BEZORGERS m/v Tubantia BEZORGERS m/v Tubantia BRINKS Chauffeurs Warehouse medewerkers in Rijssen De Distributie-Organisatie van De Twentsche Courant Tubantia zoekt in Holten De Distributie-Organisatie van De Twentsche Courant Tubantia 0 leeftijd vanaf 15 jaar Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te legitimeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd. Aanmelden: Mevr. Bouwhuis Aalpolsweg 6 Holten Tel. 0548-36 18 49 E-mail: bezorgers@tubantia.wegener.nl zoekt leeftijd vanaf 15 jaar Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te legitimeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd. Aanmelden: Fam. Borkent De Ronde Maat 24 Rijssen Tel. 0548-54 18 99 E-mail: bezorgers@tubantia.wegener.nl Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar Tevens zijn wij op zoek naar fulltime en/of parttime bijrijders. Stuur een Zonne- bloemkaartje: een gelukwens die dubbel telt! AH# Oe Zonnebloem kleurt je wereld. Dinsdag 27 maart 2007 16 DE TWENTSCHE COURANT DE TWENTSCHE COURANT Brinks Transport B.V. is een logistieke dienstverlener met de volgende activiteiten: - nationaal en internationaal transport - distributie - verhuizingen en inboedelopslag - warehousing van voornamelijk keukens, badkamers en meubelen. Brinks Transport B.V. verzorgt voor steeds meer klanten alle logistieke werkzaamheden en heeft de beschikking over 35 wagens, 12.000 m2 magazijn en 80 medewerkers. www.brinkstransport.nl Functieomschrijving: - In het bezit zijn van rijbewijs B-C-E en CCVB - Meubelvervoer/distributiewerk - Vervoer in de Benelux - Afwisseling in dag en meerdaagse ritten - Beloning volgens CAO beroepsgoederenvervoer - Gerichte ervaring is een vereiste - Wij bieden werk in een enthousiast team Functieomschrijving: - Werkzaamheden in 2-ploegendienst - Laden en lossen goederen - Orderpicken voor diverse opdrachtgevers - Voorraadbeheer - Wij bieden een passend salaris behorende bij deze functie - Wij bieden werk in een enthousiast team Bent u geïnteresseerd in een van de bovenstaande functies, dan kunt u uw sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae, voor 6 april a.s. richten aan: Brinks Transport B.V., t.a.v. dhr. E. Averesch, Molendijk Noord 56a, 7461 JE te Rijssen of per mail naar: info@brinkstransport.nl Voor meer informatie over de inhoud van deze functies kunt u contact opnemen met de heer E. Averesch, telefoonnummer: 0548-51 28 90 Beterschap! Een deel van de opbrengst gaat naar de Zonnebloem om huisbezoek, activiteiten en vakanties te organiseren voor zieken en gehandicapten. Verkrijgnaa' bij onder andere kijk voor verkooppunten op www.zonnebloem.nl

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 16