Nederlaag voor SV Enter $er\ge\e K f Regiotaxi nu in heel Twente KOOPZATERDAG RIJSSEN korting Frans van Garrat SMELT Beurs speelgoed IVN-cursus wilde planten herkennen V Het is lente! I I I I I I I I I I I van 39.50 I voor 19.50 COMBI Baby-, kinder- en tienermode Ervaar de natuur van dichtbij met onze aanbieding: Een complete kwaliteitskijker 10x vergrotend en incl. tasje op het gehele assortiment Beauté Zaterdag 31 maart geopend va 9.00 tot 21.00 uur Bengels Ko - Haarstraat 15 - Rijssen - 0540-54 17 - www.bengelsenko.nl zaterdag 31 maart a.s. van 9.00 tot 21.00 uur VT0I Haarstraat 3B - 7462 AK Rijssen Telefoon 0548-51 23 17 Dinsdag 27 maart 2007 19 ENTER - SV Enter verkeert de ploeg deed niets onder in zwaar weer na de neder laag op eigen veld tegen di recte concurrent Oldenzaal. Enter staat nu op de tiende plek met nog maar twee punten voorsprong op rode lantaarndrager De Tukkers. Enter heeft wel minder wedstrijden gespeeld dan de meeste ploegen en als de inhaalwedstrijden gewon nen worden staat het weer stevig in de middenmoot, maar dat lijkt makkelijker gezegd dan gedaan. Enter begon op sportpark Krompatte nog redelijk, de wedstrijd ging gelijk op en voor de gasten uit Olden zaal. Enter creëerde echter wel weinig echte kansen en merkte naarmate de wed strijd vorderde het gemis van een aantal geblesseer den en geschorsten. Kna pen, Asbroek, Brinks en Geels moesten de wedstrijd namelijk allen aan zich voorbij laten gaan. Waarbij de laatstgenoemde zelf pro blemen heeft met de meniscus, dus trainer Boers zal op hem waarschijnlijk geen beroep meer kunnen doen dit seizoen. Nadat En ter dus verzuimde om de score te openen werd dit wel gedaan door Oldenzaal. Een voorzet van de zijkant werd niet goed weggewerkt waarna vanaf de zestienme ter de bal onberispelijk werd ingeschoten. De spe lers van Enter leken haast gelijk een besef te krijgen in wat voor zwaar weer ze zou den komen bij een neder laag en lieten de koppies een beetje hangen. Panie kerig en onsamenhangend spel was het gevolg hiervan. Na de rust hoopte Enter aansluiting te vinden bij de gasten, maar in de tweede minuut na rust werd die hoop al aan diggelen ge schoten door Oldenzaal. Druk zetten van Oldenzaal werd de Enterse ploeg te veel en het balverlies werd goed afgestraft door de 01- denzalers.Hoop die de thuisploeg wel weer even mocht koesteren na een schitterende vrije trap van aanvoerder Richard Geels. Enter ging na deze treffer meer naar voren spelen, waardoor het achterin ook meer ruimte weggaf. De roodwitten konden de druk niet omzetten in kansen en zagen toe hoe de bezoekers in de counter gevaarlijk ble ven. Zo gevaarlijk zelfs dat er nog een keer aan de noodrem getrokken moest worden in het eigen doelge bied. Het gevolg was een te rechte strafschop die benut werd. Enter verliest dus ruim op eigen veld en moet nu dus ineens naar onderen kijken. Zaak is het om de lappen mand zo snel mogelijk leeg te hebben en de geschor sten ook weer in het veld te hebben. Aanstaande don derdag moet dit alweer ge beuren, want dan komt subtopper BWO op be zoek. MARKELO - IVN Markelo en IVN Diepenheim orga niseren dit voorjaar een korte cursus 'Wilde planten en bloemen in onze eigen woonomgeving', om te hel pen makkelijker de weg te vinden in de plantenwe reld. De cursus is bedoeld voor de beginnende en wat meer gevorderde liefheb ber. De cursus bestaat uit vier theorie-avonden met veel praktijk, te weten op de dinsdagavonden 6 en 20 april en 11 en 25 mei van 19.30 tot ca. 22.00 uur in het Hochhuisje, Göttelaan 3 in Markelo. En drie of vier excursies op zaterdagmor gen en wel op 10 en 24 april en 15 mei van 9.30 tot 12.00 uur. De datum van de eventuele vierde excursie is nog niet bekend. Speciale voorkennis is niet nodig, wel interesse in het geen er groeit en bloeit om ons heen. De kosten bedragen voor leden 17,50 euro en voor niet-leden 22,50 euro, in clusief materiaal en koffie tijdens de lesavonden. In lichtingen en opgave op volgorde van binnenkomst bij: Joke Vosman, telefoon 0547-361450 en Jan Meut- stege, telefoon 0547- 271203. Barbara Farber Eager Beaver CKS Noppies Baby Pointer Pointer Baby Barb Protest RFG RAGS Vingino Mim-Pi Protest Mini-Stars Ragazzi «Carbone Marybel REGIO - Regiotaxi Twente start op 1 april in de ge meenten Dinkelland en Twenterand. Tubbergen sluit aan per 1 juli 2007. Heel Twente is dan voor zien van een Regiotaxisys- teem met één centraal te lefoonnummer voor het aanvragen van ritten voor alle inwoners van Twente. Dit nummer - 0900 1814 - dient ook voor het opvra gen van informatie over de Regiotaxi. 20% m.u.v. geneesmiddelen, afgeprijsde artikelen, cadeaubonnen, geschenkverpakkingen, foto-artikelen, de Palthe stomerijservice en het gehele assortiment van Chanel Voor de inwoners van Dinkelland, Twenterand en Tubbergen is Re giotaxi Twente een nieuwe vorm van openbaar ver voer. WMO-cliën- ten met een ver voersvoorziening gaan vanaf de startdata ook ge bruikmaken van dit vervoer. Zij ontvangen in de laatste week voor aanvang een Regi- otaxipas en uitge breide informatie over het gebruik. De pas is nodig om tegen een ge reduceerd tarief te reizen. Overige reizigers betalen het reguliere Regi- otaxitarief. De uitbreiding maakt het mogelijk om door heel Twente ritten te maken met de Regiotaxi. Afhankelijk van de ge meente waaruit u vertrekt behoren ritten naar Duits land, Gelderland en de rest van Overijssel ook tot de mogelijkheid. Het aan tal ritten per jaar loopt door de uitbreiding rich ting de 1 miljoen. Porte feuillehouder Mobiliteit Jeroen Goudt: "De invoe ring van Regiotaxi Twente in heel Twente is een be langrijke mijlpaal. Het is een goed voorbeeld van samenwerking tussen alle Twentse gemeenten. Door krachtenbundeling verho gen we de kwaliteit van de uitvoering." Het vervoer in de gemeen te Dinkelland verzorgt Connexxion Taxi Services via Brookhuis Personen vervoer BV uit Oldenzaal in samenwerking met Taxi Ootmarsum en Nijhuis Taxi uit De Lutte. In Twen terand voeren vier lokale taxiondernemers de ritten uit: Taxi Roberg en Sick- man Personenvervoer uit Vroomshoop, Schepers Tours BV uit Westerhaar en Taxi Bertil Jansen uit Den Ham. In Tubbergen verzorgt Connexxion het vervoer in samenwerking met Taxi Centrale Almelo. Grotestraat 39-41 - 7461 KE tel 0548-51 34 46 - fax 0548-52 22 53 J BATHMEN - In zaal Braakhekke in Bathmen wordt zaterdag 31 maart van 9.30 tot en met 12.00 uur een speelgoedbeurs gehouden. De beurs staat bekend om de goede kwaliteit van speelgoed en tevens om de gezellige sfeer. De ver koop van het speelgoed vindt plaats in zaal Braak hekke, Schoolstraat 6a te Bathmen. De opbreng sten van de verkoop komen ten goede aan Stich ting Peuterspeelzalen Bathmen en niet verkocht speelgoed gaat naar een goed doel. Informatie be treffende de speelgoedbeurs kan men verkrijgen bij Gertien de Winter, telefoon: 0570-542169 of via www.stichtingvriendenvandeklimbim.nl.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 19