O AutoTrack.nl Programma Enter Pop 2007 Dinsdag 24 april 2007 Je kunt nu alle nieuwe auto's bekijken en vergelijken op AutoTrack.nl. Zet ze naast elkaar, check de extra's en zie welk model jouw voorkeur verdient. Keihard nieuwe auto's vergelijken doe je op... Nieuwe locatie midzomerfeest ENTER - Het succes van Enter Pop 2006 krijgt van 6 tot en met 9 juni aanstaande een vervolg. Opnieuw hebben de horecaon dernemers André ten Berge, (de Kröl), Dinand Waanders, eet café 't Zumpke, Jan ten Berge, cafetaria De Bakker en Henk Bekhuis (café Bekhuis) de kop pen bij elkaar gestoken om een groots vierdaags festijn te orga niseren. Voor jong en oud, want dat is het uitgangspunt. Enter Pop is verplaatst naar een nieu we locatie. Op de voetbalweide van café Bekhuis aan de Wier- denseweg is ruimte om een grote tent neer te zetten. "Dit is besloten omdat we anders een anderhalve week de parkeer ruimte bij de katholieke kerk in gebruik nemen en dat vonden collega- ondernemers wel erg lang", vertelt André ten Berge. "Dat is natuurlijk begrijpelijk. Vandaar dat de keuze buiten het centrum is gevallen. We hebben besloten om artiesten van formaat naar Enter te halen. Het kost een paar centen, maar dan heb je ook wat", vinden de horecaondernemers. Woensdag 6 juni komt Jan Smit, de JJJ band en Nick en Simon naar Enter. Aanvang 20.00 uur. Entreeprijs 22,50 euro. Op don derdag 7 juni volgt een optre den van Klostertaler. De band staat garant voor een gezellige Tiroler avond. Aanvang 20.00 uur. Entreeprijs 22,50 euro Op vrijdag 8 juni is het Slam FM on tour met optredens van Elize, Isis, I^nge Frans en Baas B. Aanvang 20.00 uur. Entreeprijs 17,50 euro. Zaterdag 9 juni Tri bute to the Cats, The Buffoons en Abba Gold. Aanvang 20.00 uur. Entreeprijs 17,50. De kaartverkoop is inmiddels gestart. Kaarten zijn verkrijg baar bij genoemde horecaon dernemers en het VW-kantoor. Er zijn losse kaarten te koop, maar men kan ook kiezen voor een passe-partout van 75 euro. Voor informatie is de site www.enterpop.nl geopend. JB Tours zorgt deze avonden dat er een pendelbus rijdt vanaf de cafés naar de tent. Een retourtje met de bus kost slechts één eu ro. Een kaartje daarvoor is te koop bij ook weer de horeca. NOTTER - De stichting Midzo merfeest Notter Zuna houdt een volksfeest op vrijdag 22 juni. Alleen is het dit jaar op de nieu we locatie aan de van Kregten- weg tegenover het Kultuurhus in Notter. Gezien het succes van vorig jaar wordt er vrijdagmiddag al be gonnen. Vanaf 14.00 uur kan men onder het genot van een natje en een droogje, luisteren en meezingen met het muzikale Duo Nijveld. De kinderen van de School met de Bijbel komen de vrijdagmiddag ook naar het feestterrein dat nu geheel in het teken is van een jungle zes kamp. Vanaf 19:00 uur is er de ZNotter- crossl voor de jeugd vanaf 12 jaar. Dit is een nieuw onderdeel waar men met een gemotori seerd voertuig een parcours af moet leggen, waar het niet om het winnen gaat maar om de kick van het crossen. Voor meer informatie over deel name of opgave www.midzo- merfeest.com En natuurlijk zijn er ook weer de grasmaaierraces. Dit jaar is er geen grasmaaierpulling, dit on derdeel is vervangen door het nieuwe spectaculaire grasmaai ersprinten. Omstreeks 21.30 uur begint het feest in de tent met de drive-inn DISCO-XL en de live band TUUGPINN CO uit R1JSSEN. Entree is gratis.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 28