze ge meente. Alle reactieformulieren worden besproken bij de verde re invulling van de plannen. Verder zal die avond de show band Flippen op gaan treden. Flippen staat bekend om de ac tie, humor, energie en muzikali teit. Er wordt gezorgd voor een absolute feeststemming. De toegang is gratis. Het feest begint echter al een dag eerder om 19.15 uur met de officiële opening van het triat lonweekend. Het gaat om een spectaculaire opening met Dolf Moed, TTM Sound en Light, Street Dance- groep van Hester Paalman en Wolter Kroes. Tussen door start om 20.00 uur in het centrum de Run-Bike- Run voor de groepen 6, 7 en 8 van de basisscholen. Daarna volgt om 21.00 uur de zwem- loop. Iedereen vanaf 12 jaar die graag mee wil doen, is welkom. De deelnemers zwemmen 500 meter in zwembad Twenhaars- veld en lopen daarna 5 kilome ter, waarna ze finishen op 't Smidsbelt. Inschrijven kan op www.triath- lonholten.nl Als afsluiting krijgt vanaf 22.30 uur het openingsprogramma een vervolg, tot 24.00 uur. Spec taculaire steltencreaties en bi zarre machines uit andere we relden komen dan langs. Daarna zal Wolter Kroes het ge heel afsluiten. De toegang is ook nu weer gratis. Holtens Nieuwsblad is een litgave van Wegener Huis-aan-huiskranten BV, behorende tot Wegener NV, in samenweridng met de stichting Holtens Nieuwsblad. Stichtingsbestuur W.H. Beyets, secretaris, Kottmgserf 4,7451 XC Holten. Klachten bezorging: Tel. 055 - 538 90 53 Abonnementen: tel. 053-4842 383 of e-mail: abonnementen@whk.wegener.nl Abonnementen worden na 15 december automatisch met een jaar verlengd. Eindredacteur Peter Bulthuis Tel: 0548-597 370 Fax: 0548-597 369 Mail: p.bulthuis@whk.wegener.nl Adres Holtens Nieuwsblad: Haarstraat 100, 7462 AT Rijssen. Persberichten: holtens.nieuwsblad@whk.wegener.nl Inleveradres: Blokker Van de Maat, Smidsbelt 7, 7451 BL Holten (tot donderdags.) Ad vertentie-ad vi seu r Brenda Zieleman Tel: 0548-597350 Mobiel: 06-51198351 Fax: 0548-597359 Mail: b.zieleman@whk.wegener.nl Hoofd redactie: A Schepers Commercieel regiodirecteur C.j.M. ter Hedde Directie: j.V. Munsterman Algemeen hoofdredacteur: M.G.). Jochemsen Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Algemene voorwaarden www.wegenerhuisaanhuiskranten.nl

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 5