Oad Reizen verdient Award One Million Dollar Sales Hollens Nieuwsblad 3 Avond O Beurs voor kinderkleding en speelgoed HOLTEN - De strijd om het handbalkampioen schap in de regioklasse B wordt zondag 15 april om 14.00 uur in de sport hal in Haarle beslist. Column HOLTEN - Reisorganisa tie Oad heeft woensdag 4 april in het Oad-kantoor in Holten de One Million Dollar Sales Award van China Airlines in ont vangst genomen. Agenda Dinsdag 10 april 2007 EST Beslissingswedstrijd RUSSEN - De Hollandse Avond Gaat debutant handbaldamesteam 1 promoveren? bestaat vijf jaar bij Lucky Co. Dat wordt gevierd met een jubi leumeditie met onder andere Thomas Berger, de 3 J's uit Vo- lendam. Lucky geeft gratis 75 kaarten weg. Deze kaarten zijn af te halen bij de VW in Rijssen. Het gaat dan wel om maximaal een kaart per persoon. Overige kaarten zijn te koop voor 10 eu ro per stuk in de voorverkoop. Het Holtens Nieuwsblad geeft ook driemaal twee kaarten weg. Wie hiervoor in aanmerking wil komen, stuurt zo snel mogelijk een mailtje met naam, adres en telefoonnummer naar: hol- tens.nieuwsblad@whk.wege- ner.nl BATHMEN - De Stichting Vrienden van de Klimbim orga niseert de komende weken weer de voorjaar/ zomer (kin- der-)kledingbeurzen. De kin- derkledingbeurs wordt op za terdag 14 april gehouden, de kledingbeurs voor volwassenen is op zaterdag 21 april. De ope ningstijden van beide de beur zen zijn van 9.30 tot 12.00 uur. De verkoop vindt plaats in zaal Braakhekke, Schoolstraat 6a in Bathmen. De opbrengsten van de verkoop komen ten goede aan de Stichting Vrienden van de Klimbim en niet verkochte artikelen gaan naar een goed doel. Informatie via www.stich- tingvriendenvandeklimbim.nl. Vlnr, boven: Dörthe van Ooijen, Bianca Smit, Paulien Schooien, Anita Bieleman, Jolanda Karsten. Midden: Monique plantmga, Ju dith Tiekink, Jessica Smit, Eline Berends, Samir Saba (coach). Onder: Jeanet Markvoort, Kristel Meerman. De dames van Holten wonnen zaterdagavond 31 maart in Et- Wis en waarachtig ik bin hèn kiek'n e wes. De nieje plann'n van de gemeente, vuur Hoolt'n. En ie zöllt het neet geleum'n, het is een móói plan. Wethoolder Stèègeman glumm van greutsigheid en det magge. Het zutt ter mach tig móói uut. De darpsstroate, diet neet mèèr duur löpp. Móóie huuze, passend bie Hoolt'n, diet ze der neer wilt zett'n. Neet amoal mèèr van die aardslillukke blokk'n- deuz'n. Móóie geveltjes op het station an. Het stukske ööld'n karkhof, det as ne greune longe tèèg'n de kom wórdt anneplakt. Ik zeet a zóó vuur mie. Lekker röstig zitt'n öönder de beume bie de Kalf- stermansweire en lustem no- ar de veugeltjes op'n karkhof. Nog eff n een borreltje bie Ap van Boer Biet... Hoo, noe bink ter met mis. Hóölt der wal rekkening met dawwe dan a wier viefden tut twintig joar vèèrder bint en des nen hèèl'n zet. Dus hoet det geet tèèg'n die tied, möwe nog mar is ofwoch'n. Is ter dan heamoal niks mis met det plan. Och, det zal bes wa. In miene öögTi is't in gróóte lien'n een móói plan. Al steet vuur mie klip en kloar vaste det het regionale ver- kèèr vanuut Riess'n, Markel en Dè-mter, det in Hoolt'n neet wat hef te zeuk'n, via ne noordelijken ró-ndweg al of neet verlèègd of oaverkapt, mött word'n offe voert Het Hèndrik Jan waansik traséé mött allène gebruukt word'n duur verkèèr det in Hoolt'n mött wèèr. Neet langer teut'n van de provincie wil dit neet en kan zus neet, der an met de lippe. Doar op'n Kol wordt dikke viefhonderd huuze e bouwt. Het zal der drök wèèr met nen hóóp jonge wichter. Die mai der neet an woag'n. Doar möi zóó min meugelijk verkèèr hemm'n. Het zal der drók word'n. Viefhonderd huuze, dikke duuzend man. Ieder'n dag drei verjeurs- daage, amoal twei auto's vuur de duure en één man op visi te. Ie zit per gezin a gauw op drei auto's. Viefüenhonderd parkèèrplaats'n. Det kan nog wal is zeuk'n word'n noar een pleitske. Wat betreft de gróóte Keunefeest'n, midden- standsbeurz'n, de triathlon en al die aandere dinge diet van öóldsher op de Kalfster- mansweire war'n, die könnt volgens Stègeman wal op'n Smidsbeelt, den't volle grót- ter wordt, of aans achter't ge- meentehuus woet de öólde gymmestiekzaal net is offe e brökk'n. Wie bint geroste stelt. Noe is het woord an de poltiek. Det is't a viem'ndar- tigjoar, vuur wat betreft, het komplan. Noe mött het uut e voert word'n. Beste Road van Hoolt'n en Riess'n, zegt noe neet det de Hoolter nanns an geleuft. Hier hèwe alle ge- ten-Leur de lastige uitwedstrijd tegen Internos met 15-17. V L2 verloor die avond van Haarle, waardoor Holten alleen op de tweede plaats kwam te staan. Zondag 1 april moest Heeten uit naar Sittard voor mi nimaal een punt. Na de decep tie van vorig jaar - Heeten ver speelde toen het kampioen schap in de laatste vier weken - ging het nu weer fout. De lastige omstandigheden in Limburg; een bal met hars en scheids rechters die bepaald niet in het voordeel van Heeten floten, zorgden opnieuw voor een te leurstelling. Een 19-18-neder- laag in de laatste seconden van de wedstrijd was het resultaat. In Holten zorgde de nederlaag natuurlijk voor een euforie. In beide derby's verloor Holten dit seizoen van Heeten met één doelpunt verschil. Beide keren werden loepzuivere gelijkma kers van Holten afgekeurd en gingen punten verloren. Te recht dat Holten de kans zal aangrijpen om nu te laten zien dat het eigenlijk Holten is, dat afgelopen weekeinde het kam pioenschap had moeten vieren. Dames 1 van HV Holten eindig de vorig seizoen met twee pun ten achterstand op Haarle, maar met acht punten voor sprong op de nummer drie. SDOL, op de tweede plaats in de eerste klasse. Door een versterkte promotie kwam er een extra plaats vrij in de regioklasse B. Bijna twee maanden na afloop van de competitie, kregen de dames van HV Holten de kans om met teams uit Limburg en Noord- Brabant uit te maken wie deze opengevallen plaats in de regio klasse B mocht opvullen. Dat werd HV Holten. Vanaf het be gin van de competitie bleek, dat Llolten de doelen hoger kon stellen dan klassenbehoud en misschien boven in hetrechter rijtje'. Vanaf de zesde speeldag stond Holten altijd minimaal bij de eerste zes. Het team van trai ner-coach Samir Saba bleek een geduchte tegenstander te zijn voor ieder team. Sterk punt van de Holtense formatie waren de positie wisselingen in de opstel ling en naarmate de competitie vorderde het goed omgaan met de psychische druk. Ook in uit wedstrijden werden steeds va ker punten gepakt. De derby's tegen Haarle en Overwetering werden allen thuis en uit ge wonnen. Alles bij elkaar heeft het de dames gebracht tot een beslissingswedstrijd om het kampioenschap van zondag 15 maart. De debutant gaat voor promotie. De dames van HV Holten reke nen op een grote supporter- schare. Voor meer info: www.hvhoiten.nl. Giovanni Barbuio, Business Unit Directeur European In tercontinental Flightdestina- tions, en Gienne te Gronde, Business Unit Manager Inter continental Flightdestinations, namen de prijs in ontvangst. China Airlines kent de prijs toe als erkenning voor de behaal de resultaten van het afgelo pen jaar. In dit geval heeft Oad Reizen meer dan een miljoen dollar omzet gegenereerd op de bestemming Thailand in sa menwerking met China Airli nes. Oad Reizen vliegt dage lijks met China Airlines naar Bangkok. Voor Oad Reizen is dit de twee de prijs voor het Azië reisaan bod, die ze in ontvangst mo gen nemen dit seizoen. In ja nuari werd de Azië-veer uitge reikt aan Oad en nu dus deze Sales Award. "We zijn er trots op dat onze inspanningen ge waardeerd worden om een bij zonder product neer te zetten tegen een uitstekende prijs- kwaliteit verhouding en met een zeer ruim aanbod", vertelt Giovanni Barbuio. "De veer spreekt de waardering uit voor het product in de reisbranche en deze award toont aan dat we zeer goede resultaten heb ben bereikt in de verkoop" be sluit Barbuio. Oad Reizen brengt twee keer per jaar een uitgebreide Thai- land-gids uit met een zeer ruim aanbod. Nieuw dit sei zoen is de toevoeging van Viet nam, Laos en Cambodja aan deze gids. Zowel in de vorm van individuele als groeps- rondreizen. Zo kan de klant kiezen uit excursiereizen, groepsreizen of een individu ele vakantie. In de gids presen teert Oad een keur aan accom modaties in diverse prijsklas sen. Er is een Nederlandsspre kende reisleiding aanwezig. APRIL Toneelavond buurtvereniging Schoolkring Dijkerhoek, Bonte Paard, zaterdag 14 april 2007 Museumweekend, Natuurdiorama Holterberg, zaterdag 14 april 2007 - zondag 15 april 2007 Herdenking 48th Highlanders of Holland Pipes and Drums, Kalfster- mansweide, zondag 15 april, 14:40 NBvP Espelo: Paul Akkermans, ont wikkelingshulp Bedanda, Trefpunt, maandag 16 april 2007, 19:45 V T Holten: handvest van de aar de, door Kees Tinga, Irene, dinsdag 17 april 2007, 20:00 NBvP Holten, lezing door Ten Have over Praag, Zaal Vosman, donderdag 19 april 2007 Piratenroekfeest met Stef Ekkel, Dennie Christian, Jannes en Mooi Wark, Espelodijk, vrijdag 20 april 2007 Receptie honderd jaar christelijke school in Holten, De Regenboog, vrij dag 20 april 2007, 20:00 - 21:30 Holterbergtoer,Sporthal 't Mossink, zaterdag 21 april 2007, 7:30 - 11:00 Reünie honderd jaar christelijk onder wijs in Holten, De Regenboog, zater dag 21 april 2007, 1 3:00 - 23:00 Voorjaarstoertocht klassieke auto mobielen, Beusebergerweg 37 Holten, zondag 22 april 2007, 11:00 NBvP Dijkerhoek, Bonte Paard, dins dag 24 april 2007 Bejaardensociëteit Holten, Kande laar, dinsdag 24 april 2007, 14:30 Fancy Fair, De Regenboog, woens dag 25 april 2007, 15:00 - 20:00 Leerlingenfeest, De Regenboog, donderdag 26 april 2007 Meifluitjes maken, Natuurdiorama Holterberg, zondag 29 april 2007 Veteranenwegrace, Beuseberger weg Holten, maandag 30 april, 13:00 ME! Meifluitjes maken, Natuurdiorama Holterberg, woensdag 2 mei 2007 Roofvogelshow, Erve Deijk, Chur- chillstraat 19 Holten, donderdag 3 mei 2007, 14:00 Herdenking, Canadese Begraaf plaats, vrijdag 4 mei 2007, 11:00 Dodenherdenking, Molenbelter- weg Holten, vrijdag 4 mei 2007, 20:00 Gratis rondleiding, Natuurdiorama Holterberg, zondag 6 mei 2007 NBvP Holten, vocaal theaterensem ble Foon, Irene, maandag 14 mei NBvP Espelo: koffieochtend, Tref punt, woensdag 16 mei 2007, 9:45 Dauwwandelen op Holterberg, Na tuurdiorama Holterberg, donderdag 17 mei 2007 Voorjaarsfeest Beuseberg, Langstraat, vrijdag 18 mei 2007 - za terdag 19 mei 2007 Voorjaarsrit klassieke motoren, Beusebergerweg 37 Holten, zondag 20 mei 2007, 11:00 NBvP Dijkerhoek, Bonte Paard, dins dag 22 mei 2007 Uilenbraakballen pellen, Natuurdi orama Holterberg, zondag 27 mei 2007 - maandag 28 mei 2007 JUNI Stratenvoetbal, Meermanskamp, zaterdag 2 juni 2007 Op safari, Sallandse Heuvelrug, zater dag 2 juni 2007 - zondag 3 juni 2007 Optreden Normaal, Espelodijk, vrij dag 8 juni 2007 Koningsschieten, Aalpolsweg Hol ten, zaterdag 9 juni 2007 Koetsenrit Bergrijders, Holten, zondag 10 juni 2007 Jumelagefeest, Rijsen en Holten, vrij dag 15 juni 2007 - zondag 17 juni jongerenjeugddag met thema Overleven, Holten, zaterdag 16 juni jeugdopstapdag motorcross, Crosscircuit Imhof, zaterdag 23 juni Fair De Panne, Schreursweg 12, zon dag 24 juni 2007, 11:00 - 17:00 Concert Martin Mans en Jan Vayne, Dorpskerk, vrijdag 29 juni 2007 JULI Triatlon, Holten, zaterdag 7 juli 2007 Kindervakantieweek, Holten, maandag 9 juli 2007 - donderdag 12 juli 2007 Roofvogelshow, Erve Deijk, Chur- chillstraat 19 Holten, donderdag 12 juli 2007, 14:00

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 3