Gemeente wii enquête VakantieXperts weer beste 'Met weemoed nemen we afscheid van het bedrijf WONEN SLAPEN over hondenpoep Prijzen voor Ruiters Oosterhoff Beautydag drogisterij Wedda U bent van harte welkom om het eindresultaat te komen bewonderen onder het genot van een hapje en een drankje tijdens de eierkuul daag 'n op 1 april van 1 1.00 uur tot 1 6.00 uur Grotestraat 28 7475 AX Markelo t. 0547 362544 www.voskampwonen.nl Dinsdag 27 maart 2007 32 RIJSSEN - De gemeente wil de overlast van hondenpoep gaan aanpakken. Via het ingestelde Digitale Burgerpanel wordt i daarom een enquête houden over het hondenbeleid. Hierbij worden zowel een selecte groep hondenbezitters als niet-hon- denbezitters gevraagd hoe ze tegen het beleid aankijken. Tijdens wijkavonden klagen veel inwoners over honden poep. Het college van B en W heeft naar aanleiding van een rapport van 9 januari, gevraagd om de mogelijkheden te bekij ken om de overlast te bestrij den. Volgens het rapport vraagt een beleidswijziging om groot schalige inzet van bijvoorbeeld controleurs. Met de enquête en een voorlichtingscampagne hoopt de gemeente meer in zicht te krijgen hoe tevreden de inwoners zijn met de huidige voorzieningen zoals hondentoi- HELLENDOORN - Tijdens een van de laatste indoorwedstrij- den in Hellendoom, wisten twee Oosterhoffamazones zich in de prijzen te rijden. In de klasse L dressuur was het Ina van Otten die de eerste prijs in ontvangst mocht nemen en in de klasse Z2 dressuur was er een tweede prijs voor Denise van de Maat. letten. Het zou namelijk kun nen dat hondenbezitters er>hee! anders tegen het beleid aankij ken dan mensen die geen hond hebben. Ook kan dit duidelijk maken waar de knelpunten zit ten. "We zullen hondenbezit ters een brief sturen met wat we van hen verwachten", zegt bur gemeester Bort Koelewijn. Zo wordt informatie gegeven over de geldende regels en voor schriften. Ook de mogelijke sancties en handhaving bij overtreding van de regels wor den duidelijk gemaakt. Eventu eel worden er posters geplakt in abri's. RIJSSEN - In het onderzoek naar de kwaliteit van reisbu reaus door de Reisgids van de Consumentenbond doet de on afhankelijke reisbureauketen VakantieXperts, winnaar van het eerste deel van de Reisbu reaumonitor 2007, het ook in de tweede ronde het best. Met een gemiddelde score van 82,4 pro cent verdient VakantieXperts als enige keten het oordeel In de tweede rond werd de ken nis getest over een autorondreis door de Verenigde Staten. De mysteryshoppers van de Con sumentenbond bezoeken voor vier metingen steeds vijf ver schillende vestigingen van de zes grote reisbureauketens: Ar- ke, D-reizen, Globe, Thomas Cook, Toerkoop en VakantieX perts. Daarnaast worden ook de onafhankelijke reisbureaus be zocht die als een aparte keten worden beschouwd. Na vier metingen wordt per keten een totaalscore gegeven De onderzoekers doen zich voor als klant en geven volgens een bepaald systeem punten voor goede antwoorden tijdens het verkoopgesprek. Over de hele linie, voor alle bezochte reisbureaus samen, is het advies 'redelijk', volgens de Reisgids. De 35 bezochte reisbureaus be haalden 77 procent van het maximaal haalbare punten. Nieuwkomer VakantieXperts behaalde met 82,4 procent in het tweede deel de hoogste sco re. Als tweede eindigde Thomas Cook (79,6 procent) en als derde Arke (78,8 procent). De Reisgids van de Consumen tenbond is in 2006 gestart met de Reisbureaumonitor om de kwaliteit van reisbureaus regel matig te onderzoeken. Als on derdeel van de Consumenten bond richt de Reisgids zich op vier aspecten van het reizen: het voortraject, het maken van de keuze, een topselectie van be stemmingen en de nazorg. Reis bureaus zijn een belangrijk on derdeel van het voortraject. Vo rig jaar kwamen Globe en Toer koop als beste van de vijf onder zochte ketens uit het onder zoek. Voor 2007 is de Reisbu reaumonitor uitgebreid met Va kantieXperts en de onafhanke lijke reisbureaus. VakantieXperts is de landelijke touroperator-onafhankelijke keten van 140 reisbureaus, waarvan 60 vestigingen van franchisenemers. De vestigin gen van VakantieXperts hebben van oudsher een sterke lokale binding. Het hele jaar door wor den klanten geïnformeerd over reizen door digitale nieuwsbrie ven, de uitgave van eigen maga zines en presentaties over be stemmingen. HOLTEN - In samenwerking met Juvena houdt drogisterij Wedda dinsdag 3 april een ex clusieve Juvena Beautydag. Tijdens de beautydag is de spe cialiste van Juvena aanwezig om gratis beautyconsults te ver zorgen. Men kan dan kennis maken met alle lijnen en er wordt een persoonlijk verzor gingsprogramma samengesteld waarmee men het optimale re sultaat bereikt. De deelname aan de beautydag is beperkt en belangstellenden wordt aangeraden snel contact op te nemen voor een afspraak. Drogisterij Wedda, Dorpsstraat 10, 7451 BT Holten, telefoon 0548-36 12 32. ENTER - Zoals iedereen in middels weet, zijn Jan en Step- hani Rutenfrans definitief ge stopt met Magazijn 't Centrum. "Met weemoed nemen we af scheid van het familiebedrijf', zegt Stephani, ook namens haar man. "Langs deze weg willen we graag alle klanten bedanken voor de prettige omgang en het vertrouwen al die jaren. We ho pen dat we de klanten terug zien bij onze opvolgers de fa milie Schotkamp. Het is een cadeautje dat we deze mensen ontmoet hebben om de zaak voort te zetten. Dat voelt goed", aldus Stephani Rutenfrans. Bé, Nanda en zoon Gerrit Schotkamp openen morgen, woensdag 28 maart, om 8.30 uur de deuren van Magazijn 't Centrum Schotkamp voor het publiek. Zij hebben in Grams- bergen een soortgelijke zaak in huishoudelijke artikelen en speelgoed en hebben er reuze zin in om kennis te maken met de Enterse klanten. Het ver trouwde gezicht van Miny Schrooten als verkoopster blijft en Gitty Maathuis komt als nieuwe medewerkster het team versterken. De winkel is heringericht en oogt heel ruim. Het assorti ment huishoudelijke artikelen is sterk uitgebreid. Nieuw is de kast met fraaie handdoeken en leuke cadeauartikelen. Er is natuurlijk nog veel meer aantrekkelijks te vinden in deze vernieuwde zaak. Alles wordt overzichtelijk gepresenteerd. De afdeling speelgoed is ook behoorlijk uitgebreider dan de klanten gewend waren. Hier vindt men de meest bekende spellen voor de jeugd. Ook op het gebied van kleine grabbel tonspelletjes en niet te verge ten de bekende boekjes van uitgeverij Kluitman, Dick Bru- na en de serie ballonboekjes, knutselspullen, Bruynzeelarti- kelen zijn voorradig. Er is teveel om op te noemen. Klanten kunnen gerust vanaf woensdag vrijblijvend binnen lopen om te kijken wat er zoal te koop is. Er zijn geweldige ac ties. De verspreide folder geeft kans op prijzen, met de stempel kaart kan snel worden ge spaard en voor de kinderen is er een kleurplaatwedstrijd. VOSKAMP

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 32