Uitslagen pupillen AV Rijssen uitslagen Vrijwilligers voor vuurwerk gezocht BIG BAG V BEL. 0548-53 86 86 Alphahelpende m/v Zf)m Of Gmo TENBRINKE f' k schcikcn «L£(N£ HÖ£()££LH£Ö£N LEVERT OOK IN CHILLEN LANDINRICHTING RIJSSEN Tï»# D48 - 53*®^ Carinova MUZIKAAL Dinsdag 24 april 2007 23 RUSSEN - Met een groep van negen pupillen heeft AV Rijssen zaterdag 21 april deelgenomen aan de pupillenmeerkamp in En schede. Ook de jongste groep van de Rijssense At letiekvereniging deed van zich spreken met prima prestaties. Bij de meisjes pupillen C was Michal Smalbrugge veruit de sterkste op de vijf onderdelen. Met een pun tentotaal van maar liefst 1792 bleef ze de nummer twee ruim 500 punten voor. Jorieke Hiltjesdam werd bij de meisjes pupillen B knap tweede met 1572 punten. Bij de meisjes pupillen A (eerste jaars) werd Maria Boerman vijfde met 1929 punten terwijl Gerianne Hiltjesdam bij de tweede jaars A pupillen derde werd met 1906 punten. Bij de jongens pupillen C was het Wilbert Denne- kamp die met 1969 punten de le plek voor zich opeis te. Bij de jongens pupillen B werden Jacob Stuiver en Lars Brinkman 'respectie velijk 4e en 5e met 1754 punten en 1597 punten. Marlijn Stuiver werd 4e bij de jongens A pupillen le jaars met 2159 punten ter wijl Daan Hofsté de 2e- plaats pakte bij de 2e jaars A pupillen. Hij had 2379 punten. Michal Smalbrugge wist 2 nieuwe ClubRecords te be halen en wel op 600 meter RIJSSEN - De uitslagen van in 2.13,80 en bij het hoog- de 27e ronde van de onder- springen met 1,00 mtr. linge competitie van de Ook Wilbert Dennekamp Schaakclub Rijssen. liet 2 nieuwe ClubRecords Z. Zeeman - Kuit 1-0, Lep- noteren. Hij liep de 600 pink - Evers 0-1, Slofstra - meter in 2.11,10 en bij het Ten Hove remise, Tom - hoogspringen kwam hij Baan 1-0, Hansman - Schu- over de 1,05 mtr. Ienburg 1-0, Vosman - Ben- Daan Hofsté behaalde een nema Geerlings 0-1, Kraay- nieuw ClubRecord bij het enzang - Munneke 1-0, Van onderdeel kogelstoten. Hij de Maat - Karsten 1-0, G. stootte de kogel naar 8,97 Smit - Ditzel 0-1, J.Smit - mtr. Nijsink remise. INFORMATIEAVOND LIJST DER GELDELIJKE REGELINGEN (DEELGEBIED RECTUM) De Landinrichtingscommissie voor de ruilverkaveling Rijssen deelt u mede dat dinsdag 8 mei 2007 vanaf 20.00 uur tot 21.30 uur een informatieavond gehouden wordt in Kulturhus 'Irene', Van Kregtenweg 9 te Notter. Tijdens deze avond zal de procedure van de Lijst der Geldelijke Regelingen uitgelegd worden. Deze avond is met name bedoeld voor de betrokkenen in deelgebied Rectum. De Landinrichtingscommissie, J.J. van Overbeeke, voorzitter E. Hagedoorn, secretaris dienst landelijk gebied voor ontwikkeling en beheer DLC realiseert groene plannen voor 16 miljoen Nederlanders! RIJSSEN - De Oranjever eniging Rijssen is op zoek naar een groep vrienden, leden van een club of jon geren, die op Koninginne dag willen helpen bij de af zetting van het vuurwerk. „We zijn verplicht om 350 meter rondom de plaats waar het vuurwerk wordt afgestoken vrij van perso- Oe filosofie Gezondheid, eigenwaarde en zelfredzaamheid zijn belangrijk voor een mens. Maar soms gaat het niet meer en is een helpende hand nodig. Carinova biedt dan hulp en ondersteuning. Binnen de eigen woon- of leefomgeving van de cliënt. Zeven dagen per week, 24 uur per dag. Oe wensen en behoeften van de cliënt zijn daarbij heel belangrijk. Want ongeacht de zorg die gewenst of noodzakelijk is, stellen wij het diëntenbelang altijd voorop. Oe organisatie Carinova is overzichtelijk georganiseerd in vier divisies: Thuiszorg, Jeugdgezondheidszorg, Algemeen Maatschappelijk Werk, Meer Zorg Thuis Samen bieden deze divisies een uitgebreid en compleet palet aan zorgdiensten. Daar hoort naast specifieke zorgverlening ook Voorlichting/Cursus sen, Voedingsvoorlichting/Oieet-advis'ering, Hulpmiddelen/Personenalarmering, Vrijwillige Thuiszorg en Mantelzorg bij. Oe mensen Bij Carinova werken zo'n 2.500 professionele medewerkers. Zij leggen hun hart in kwaliteit, deskundigheid en zorgzaamheid. Hun zorgtaken staan ook altijd in het teken van respect en betrouwbaarheid jegens de cliënt. Wij meten voortdurend onze eigen prestaties. We besteden veel aandacht aan ieders persoonlijke groei en ontwikkeling. Carinova is een dynamische werk gever, die eigen inbreng waardeert en stimuleert. Wij zijn actief in diverse gemeenten in Oost- en Midden-Nederland (Aa en Hunze, Dalfsen, Oeventer, Hardenberg, Harderwijk, Nunspeet, Ommen, Olst-Wijhe, Oude IJsselstreek, Raalte, Staphorst en de plaats Holten). Voor het gehele werkgebied zoekt Carinova Uw functie Wij verwachten van de alphahelpenden dat zij met veel plezier onze alphacliënten helpen bij huishoudelijke werkzaamheden. Naast het huishoudelijke werk heeft de alphahelpende een belangrijke sociale functie. Als alphahelpende bent u niet in dienst van Carinova, maar in dienst van de cliënt. Carinova bemiddelt geschikte alphahelpenden. De alphahelpende verricht bij mensen thuis (meestal senioren) huishoudelijke werkzaamheden die door de cliënt niet of slechts met moeite gedaan kunnen worden. Wat wij vragen Als alphahelpende heeft u geen diploma nodig, maar wij verwachten dat u iemand bent die van aanpakken houdt en gemakkelijk met mensen kunt omgaan. U bent minimaal 1 dagdeel per week beschikbaar. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie en/of aanmelding kunt u contact opnemen met de coördinatoren alphahulpverlening: Rinie van de Hoek telefoon (0570) 518 319 of Ulbe Tolner, telefoon (0570) 518 165. Aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Zorg voor uw welzijn Postbus 49 8100 AA Raalte T (0900) 8662 I www.carinova.nl nen te houden,, vertelt Ben Plomp van de Oranjever eniging. „Dit lukt ons al leen met hulp van zo'n twintig vrijwilligers. Deze vrijwilligere moeten ouder zijn dan zestien jaar." Wie wil kan zich opgeven bij in- fo@oranjeverenigingrijs- sen.nl of tel. 0548- 515827 Het feest op Koninginne dag wordt in Rijssen afge sloten met een groot vuur werk. Het vuurwerk is zo groot, dat het bestuur van de Oranjevereniging op zoek moest naar een ande re locatie. Deze locatie is gevonden aan de Ligten- bergerdijk. De wegen in de buurt van het terrein waar het vuurwerk wordt afge stoken moeten op voor schrift van de provincie en gemeente worden afgeslo ten. Daarom worden de be zoekers verzocht om met de fiets te komen en als het niet anders kan uw auto te parkaren op het naastgele gen industrieterrein ten noorden van de Maatgra- ven. Het vuurwerk begint om 22.00 uur en gaat heel hoog de lucht in. Met op de achtergrond de Holterberg, zal dit een spectaculair schouwspel worden. Omdat zo'n groot vuur werk veel geld kost is het bestuur van de Oranjever eniging op zoek naar inwo ners van Rijssen, die hen willen steunen om dergelij ke projecten voor in de toe komst .mogelijk te maken. Men kan zich opgeven als lid voor 15 euro per jaar en mag dan ook meepraten en beslissen of voor 7,50 euro per jaar als donateur. Op geven kan via het aan vraag/aanmeldingsformu lier van het Oranjeboekje, dat binnenkort bij u in de brievenbus valt, via info@oranjeverenigingrijs- sen.nl of telefonisch 0548- 512737. de Game-stoel. Een stoel waar je de effecten van pc- games letterlijk en lichame lijk kon ervaren. Als we je vertellen dat de stoel op de foto 'Music Sofa' wordt ge noemd, voel je bui al han gen, natuurlijk. Inderdaad, het gaat om een heuse speakerstoel. Maar een speakerstoel is toch niets nieuws? Dat klopt. Maar de Music Sofa beschikt ook nog eens over een draadlo ze cd-speler. En dat is wel nieuw! Helaas helaas, de stoel - een ontwerp van designer Giongkun Wuqiongkun - is nog niet te koop. Maar er nu al over dromen mag! Meer info over dit concept is te vinden www.yankode- sign.com.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 23