Tarik Sektioui speelt voor zijn familie Dubbel geluk voor ploeterend [ffjen Robben 0ijft in Londen spelersstreken Jeroen Heubach, van gabber tot prof ff' r êlM Volg de ontknoping! Santi Kolk schaamt zich in Den Haag Met livescores op je mobiel! dé Weekkrant West Twente VOETBAL INTERNATIONAL Telex Villarreal wil Van der Vaart Onrust rond Ronaldinho groeit PSV trekt harder aan Lazovic v 1» v'Arfre SMS: VB TEAMCODE AAN NAAR: 4111 Dinsdag 3 april 2007 - Pagina 14 Via AZ kwam hij bij FC Porto terecht. Die overstap werd voor Tarik Sektioui (29, foto) geen succes. Nu is hij terug in Nederland, bij RKC Waalwijk, waar hij actief is voor de trots van zijn dierbaren. 'Mijn familie is de enige reden dat ik voetbal', zegt de Marokkaanse aanvaller. 'Ik speel voor de eer, om mijn naam en dus die van mijn familie hoog te houden. Hier in het Westen zijn vooral plezier en geld de drijfveren, maar dat is voor mij veel minder van belang. Ik draag het gewicht van mijn familie op mijn schouders en daardoor blijf ik scherp. Of ik me schaam als ik slecht speel? Gigantisch. Daar kan ik wakker van liggen.' Na de wanprestatie in De Kuip tegen Roemenië (O-O) volgde in en tegen Slovenië opnieuw een moeizame wed strijd voor het Nederlands elftal. Het Oranje van bondscoach Marco van Bas ten (foto) won dit keer wel dankzij een gelukkige goal van Giovanni van Bronckhorst: Ol. Dankzij verrassend puntenverlies van concurrent Bulgarije tegen voetbaldwerg Albanië (0-0) ziet de weg naar het EK in Oostenrijk en Zwitserland er ineens weer een stuk eenvoudiger uit. Op 8 september van dit jaar kan Oranje een grote stap zetten richting de eindronde als het thuisduel met de Bulgaren op het programma staat. Nederland is niet het enige land dat moeite heeft sinds het WK de juiste vorm te vinden. De toplanden Engeland en Spanje staan er niet best voor in EK-kwalificatiereeks en zelfs wereldkampioen Italië is nog lang niet zeker van een ticket voor het toernooi van 2008. Rafael van der Vaart staat nadrukkelijk in de belang stelling van het Spaanse Villarreal. De middenmoter uit de Spaanse competitie heeft die interesse inmiddels kenbaar gemaakt bij zijn zaakwaarnemer Soren Ler- by, maar deze heeft de Span jaarden doorverwezen naar Hamburger SV waarmee Van der Vaart degradatie uit Bundesliga de komende we ken moet zien te ontlopen. De oud-speler van Ajax heeft in Hamburg nog een con tract tot de zomer van 2010. De wisselvallige vorm van Ronaldinho blijft de gemoe deren in Barcelona bezig houden. Door de oneindige soap rond het megacontract van de Braziliaanse super ster, houdt de onrust aan. De interesse van AC Milan voor Ronaldinho wordt in tussen met de week groter. Bovendien zet de buiten wacht vraagtekens bij de houding van de leiding gevenden van de Spaanse landskampioen en meest recente winnaar van de Champions League. Zij spre ken elkaar keer op keer te gen en verzuimen de inter national hun volste vertrou wen te geven. Vorig jaar de cember leek het kamp- Ronaldinho eindelijk over stemming met Barga te heb ben bereikt om het medio 2010 aflopende contract open te breken en met vier seizoenen te verlengen. Ver volgens kwam echter het be sluit deze plannen vooruit te schuiven. PSV onderneemt wederom een poging Danko Lazovic los te weken bij Vitesse. Trai ner Ronald Koeman heeft laten weten dat de Servische aanvaller wat hem betreft aan de eisen van de lands kampioen voldoet. Koeman: 'Ook als Jefferson Farfan en Arouna Koné blijven hebben we zeker twee tot drie nieu we spitsen nodig. Die inte resse voor Lazovic hebben we ook al neergelegd in de winterstop, maar toen ging dat niet door, mede door de hoge transfersom die Vitesse vroeg. Nu zijn we bereid tot andere inspanningen.' Arjen Robben (23, foto) is in Oranje onomstreden, maar bij zijn club Chelsea heeft hij die status mo menteel niet. Toch is er geen sprake van een nakend afscheid uit West-Londen. De international zegt nog steeds gelukkig te zijn bij The Blues en ontvangt binnenkort het voorstel zijn nog twee jaar lopende contract open te breken. Opmerkelijk genoeg speel de Robben dit seizoen een bijrol in de topwedstrij den van zijn club. In veertien grote duels stond hij slechts vijf keer in de basis. Komende woensdag wacht weer zo'n wedstrijd, als Chelsea speelt tegen Valencia in de kwartfinale van de Champions League. 'Persoonlijk gaat het heel goed-, maar ik kan er niet van genieten', zegt Santi Kolk (25, foto). De aanval ler van ADO Den Haag is bezig aan het beste sei zoen uit zijn carrière, maar stevent met zijn club rechtstreeks op de gradatie uit de Eredivisie af. Kolk: 'De resultaten van het team zijn altijd belangrijker dan een indi viduele prestatie. Dat het in dit geval ook nog eens gaat om mijn ADO Den Haag, de club waar ik thuis ben, maakt het nog veel moeilijker. Ik schaam me soms een beetje als ik door Den Haag loop. De resultaten zijn zó slecht, daar voel ik me niet lekker bij. Iedereen spreekt je daarover aan en dat is na tuurlijk niet leuk. Het is fijn dat mensen óók zien dat het met mij best aar dig gaat, maar daar heb je zo weinig aan, hè?' Jeroen Heubach (32, foto) is een terughoudende Tukker, een echte prof en bovendien een vaste waarde bij het succesvolle FC Twente. Te genwoordig speelt de vader van een dochter graag een potje golf. vroeger vermaak te hij zich op gabberfeesten. Heubach: 'Ik had een kale kop. droeg trainingspakken van Australian en Nike Air Max-schoenen. En natuudijk had ik een petje op. Dat was toen ik een jaar of negentien was. ik speelde in het twee de team van FC Twente. Je had vier dj's in Nederland en mijn favoriet was Darkraver. Er waren weinig feesten, dus gingen we het hele land door. Van de Rijnhal in Am- hem tot aan Thialf in Hee renveen. Op maandag voet ballen en op zaterdag naar een dancefeest. En zondag? Met de eerste trein terug en vervolgens de hele dag rus ten natuurlijk. En als we op zondag onverhoopt moesten trainen, probeerden we te verbloemen wat we de nacht ervoor hadden gedaan.' fe I K» FSf EMmM Ui Ajai U Uiitaiaf IK fC Twente ffï fcywoort «ft SC «temmen Voor neer informatie en overige teamaxles. ay*k fyi- f-f surf naar: mm.vi.nl/sins E 0.35 per bericht lyx-ftTlUvll (dienst ntotten, VB TEAVCOOE UIT) lilTERilllTIOnRL

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 14