I \A Oranjeconcert Zaalvoetbaltoernooi politie tegen jeugd Voetbaldagen FC Twente Vr^kl^hnf uwelijk Overlijden Dronken achter het stuur Regiofinale acrogym Vandalen gepakt Zoals Liselotte was, was haar uitvaart Tei. 0548-36 43 00 www.vredehof.nl Arno Meijerman Anneke Stegeman Johanna Bertha Broekhuis Hendrika Schoneveld - Bekkernens Ria Sligman www.vredehof.nl Dinsdag 17 april 2007 23 E. Lubberding Tel. 0548 - 36 43 00 J.C. Ulfman Na een tijd van samenwonen, willen wij onze liefde met ringen bekronen. gaan trouwen op 27 April 2007 in "Kasteel Huize Vorden te Vorden. Onze huwelijksvoltrekking zal daar om 1 1.30 uur plaatsvinden. Wij nodigen u uit voor de receptie van 16.30 tot 1 8.00 uur in café Het Bonte Paard, Deventerweg 87 te Holten. Ons adres: Boerendanssteeg 2a, 7451 LP Holten De liefde die je ons hebt gegeven zullen wij, ook nu je er niet meer bent, altijd beleven. Een bijzondere vrouw, die op unieke wijze in houd wist te geven aan haar eigen leven, is van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder en oma Hanneke sinds 5 december 2003 weduwe van Lambert Kolkman *17 juli 1937 Holten T14 april 2007 Holten Gerriten Kunna Joke en René Ali en Albert Hermaen Gerrit Hanneke en Edwin Ina en Erik Bert Thea en Peter en kleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van woon- en zorgcemtrum De Diessenplas te Holten voor hun liefdevolle verzorging Correspondentieadres: G.W. Leussink-Kolkman Elsenervelweg 4a 7462 PN Rijssen Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op woensdag 18 april van 19.30 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Monuta, Rei- linksweg 8 te Holten. De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 19 april om 10.00 uur in Gebouw "Irene", alwaar voor aanvang van de dienst vanaf 9.30 uur gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Nieuwe Algemene Be graafplaats, Oude Deventerweg te Holten. Zij die geen kaart hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. 'Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis.1 Psalm 4:3 Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, nam de Heer plotseling tot zich onze lieve schoonzuster en tante Dika sinds 1975 weduwe van Marinus Schoneveld Holten, 10 april 1919 Holten, 11 april 2007 Holten: J.M. Bekkernens-Kölling Markelo: B.J. Mombarg Holten: J. Bekkernens-Nijland J. Ulfman Deventer: J. Paalman - Kooijmans Holten: G.H. Schoneveld HSchoneveld - Schoneveld Markelo: F A. Mombarg A.J. Mombarg - Rattink Onze dank gaat uit naar de medewerkers van deOiessenplas voor hun liefdevolle verzorging. De begrafenis heeft reeds plaatsgevonden Correspondentieadres: F.A. Mombarg Bovenbergweg 6 7475 ST Markelo Wij zijn diep geschokt door het veel te jonge overlijden van onze collega Wij verliezen in haar een deskundig en humoristische medewerkster. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Hendrik, Erik, Rianne en familie. Namens Gera en Henk Gervedink Nijhuis en alle collegae Holten Dorpsstraat 43-45 I' Kantoor: Van Galenstraat 18 Tel. 053 - 431 23 89 U itvaartcent ru m M.H. Tromplaan 15 Tel. 053 - 431 23 89 RIJSSEN - De politie con troleerde zondag 8 april een 25-jarige bestuurder aan de Markeloseweg te Rijssen. De man uit Purmerend bleek onder invloed te zijn van alcohol en werd aangehouden. De man weigerde mee te werken aan een blaastest en wenste eveneens geen medewerking te verle nen aan een bloedonder zoek. Hierop werd het rijbe wijs van de man ingevor derd en zal de man zich moeten verantwoorden voor de rechter. Twee uur nadat de man werd vrijgelaten zag de politie de man weer rijden in zijn auto over de Mors- weg. De man probeerde te ontkomen, echter na een achtervolging werd de man klemgereden aan de Molendijk-noord. Weer werd de man aan gehouden en werd er proces-verbaal opge maakt voor het rijden met een ingevorderd rij bewijs. RUSSEN/ HOLTEN - De afdeling Rijssen-Holten van de politie Twente houdt donderdag 19 april tussen 19.00 tot 22.00 uur een zaalvoetbaltoemooi met de jeugd. Het toernooi vindt plaats in de sporthal van scholenge meenschap Reggesteyn aan de Cattelaar in Rijssen. in de tweede helft van 2006 had de gemeente Rijssen-Holten regelmatig last van hanggroepen in de wijken. Deze groepen waren baldadig, hadden een grote mond tegen burgers maar ook tegen de poli tie. Veelvuldig is erdoor de politie tegen deze groepen opgetreden en zijn de ouders van de jonge ren hierover in kennis gesteld. In gesprekken met de betreffende jeugdgroepen kwam veel frustra tie naar voren over de politie en de gemeente waarvan ze vonden dat die niets deden voor bepaal de leeftijdsgroepen. Uiteindelijk werd het duidelijk dat de relatie met deze groepen niet geweldig was. Om de relatie tussen de groepen en de politie en ge meente te verbeteren werd voor gesteld een zaalvoetbaltoemooi te organiseren. Dit initiatief wordt in het kader van integrale veiligheidszorg ondersteund door de gemeente. Daarom zal burgemeester Koelewijn van Rijssen-i lolten de aftrap van de eerste wedstrijd verrichten en stelt de gemeente prijzen be schikbaar. Daarnaast stelt de po litie een wisselbeker beschikbaar om dit toernooi een terugkerend karakter te geven. Aan het toer nooi nemen zes jongerenteams deel en één team van de afdeling Rijssen-Holten. De straathoek werker van de gemeente voetbalt met een van de jongerenteams mee. Gezien het maatschappe lijk belang heeft scholengemeen schap Reggesteyn hun eigen sporthal ter beschikking gesteld. RIJSSEN - De acroleden van DOS Rijssen hebben afgelopen zater dag meegedaan aan de regiofina le in Hellendoom. Het trio Els van Coeverden, Lody Pluimers en Romy Zwiers is op een gewel dige tweede plaats geëindigd en heeft zich geplaatst voor de dis trictfinale op 28 april in Wijchen. Net als het trio Lianne Klein Schaarsberg, Renee Spenkelink en Danique ten Bolscher en het duo Manouck Ligtenberg en Rhodee Beltman. Zij werden re spectievelijk vierde en negende. Aniek Rolleman, Use Wessels en Ruth Harbers werden vierde. RIJSSEN - Getuigen zagen vrijdag 6 april dat er een fiets vernield werd aan het Hoge- pad in Rijssen. Toen de politie ter plaatse kwam, zagen deze dat er drie jongens wegfietsten. Twee van hen konden direct staande worden gehouden, een ander probeerde te ont komen, echter deze kon even verderop worden aan gehouden. Hierbij fietste de jongen tegen een politie agente aan en nadat hij was vastgepakt probeerde hij zich los te rukken. De politie dreigde pepperspray te ge bruiken waarop de jongen ineens besloot om mee te werken. De 19-jarige jongen kreeg een dagvaarding om te ver schijnen voor de politierech ter. De dader van de vernie ling bleek echter niet een van de drie jongens te zijn die werden aangetroffen maar wel deel uit te maken van een groep waartoe deze drie behoorden. De dader heeft het volgende signalement 17-19 jaar, vrij lang, stevig postuur, kaal dan wel kort stekelig donker bruin haar. Droeg een base- baü-petje, een blauwe trui met capuchon en een don kere suede jas. RIJSSEN - Op de velden van LSV in Lonneker en Excelsior '31 in Rijssen worden van maandag 30 april tot en met vrijdag 4 mei de FC Twente Voetbaldagen ge houden. De club organiseert dit evenement voor de eerste keer. Voetballertjes uit de D- en E- jeugd kunnen hieraan deelne men en zo op een plezierige wij ze geschoold worden in het spel. Tijdens dit evenement, voor jongens en meisjes, kan er op een plezierige wijze geleerd worden beter te voetballen. Dit alles gebeurt onder de verant woordelijke leiding van FC Twente. Spelertjes uit D-jeugd kunnen van 30 april tot en met 2 mei deelnemen. Deze drie da gen krijgen zij van 10.00 uur tot 16.00 uur speciale voetbaltrai ning met onder meer techniek en inzicht, De E-jeugd werken op 3 en 4 mei de trainingen af. Beide groepen ontvangen een eigen trainingspak, t-shirt en voetbal. Aan het einde van de Voetbaldagen ontvangt elke speler een officieel FC Twente- Voetbaldagen certificaat. Kos ten voor de D-jeugd: 149 euro, E-jeugd: 112,50 euro. Inschrijven is uitsluitend moge lijk op FC Twente.nl, tot vrijdag 27 april. RUSSEN - in het kader van Koninginnedag wordt op za terdag 21 april een Oranje concert gegeven in de Schildkerk. Aan de muzikale invulling van dit concert, dat om 20.00 uur begint, wordt meegewerkt door een vijftal musici. De deuren van de kerk gaan om 19.30 uur open voor publiek. De entreeprijs is 3,00 euro per persoon, voor kinderen tot 12 jaar moet 1,50 euro worden be taald. Iedereen is van harte welkom. De vijf musici zul len deze avond een afwisse lend programma presente ren met geestelijke, klassieke en vaderlandse liederen en werken van verschillende componisten, waaronder de vaderlandse liederen Geluk kig is het land en Merk toch hoe sterk, Melody van A. Guilmant, King all glorious van M. Vail en Dank sei Dir, Herr van G.F. Handel.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 23