Debby Toebes nieuwe wijkagent in Holten Ontspannen OCCASION MET GARANTIE? BOVAG-occasions.nl Zaalvoetballers Excelsior scoren goed beter v voelen Excelsior kan zonder Looms en Scheppink boimc HOLTEN/RIJSSEN - I lans IJmker neemt na drie jaar afscheid als Holtense wijkagent. Hij begint vanaf 1 april als teamchef bij de Criminaliteitsunit in Alme lo. Debby Toebes zal vanaf dan het gezicht van Holten gaan worden. Een goed gevoel deze zomer, begin NU MEER DAN 75.000 OCCASIONS MET BOVAG-GARANTIE. B0VAG. ZEKER VAN JE ZAAK. Hans IJmker stopt als wijkagent in Holten. Debby Toebes neemt zijn taak over. foto: harry broeze Slenderbanken Powerplate Zonnebank Ultra Superbrviner Tassen, byoux, modeaccessoires c a c S3 D E Dinsdag 27 maart 2007 26 Debby werkt nu sinds 1997 als wijkagent Rijssen-Zuid. Haar taak zal worden overgenomen door Dirk Mulderij. "Ik heb het altijd goed naar m'n zin gehad in Holten", benadrukt Hans. Hij vindt het dan ook erg jammer om deze plaats te moe ten verlaten. Toch heeft hij zelf gesolliciteerd naar de nieuwe baan. Hans: "Je bent hoogstens vijf jaar wijkagent van een be paald gebied. Daarna wissel je met een andere wijkagent"Hans zou daardoor nog twee jaar zijn plek in Holten hebben. "Ik ben het nu een slag voor", lacht hij. "Wat ik ga doen is heel iets an ders. Waarschijnlijk wel meer kantoorwerk. Ik ga in Almelo lei ding geven aan tien man".Debby heeft er helemaal zin in om Hol ten op zich te nemen. "Hier in Rijssen-Zuid gebeurt ook wel ge noeg, maar een winkelcentrum heb ik niet in mijn huidige ge bied", zegt ze. "Dat gaat nu ver anderen". Wel heeft ze in Rijssen te maken met bijvoorbeeld Ex celsior, de atletiek, de wandel vierdaagse, de windhondenver eniging en Elsrock. Hier heeft ze allemaal leuke herinneringen aan overgehouden."Maar in Holten krijg je met veel meer eve nementen van doen", weet Hans. "De triatlon bijvoorbeeld. Daarvoor loopt echt het hele dorp uit". Voor Debby zal de stap naar Hol ten niet zo groot zijn, als toen Hans daar terechtkwam. Hans: "Toen waren er in Rijssen nog geen wijkagenten. Wel kon ik te rugvallen op Bert van Eijk, die toen wijkagent in Rijssen werd". Debby heeft haar eigen ervaring en kan daarnaast altijd de hulp inroepen van Zorica Rajic, die het buitengebied van Holten onder haar hoede heeft. Debby: 'Wat Hans in al die jaren De futsallers van Excelsior'31 2 - uitkomend in de le klasse - hebben voor een sensatie ge zorgd door in de kwartfinale van de beker Hoofdklasser FC Eibergen 1 met een 4-3 neder laag uit te schakelen. De win nende treffer van Excelsior'31 viel in de slotminuut. Het was toch al een mooie avond voor de Rijssense ver eniging omdat Excelsior'31 1 - ook uitkomend in de eerste klasse - hekkensluiter ZVL 1 met maarliefst 13 - 1 afdroog de. Doelpuntenmakers waren Murat Yerlikaya (5), Laurens Goosen (5), Ferdinand Schu- lenburg, Wim Beumer en Mar cel Lankamp. heeft opgebouwd, zal ik zeker gaan voortzetten. Het is beslist niet zo, dat ik ineens het roer ga omgooien". Hans: "Debby en ik zitten wel op één lijn, wat de ma nier van werken betreft. Strak maar rechtvaardig. En afspraak is afspraak". Hij heeft dan ook na drukkelijk gevraagd om iemand, die zijn werk zou voortzetten in plaats van alles weer af te breken. "Ik ben erg blij dat de keuze op Debby is gevallen". Hans heeft Holten altijd als een erg leuk dorp meegemaakt. "Leuke bevolking en je komt er makkelijk tussen", geeft hij aan. "Wat me wel is opgevallen: Hol tenaren bellen wel de politie, maar meestal te laat. En dat vind ik erg jammer. Dan zien ze bij voorbeeld zaterdagsavonds dat er wat wordt vernield en bellen ze pas maandags de politie. Maar dan is het natuurlijk al veel te laat. Ik vraag dan ook altijd, wat ze dan nog van mij verwachten. Burgers zijn de ogen en oren van de politie. De politie kan niet al les weten. Daarom is het be langrijk dat er meteen wordt ge beld. Er rijdt altijd wel ergens een politiewagen in de buurt die we er dan meteen op afkun nen sturen". Ook vindt hij weer niet dat voor elk wissewasje de politie moet worden ingescha keld. "Als iemand bijvoorbeeld geluidsoverlast heeft van de bu ren, is het beter daar eerst zelf op af te stappen dan meteen de politie erop af te sturen.". GENEMUIDEN - Het wis selvallige Excelsior'31 kwam zaterdag weer eens uitstekend voor de dag. Rechtstreekse concurrent - voor een plaats op de rang lijst die recht geeft op deel name aan de Gatoradecup - SC Genemuiden werd op alle fronten afgetroefd en voetbalde in de eerste 75 minuten hooguit een tweetal kansen bij elkaar. Excelsior'31 daarentegen brak veel vaker door de de fensie van de thuisploeg maar strandde keer op keer op de uitblinkende doel man van de thuisploeg, Luuk Drost. Pas na de ope ningstreffer van Excelsi or'31. Sander ter Harmsel liet na een assist van Erwin Leurink doelman Drost vis sen, kwam Genemuiden ineer aan voetballen toe. De veldverwijdering van Arjan Schooien, na twee vrij gemakkelijk gegeven gele kaarten, speelde de thuisploeg in de kaart. De slotfase was er eentje van het spannendste soort. Pas in de blessuretijd werd het duel beslist, toen Sander ter Harmsel een loepzuive re voorzet voor Maarten Dangremond in huis had. Dangremond liet Drost voor een tweede keer de gang naar het net maken. Door deze verrassende overwinning doet Excelsi or'31 weer helemaal mee en is zelfs de tweede stek op de ranglijst in het zicht, nu ONS Sneek wekelijks ste ken laat vallen. Taterdag ontvangt Excelsior'31 Be Quick'28, de huidige num mer vier. Een garantie voor spektakel, zou je denken. m •eter voor rug-r>ek-of schouderklachteu reuma e b«kfc*ftfoftabiiMt bum out figwir terug r» zwangerschap Twwi |e tfWWwi| tuwl je HwfVt Ga naar Foei Good Studio en gun jezeü een goed gevoel! Bewegen is samenwerken aan een fitter, gezonder en danter Ikhaam! Voor openingstijden zie wwucfeelgoodstudia .fk Handelsweg 1 l-Ol 7442 CM Nijverdai 0548 - 62 47 84 06 - 51300410 g.nijveid@kpnplanet.nl

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 26