Bloemendal van Zanglust Rijssen Wedvlucht Tweede vogelruilbeurs Concours Luchtvermaak Oosterhoff Reünie vliegbasis Twenthe Uitslagen postduiven FordFocus Futura v.a. 21.850,- 459,- p.mnd. I Ford C-MAX Futura v.a. 24.000,- 600,- p.mnd. Nu voor Feel the difference Almelo, Autoboulevard Twentepoort West 12, Tel. 0546 - 544 644 Rijssen, Butaanstraat 2/hoek Nijverdalseweg, Tel. 0548 - 538 638 Holten, Service-dealer Dries Willems, Keizersweg 70, Tel. 0548 - 361 900 30 Dinsdag 24 april 2007 ENSCHEDE - De poort van Vliegbasis Twenthe gaat 31 de cember definitief op slot. De na derende sluiting vormt de aan leiding voor een grootschalige reünie op 27 september aan staande voor al het personeel dat vanaf 1945 tot heden op de vliegbasis heeft gewerkt. Een speciale vliegshow, een de monstratie met de Pilatus PC 7 en de F-16, een Static Show van oude wapensystemen, histori sche filmbeelden en een ten toonstelling maken onder meer deel uit van het programma. Het (oud-)personeel kan zich aanmelden via www.lucht- macht.nl RUSSEN - Bij het Belgi sche Strombeek werden zaterdag 21 april om 10.00 uur 2608 duiven van Rayon Berg en Dal gelost. De winnende duif arri veerde om 12.46.40 uur, en behoort in eigendom toe aan 1-I.J. Beltman, die daarnaast ook prijs acht won. G. Tijhuis won de prijzen 2 en 6, J.M. Kamp won 3 en 4, Jan Sprakel en Zoon had prijs 5, terwijl J.H. Immink prijs 7 won. l.W. Stegeman had prijs 9, ter wijl J. Dekkers op plaats 10 de top-10 completeer de RIJSSEN - Bijna duizend duiven van Postduivenvereniging het Luchtvermaak werden afgelo pen zaterdagochtend om 10.00 uur gelost in het Belgische Strombeek voor een wedstrijd over 217 kilometer. De eerste duif arriveerde om 12.46 uur bij H.J. Beltman aan de Paulus Pot terstraat. G. Tijhuis kwam een fraktie van een seconde tekort om de tweede overwinning van het seizoen op te eisen. Uitslag: 1 en 8. H.J. Beltman; 2 en 6. G. Tijhuis; 3 en 4. J.M. Kamp; 5. Jan Sprakel en zn; 7. J.H. Immink; 9. G. Klein Nagelvoort en 10. A. Lankamp. Jeugduitslag: 1. Gebr. Slagman; 2. Han Immink; 3 en 5. Gez. Krijgsman; 4. Jan Willem Immink. RIJSSEN - Vogelvereniging Zanglust te Rijssen houdt zaterdagmiddag 28 april haar tweede vogelruilbeurs. De eerste vogelruilbeurs was een groot succes. Gelet op de bij de eerste vo gelruilbeurs opgedane er varing, wordt nu voor een ruimere opstelling gekozen, zodat de bezoekers de vo gels nog beter kunnen be kijken. De vogelruilbeurs wordt ge houden van 14.00 tot 16.00 uur in het clubgebouw aan de Morsweg 8b te Rijssen. Vogelliefhebbers die nog vogels over hebben of op zoek zijn naar vogels, kun nen elkaar daar treffen om te ruilen, te kopen of te ver kopen. Het is de bedoeling deze beurs daarna voor de zo mervakantie nog één keer te houden en wel op de laat ste zaterdag van mei. Het inbrengen van de vo gels en de toegang is voor zowel leden als niet leden gratis. RIJSSEN - De outdoorconcour- sen van de Oosterhoffruiters zijn weer begonnen. Dit weekend waren er wedstrijden in Alber- gen en Markelo. Diverse Ooster hoffruiters maakten van de gele genheid gebruik hun eerste bui ten concour te verrijden. De om schakeling van het binnen sei zoen naar het buiten seizoen is voor vele combinaties weer een grote omwisseling. Toch waren er weer diverse oosterhoffruiters met goede uitslagen. Tijdens het concour in Markelo was er een tweede prijs voor Susan Stege- huis in het L springen, Ina van Otten werd tweemaal derde in de klasse L-dressuur. In Alber- gen was er voor Denise v.d Maat een eerste prijs in de klasse Z2. milieu luxe comfort veiligheid keuze Zakendoen is nu voor iedereen kinderlijk eenvoudig. Business Pack nu met 1.605,- voordeel. Een Blaupunkt Travelpilot EX navigatiesysteem (4" monochroom scherm) Business Seats. Een 6-weg elektrisch verstelbare bestuurdersstoel, met lendensteunverstelling en een in hoogte verstelbare passagiersstoel Parkeersensoren Normale prijs; 2.000,- Uw voordeel: 1.605,- 70 occasions met foto www.ford-bloemendal.nl Focus C-MAX

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 30