Plakkie krijgt dialectband Haverkampband op visite KONINGINNEDAG 30 april a.s. zijn wij geopend van: 11.00 tot 17.00 uur te Nijverdal 10.00 tot 16.00 uur zoals u ziet, kennen wij de koninginnedag aanbieding ook nog NIET!!! Speciaal op deze Koninginnedag zal voor u bij ons aanwezig zijn in Nijverdal: "DJ-Pim Handgemaakte keukens uit eigen productie Grotestraat 55-57, Nijverdal tel. 0548-61 00 36 Hogepad 3, Rijssen tel. 0548-51 82 15 www.humpiedumpie.nl Humpie Dumpie 12 Plakkie was erg blij toen hij hoorde Haverkamper van het Jaar te zijn geworden. FOTO: SANDER SCHEPERMAN kom! RIJSSEN/ MARKELO - Jasper Zwiers kan het komende jaar met de borst vooruit lopen. De 17-jarige Rijssenaar werd on langs uitgeroepen tot Haver kamper van het jaar. Een haverkamper van het jaar word je niet zomaar. Wat je er voor moet doen is overigens niet bekend, maar het zal niet maldcelijk zijn. De verkiezing is een initiatief van de Haver kampband en kent elke maand een winnaar. Uit de twaalf maandwinnaars wordt uitein delijk de Haverkamper van het jaar gekozen. Jasper werd ver kozen via de poll op www.ha- verkampband.nl Plakkie is net als de andere vaste fans bij meer optredens van de Haver kampband aanwezig dan de bandleden zelf. De prijs die Zwiers ten deel viel, liegt er niet om. PlakJde, zoals de bij naam van Zwiers in Haver kampjargon luidt, kon genie ten van een optreden van de Haverkampband. Bij hem thuis. Alle Haverkampers van de maand, vrienden en buren van Plakkie genoten met volle teugen genoten van dit zeer speciale optreden in een tot huiskamer verbouwde tent. Grondman Keukens uit Enter maakt ambachtelijke keukens. ENTER - Kwaliteit, maatwerk en betrouwbaarheid. Dat is waar het om draait bij Grondman ambachtelijke keukens aan de Vonderweg 4c in Enter. Hier verkoopt men handge maakte keukens uit eigen pro ductie. "Wij maken keukens in allerlei soorten en maten, voor elk wat wils en in diverse prijs klassen. Voor circa 12000 euro kunnen we al iets moois leveren met alles erop en eraan", vertelt eigenaar Henk Grondman ter wijl hij druk aan het werk is in zijn werkplaats. Grondman is hier inmiddels zes jaar geves tigd en is vooral gespecialiseerd in nostalgische keukens. "Daar i^teHrelangstellim^oonvoor- al voor in mooie woonboerde rijen. Samen met de klant ont werp ik de keuken naar zijn haar smaak en ga ook in de wo ning opmeten. Dan weet ik dus precies hoe het wordt en kan eventueel nog tips geven. De keuken wordt in de werkplaats vervolgens in elkaar gezet. Men kan dan eerst weer komen kij ken hoe het geworden is voor dat de keuken wordt afgelakt en geleverd. Er is wat werk wat ex- tem gebeurt zoals het aflakken. Omdat ik de keuken hier zelf in elkaar zet, krijg ik geen gezeur met kastjes die niet passen etce tera. Het is direct goed en we kunnen meestal in circa acht weken leveren. Ook verzorg ik FOTO: HARRY BROEZt naar wens bijvoorbeeld bijpas sende lambrisering, ouderwetse plafonds en kamer-en-suit kas ten. Wij zijn dealer van aan- rechtbladen en allerlei appara tuur, een compleet pakket dus, gemonteerd en al. Het installe ren wordt ook altijd door dezelf de monteurs gedaan en dat is voor mij heel prettig omdat ik weet dat ze altijd goed werk le veren. Ik werk met MDF en ei ken. Eiken keukens zijn heel mooi en robuust en het is fijn om met eiken te werken", aldus Grondman. Bij het bedrijf kan men eventueel ook terecht voor badkamers en boekenkasten. Voor meer informatie: tel. 0547- 385619.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 12