Goedkope reparaties en tweedehands wagens Excelsior'31 wint met 2-1 vanUrk Aanrijding bestelbus WOLVES HOLTEN-Autobedrijf Damcars Duivelshof is sinds enkele maanden gevestigd aan de Onder- nemersweg 7a in Holten, op industrieterrein Vlet- gaarsmaten. en de andere 50% pas over twee jaar, rentevrij! De beste OPEL Dinsdag 24 april 2007 26 RUSSEN - Excelsior'31 heeft met de 2-1 overwinning op Urk de kansen op het realiseren van een plaatst bij de eerste vijf op de ranglijst (die recht geeft op deel name aan het KNVB Gatorade bekerevenement) levend gehou den. Met het programma van de komende weken (DOS Kampen 'uit', ON Sneek 'thuis' en kam pioen HHC Hardenberg 'uit' is er maar één missie voor de Rijsse- naren: drie keer de volle winst en dan maar afwachten wat de con currentie doet. Dit om te voorko men dat het seizoen voor de rood/witten als een nachtkaars uit gaat en overal naast gegrepen wordt. Urk daarentegen is na het teleurstellende resultaat in Rijs- sen hard op weg de eigen glazen in te gooien en zet daarmee het Hoofdklasseschap serieus op het spel. De anders zo trotse en ka raktervolle Urkers legden zater dag de thuisploeg het vuur niet of nauwelijks aan de schenen, Ex- celsior'31 kon in feite het grootste deel van het eenzijdige duel free wheelend en ongestoord de combinatie zoeken. Urker boeg beeld en aanvoerder Jelle Loos man moest zich na 25 minuten geblesseerd laten vervangen, een behoorlijke aderlating voor de ploeg van interim-coach Nieu- wenhuis. Zorgwekkend boven dien is het geringe aantal doel kansen dat Urk zich vanmiddag wist te creeeren. De in blessure tijd gescoorde tegentreffer was dan ook een kadootje van het ar bitrale trio, maar wie maalt er om in Rijssen. Voor het de laatste we ken niet bepaald verwende thuispubliek waren de beide Ex celsior'31 doelpunten van grote schoonheid, vooral de openings treffer van Björn Calkhoven was er een om in te lijsten. Ook Erwin Looms deed weer eens van zich spreken op het scorebord. Op subtiele wijze, dat wel. Met een hakje, a la Madjer. Naast een scherp tarief voor het repareren van auto's, kunnen er ook tweedehands wagens van alle merken worden gekocht. Er staan altijd minimaal 25 auto's op voorraad in de klasse tot zes duizend euro. Wagens met een prijskaartje boven de 3750 euro krijgen drie maanden garantie. Verder verkoopt Damcars Duivelshof midi-choppers. Dat is de nieuwste rage op brom- mergebied: brommers in de vorm van een heuse chopper. Deze worden nieuw geleverd, inclusief kenteken. "We repareren alles", vertelt Robbie Duivelshof. "Ook auto schade. Daarnaast kunnen we ter plekke zorgen voor verzeke ring en financiering." Addri Dam: "We hebben daarvoor alle benodigde papieren. Verder doen we ook snelservice, ban den en velgen. In principe alles. En voor een zeer scherpe prijs". "Klanten komen bij ons niet voor verrassingen te staan", ver zekert Robbie. "Van tevoren be rekenen we precies wat het gaat kosten. Mocht het toch duurder uit komen te vallen, door extra reparaties bijvoorbeeld, dan stellen we de klant daar eerst van op de hoogte. Eventueel kunnen we het laten zien aan de hand van foto's". Dat Damcars Duivelshof goedkoper kan werken, dan ve le andere autobedrijven, komt onder meer doordat ze kortin gen wél doorberekenen aan de klant En dat het bedrijf een goede naam heeft, blijkt wel dat. Zelfs een groot bedrijf als Kwik Fit schakelde hen in. Robbie: "Ze waren door de banden heen en die konden we snel leveren". Voor meer informatie: www.damcars.nl, e-mail: in- fo@damcars.nl, telefoon: 06- 14411639 of 06-19180932. ENTER - Op donderdag 19 april vond omstreeks 08.00 uur een aanrijding plaats op de Al onder Enter. Een 37-jarige Hengeloër reed in een bestelauto over de Al, komende uit de richting Olden- zaal. Voor hem reed in dezelfde richting een vrachtauto, be stuurd door een 31-jarige Olden- zaler. De 31-jarige reed door het stokkende verkeer voor hem wat langzamer. De 37-jarige zag dit te laat, kon niet meer tijdig tot stil stand komen en botste achter op de vrachtauto. De 37-jarige raak te gewond en werd voor onder zoek naar het ziekenhuis overge bracht. Terwijl agenten bezig wa ren met de afhandeling van voor noemde aanrijding zette een 47- jarige automobilist uit Rijssen zijn auto stil op de vluchtstrook op de andere rijbaan. Een van de agenten sommeerde de 47-jarige door te rijden. De 47-jarige vond het toen nodig om zijn middel vinger tegen de agent op te ste ken. Daarna weigerde hij mee te werken aan een onderzoek en ging behoorlijk tegen de agent tekeer, die hem daarop aan hield wegens belediging. In- en verkoop auto's Schade auto's Tel: 06-14411639 06-19180932 FOTO: HARRY BROEZE veer*/' SI6NUM me ar. a Model Contante verkoopprijs Aanbetaling/ Inruil Krediet bedrag Looptijd in maanden Krediet vergoeding Effectieve rente op jaarbasis Slottermijn over2joar Prijs bij verkoop op afbetaling Meriva Temptation €18.995,- €9.497,50 €9.497,50 24 €0,- 0% 9.497,50 €18.995,- Zafira Temptation €26.245,- €13.122,50 13.122,50 24 €0,- 0% €13.122^0 €26.245,- Vectro 4-deurs Temptation vanaf €26.145,- Signum Temptation vanaf €36.045,- deal maakt u dus nu bij ons in de showroom, met de unieke 50/50 deal. De Temptation uitvoeringen zijn voorzien van tal van luxe extra's en een bijzonder fraaie vormgeving. Bovendien hebben alle Temptation modellen een zeer aan trekkelijk prijskaartje. En als u uw auto nu inruilt, dan kan het bij te betalen be drag uw aankoop nog verleidelijker maken. Vraag in onze showroom naar de unieke 50/50 deal of kijk op www.opel.nl voor meer informatie. Meriva Temptation vanaf 18.995,- 20.845,- Astra TwinTop Temptation vanaf Zafira Temptation vanaf Astra GTC Temptation vanaf €31.595,- 26.245,- De 50/50-deal is van toepassing ap nieuwe orders t/m 30 juni 2007 en geldt vaar alle Opel personenauto's (m.u.v. de nieuwe Corso, GT en Antara) met een uiterlijke kentekenreg.stratie t/m 29 september 2007. Toetsing bi, BKFMn Tiel. Maximaal 1 financiering ?er V°n 5°%' De financiering wordt aangeboden via GMAC Fmancial Semces, (KvK 24107861AFM reg.sternr. 12013025). Prospectus verkrijgbaar v.a www.gmacfs.nl. De dealer legt u graag een alternatief voor indien u de voorkeur geeft aan vaste maandbedragen. Vraag de Opel dealer naar Rijssen, Reggesingel 95, (0548) 52 03 33 www.wolves-autoservice.nl

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 26