Oranieconcert Schildkerk FordFocus FordFocusC-MAX de nieuwe effeweg.nl Speciaal voor lezers van deze krant effeweg.nl Dries Willems Holten Business Pack nu www.drieswillems.nl SCHOENEN Keizersweg 68 - 70 Holten (Ind.terrein "De Haar") Tel. 0548 - 361 900 Fax. OS48 - 364 750 Rondreis Roemenië Frankfurt (Halfpension!) Halle, Leipzig en Wörlitz Kinder ■■■■■■I Dames Heren Haarstraat 54 Rijssen 0548 - 512 652 leverbaar vanaf XZ* 23.400.- leverbaar vanaf 18.400.- prijzen zijn incl. BTW en BPM Dinsdag 17 april 2007 13 R1ISSEN - In de Schildkerk in Rijssen wordt zaterdag 21 april een Oranjeconcert worden ge organiseerd. Een vijftal musici zal voor de muzikale invulling van het programma zorgen. janne-Minke Nijp zal deze avond de harp bespelen. Janne- Minke Nijp studeerde harp aan het conservatorium in Ensche de bij Alex Bonnet. In januari 2005 is zij afgestudeerd. Zij is werkzaam als harpdocente aan De Muziekschool Twente op de locaties Enschede, Almelo en Nijverdal. Tevens wordt zij veel gevraagd om te spelen bij diver se symfonie- en harmonieor kesten. Jan Willem Baan en Arjan Slag man, beiden bariton in het be kende ensemble 'De Twente- zangers', zullen deze avond het vocale gedeelte op zich nemen. Daarnaast werken Leon Kop pelman op de panfluit en Dick Slagman op het orgel mee. Leon koppelman studeerde bij Gerard Rijken van Olst aan de muziekschool te Almelo, waar hij in 2004 zijn D-diploma cum laude behaalde. Momenteel studeert hij verder bij Gerard Rijken van Olst en Nicolae Pir- vu. Dick Slagman studeerde aan de muziekschool te Rijssen en later bij Jan-Willem Docter in Enschede. De musici zullen deze avond een afwisselend programma presenteren met geestelijke, klassieke en vaderlandse liede ren en werken van verschillen de componisten, waar onder de vaderlandse liederen Gelukkig is het land en Merk toch hoe sterk, Melody van A. Guilmant, King all glorious van M. Vail en Gavotte 'from Mignon' van A. Thomas De avond begint om 20.00 uur. Om 19.30 uur zullen de deuren open gaan voor publiek. De en treeprijs is €3,00 per persoon en €1,50 voor kinderen tot 12 jaar. Het belooft een prachtige avond te worden. Iedereen is van harte welkom! Voor meer informatie: www.le- onkoppelman.nl supervoordelige busreizen supervoordelige busreizen 12 dagen Vertrekdata: 23 april, 9 juli, 6 augustus, 17 september, 1 oktober Omschrijving Beleef uniek Roemenië! Ervaar traditie en folklore, bezoek authentieke kloosters en dorpjes, maak een rondrit door Maramuresch en geniet van de veelzijdige natuur, bezoek de 'Sixtijnse kapel van het Oosten', de Rode Zee, Bazna, het huis van Dracula, Boekarest en Sibiu: Europese Culturele hoofdstad van 2007! Inclusief -11 hotelovernachtingen 11 maal ontbijt en 11 maal diner - Rit met paardenwagen - Folkloristische muziekavond Vervoer per luxe touringcar 3-4 dagen Vertrekdata: 27 april, 17,26 mei, 1 juni, 16,30 november, 14 december Omschrijving Bekijk één van de modernste steden van Europa, met een prachtige skyline! Zie het Goethe Haus,de Main Tower vanwaar u een verbluffend uitzicht heeft! Geniet van het historische stadscentrum en bezoek de bijzondere Palmengarten! Inclusief - 2/3 overnachtingen in een 4* hotel - 2/3 maal ontbijtbuffet en diner - Stadsrondrit en -wandeling Frankfurt - Vervoer per luxe touringcar Vertrekdata: 2,20 juli, 17,20 augustus, 17,21 september Omschrijving Bekijk Chur, het oudste stadje van Zwitser land, maak een ritje in de Bernina Express, bekijk Tirano, Davos, het Landwasserviaduct, de Morteratsch gletsjer, het Lago Bianco en Lago Maggiore, zie palmbomen en botanische tuinen! Inclusief: - 4/7 hotelovernachtingen - 4/7 maal ontbijt -4/7 maal diner - stadsrondrit en -wandeling Davos o.l.v. gids bii 8-daaqse reis 4-5 dagen Vertrekdata: 9,23 april, 18 juni, 9,23 juli Omschrijving Bekijk de oudste chocoladefabriek van Duits land, bezoek het Beatles museum, maak een rondvaart over de Saaie, maak kennis met uniek Leipzig en vaar in een gondel over de Wörlitzer See, door een prachtig UNESCO Park. Inclusief: - 3/4 overnachtingen in een 4* hotel - 3/4 maal ontbijtbuffet - 4 maal dinerbuffet (bij 5 daagse) - stadsrondrit en -wandeling Leipzig - stadsrondrit en -wandeling Halle Vertrekdata: 30 april, 10,24 september, 8 oktober Omschrijving Bekijk een marsepeinmakerij (en probeer het zelf ook!), bekijk de prachtige steden Rostock, Schwerin en Wismar, de haven van Warne- münde, Slot Schwerin, de Oostzeekust, een oude kloosterkerk en laat u vervoeren in een stoomtrein! Inclusief: - 4 overnachtingen in een 4* hotel - 4 maal ontbijt - 4 maal diner - stadsrondrit en -wandeling Rostock o.l.v. qids collectie Gattino Geox Converse All star Track-style Twins Le Coq sportif FroXyjohan Cruyff Brakkies Jochie Convers All-star Tommy Hilfiger Le Coq sportif Gabor Scapa Esprit Bronx ClarkS Ecco Btadellt Wolky Why Not Verhulst JJ Rieker Geox X sensible Van Bommel Le Coq sportif Van Lier Tommy Hilfiger Converse All-star johan Cruyff Geox Scapa Humberto Creve Jaguar Clarks Avang Donkervoort Mephisto Ecco

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 13