Schotkamp heropent Magazijn 't Centrum Jonge kunstschilders exposeren in bibliotheek tempo-team Op cursus met scootmobiel verkoopassistente o.g. (m/v) Ter versterking van ons chauffeursteam zijn wij voor onze vestiging in Goor op zoek naar: CHAUFFEUR(s) Trekker/oplegger Ervaring vereist; In bezit van: Rijbewijs C/E en CCVB; Positieve en collegiale instelling; Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Bor Transporten b.v., t.a.v. R. te Rietstap, Gruttostraat 67, 7471 ER Goor, Tel 0547-286633 Info.goor@.borcompanv.com Tempo-Team WerkCafé Proosten op je nieuwe baan Dinsdag 3 april 2007 21 ENTER - BéNanda en Gerrit Schotkamp uit Gramsbergen openden vorige week de ver nieuwde winkel Maga zijn 't Centrum Schot kamp. Het was de (bij na) driejarige kleindoch ter Mendy die het rood, wit, blauwe lint voor de entree doorknipte. De presentatie van het bre de assortiment is een lust voor het oog. Be zoekers reageerden ver rast en enthousiast op de keuze in kinderspeel goed en luxe geschenk artikelen. "Gelukkig dat we hier weer terechtkun nen. De vernieuwde winkel is een aanwinst voor het dorp", aldus een tevreden klant. Kleindochter Mendy mocht het lint doorknippen. Hier- mee heropende zij de winkelfoto: sander scheperman' RIISSEN/ENTER - Van een groepje jeugdige aquarel listen, hoofdzakelijk pu bers, zijn vanaf 2 april tot en met 14 mei leuke schil derijen te zien tijdens een expositie in de bibliotheek in Rijssen. Volgens hun le rares Diny Scholten Velten uit Enter hebben ze wel durf omdat aquarelleren volgens haar de moeilijk ste vorm van schilderen is. "Het kan letterlijk uit de hand lopen want fout is fout, corrigeren is dan nauwelijks mogelijk. Je moet dus spontaan wer ken en tijdens het schilde ren soms van onderwerp veranderen omdat de verf een andere loop neemt", aldus Scholten. De kinde- Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (053) 484 24 50 anenmarkt Powered by Q JobTrack.nl TRANSPORTEN ENSCHEDE VELDHOVEN Residentia projectmakelaars, een landelijk werkend makelaarskantoor, is gespecialiseerd in de verkoop van onroerend goed projecten. Momenteel behoort o.a. de verkoop van exclusieve buitenhuizen op het Landgoed De Hellendoornse Berg te Hellendoorn tot de opdrachten. Het verkoopkantoor op deze locatie Is iedere vrijdag t/m zondag geopend. Wij zoeken op korte termijn een representatieve Vooralsnog zullen de werkzaamheden hoofdzakelijk dienen te worden verricht op voormeld project in Hellendoorn. De kandida(a)t(e) dient te voldoen aan het volgende profiel: een gedreven verkooptalent; enthousiast, accuraat en serviceverlenend; opleiding min. MBO-niveau; aantoonbare ervaring in een commerciële functie; bij voorkeur kennis van e/o enige affiniteit met de makelaardij; bereidheid om in de weekends te werken. Wij bieden een part-time baan voor ca. 10 a 15 uur per week, waarbij de werkzaamheden iedere vrijdag, zaterdag en zondag (of in overleg 1 dag per weekend) van ca. 11.00 tot 16.00 uur worden verricht. Verder kan zo nu en dan een dag door de week op ons makelaarskantoor in Rijssen worden gewerkt. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van c.v. en pasfoto, graag z.s.m., doch uiterlijk 12 april a.s. zenden naar: Residentia projectmakelaars t.a.v. mw. G. Neef Rozengaarde 69 Postbus 59 7460 AB Rijssen nroiectmake proiectmaketaars Via voormelde contactpersoon kunt u desgewenst meer inlichtingen verkrijgen, tel. 0548 - 53 87 50. Informatie over onze projecten vindt u op: www.residentia.nl Jonge kunstschilders exposeren in bibliotheek. ren komen, weer of geen weer, 's zomers en 's win ters na schooltijd bij haar schilderen. Er wordt ge werkt in groepjes van vijf a zes kinderen. Ze mogen zelf het onderwerp kiezen waarbij rekening wordt ge houden met allerlei moei lijkheden en technieken die ze leren beheersen. Scholten: Ook werkt schil deren rustgevend en dat is voor sommigen een vrien delijke therapie". Ze doet dit werk al jaren met zowel ouderen als jongeren. Zelf heeft ze ook enkele werken hangen in de bibliotheek. Haar grote FOTO: HARRY BROEZE leermeester/begeleider is jarenlang Harrie te Lintelo geweest, een van de beste kunstschilders die Rijssen ooit voortgebracht heeft. "Hij is, ondanks zijn leef tijd, nog steeds een onuit puttelijke bron van infor matie en vraagbaak", meent de schilderes. HOLTEN/ RIJSSEN - Elk jaar belanden in ons land 230 scootmobielrijders in het ziekenhuis en vallen onder hen enkele doden in het verkeer. Uit onder zoek van de bond voor ou deren, ANBO, blijkt dat eenderde van de scoot- mobielbezitters (25.000 mensen) zich met regel maat onzeker voelt in het verkeer. Daarom organi seren Socuwe Holten, Vei lig Verkeer Nederland (WNJ afdeling Rijssen en het Gehandicapten Plat form Rijssen-Holten een scootmobielcursus. Onder deskundige bege leiding van instructeurs van verkeersschool Talen uit Almelo leren bestuur ders om te gaan met moeilijke verkeerssitu aties en obstakels. Ook worden de verkeersregels uitvoerig behandeld. Uit ervaring blijkt dat na het volgen van de cursus veel deelnemers zich zelfver zekerd voelen en weer op pad durven gaan met hun scootmobiel. De cursus wordt door eerdere deel nemers als nuttig, leer zaam en gezellig ervaren. De cursus in Holten wordt georganiseerd door Socu we Holten. De theorie en praktijk worden gehou den op maandag 23 april en woensdag 9 mei in het dorpshuis in Holten. Men kan zich opgeven bij Socuwe, Dorpshuis De Boschkamp, Tuinstraat 2 in Holten, telefoon 0548- 362755. De cursus in Rijssen wordt georganiseerd door WN Rijssen in samenwerking met het Gehandicapten Platform Rijssen-Holten. De theorie wordt gehou den op dinsdag 24 april in Eltheto en de praktijkdag wordt gehouden op woensdag 2 mei bij sport hal De Reggehal in Rijs sen. Aan de hand van het aantal aanmeldingen worden de tijden voor theorie en praktijk be paald. Men kan zich opgeven tot en met 31 maart bij WN Rijssen, J.G. Baan, tele foon 0548-515024 of GA. Immink, telefoon 0548- 512182. De gemeente Rijssen-Hol ten en de regio Twente dragen de cursus een warm hart toe en hebben hiervoor geld beschikbaar gesteld. Hierdoor hoeven de deelnemers aan de cur sus zelf maar 5 euro te be talen. Bewoners met een scoot mobiel van de gemeente, ontvangen een informa tiebrief met daarin de uit nodiging om deel te ne men aan deze cursus. Uitzend bureau van het Jaar verkozen door (Technisch) PU Operators m/v Op zoek naar een leuke baan bij een leuke werkgever én leuke collega's? Kom dan langs op donderdag 5 april van 18.00 tot 20.00 uur bij het WerkCafé van Tempo-Team en neem een kijkje in de keuken van Hevea aan de Boeierstraat 12 www.tempo-team.nl te Raalte, Dé gelegenheid om je op infor mele wijze te oriënteren op een nieuwe baan en werkgeler Wij zijn op zoek naar (Technisch) PU Operators. Kijk voor meer informatie over de functie en het aanmel dingsformulier voor het WerkCafé op www.tempo-team.nl/werkcafe. Kom langs bij Tempo-Team Uitzendbureau in Raalte, Nieuwe Markt 5A of bel Jeanet Visscher 0572 35 85 35, www.tempo-team.nl. Zo werkt het.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 21