Goede start met de Balansdag DB tempo-team STTUET HOGEWEG GOOR BV ADMINISTRATEUR (m/v) COMMERCIEEL/ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (m/v) Vergadering CHU over Lokerbroek Goede resultaten DOS Uitslagen Rivo Dames 1 administrateur/boekhouder www.hogeweg-sanitair.nl Bijeenkomst over steenmarters Dinsdag 27 maart 2007 12 RIJSSEN/ HOLTEN - Diëten, lij nen en jojoën is geen pretje. Veel beter is het om die extra ki lo's te voorkomen. Dit kan door gezond te eten en voldoende te bewegen. Je blijft gemakkelijker op ge wicht als je een dag waarop je te veel hebt gegeten direct afwis selt met een dag waarop je min der eet of meer beweegt. Daar om heeft het Voedingscentrum de Balansdag geïntroduceerd, een nieuwe manier om op ge wicht te blijven. Informatie over de Balansdag is verkrijgbaar bij Gezondheidswijzer Plus, het in formatiecentrum voor al uw vragen over gezondheid en leef stijl. Een Balansdag is een dagje 'minder' na een dagje 'meer'. Als je gisteren te veel hebt gege ten, neem je vandaag een ba lansdag. Op een Balansdag let je beter op wat je eet of beweeg je meer. Zo blijft je gewicht in ba lans. Een Balansdag is géén dieetdag. Overgewicht is ongezond. Men sen met een gezond gewicht zijn fitter, hebben een betere conditie, bewegen zich soepeler en zitten letterlijk en figuurlijk lekkerder in hun vel. Overge wicht is dus niet goed voor je li chaam. Je hebt een grotere kans om op jonge leeftijd ernstige ziekten te krijgen zoals suiker ziekte, hoge bloeddruk en hart en vaatziekten. Een gezond ge wicht hebben en houden is dus van groot belang. Wie ook op gewicht wil blijven en graag meer wil weten over de Balansdag, kan de brochure van het Voedingscentrum gratis be stellen bij de Gezondheidswij zer Plus. Daarnaast biedt de Gezond heidswijzer Plus informatie over overgewicht, gezonde voe ding en beweging zoals de bro chures 'Overgewicht' en 'Eten naar hartenlust' van de Hart stichting en de alom bekende 'Schijf van Vijf van het Voe dingscentrum. Men kan de informatie aanvra gen via www.gezondheidswij- Leemans Groep is op korte termijn op zoek naar een zelfstandig werkende Als administrateur/boekhouder heb je gevoel voor cijfers en ben je enthousiast, flexibel en accuraat. Je krijgt een uitdagende functie waarin je verantwoordelijk bent voor de debiteuren/ crediteuren administratie, het verzorgen van de fiscale aangiften, het mede verzorgen van de dagelijkse financiële administratie en het zorgdragen voor de periodieke financiële administratie. Opleiding: MEAO/HEAO niveau Kennis/ervaring: werkervaring in een soortgelijke functie is een pre. Vaardigheden: - goede sociale en communicatieve eigenschappen - nauwkeurig, accuraat Persoonlijkheid: - zelfstandig - stressbestendig - flexibele werkhouding - teamgeest, collegiaal - kwaliteitsgericht - servicegericht Wij nodigen u uit uw sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan: Transport- en Aannemersbedrijf H.A. Leemans b.v. Afdeling Personeelszaken, Postbus 161, 7670 AD Vriezenveen. www.leemansgroep.nl GROOTHANDEL: SANITAIR - CENTRALE VERWARMING - DAKMATERIALEN POSTBUS 51, 7470 AB GOOR - GRUTTOSTRAAT 77, 7471 ER GOOR Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van de huidige medewerker, zijn wij op zoek naar een Als administrateur bent u verantwoordelijk voor alle financiële en administratieve handelingen, automatisering en personeelszaken Tevens zoeken wij een Hierbij gaat onze voorkeur uit naar een medewerker met een opleiding op MBO-niveau, met een commerciële instelling. Naast adminstratieve werkzaamheden assisteert u na een gedegen inwerkperiode onze adviseurs op de sanitairtoonzaai. U dient rekening te houden met werktijden gerelateerd aan de openingstijden van onze toonzaal. Gezien de leeftijdsopbouw binnen ons bedrijf gaat onze voorkeur uit naar jonge medewerkers, woonachtig in Goor of directe omgeving. Schriftelijke sollicitaties liefst handgeschreven met CV kunt u richten aan bovengenoemd adres, t.a.v. directie zerplustwente.nl. Bellen kan ook: 053-487 68 90. Of ga naar een van de informatiepunten in de regio: de gezondheidsinfor matiepunten in de bibliotheken van Enter, Holten en Rijssen. HOLTEN - De Christenunie houdt dinsdag 3 april om 20.00 uur een ledevergadering in de Kandelaar in Holten. De landelijke en plaatselijke ontwikkelingen worden be sproken. De leden kunnen in gesprek over het regeerakkoord, Lokerbroek, de Kol, WMO, en andere zaken die er spelen in Rijssen-Holten. Het bestuur no digt alle leden van harte uit te komen. RIJSSEN - Dierenbe scherming Rijssen e.o. houdt maandag 2 april om 20.00 uur in zaal 7 van het Parkgebouw in Rijssen een vergadering. Steenmarterspecialist Han Brinkcate vertelt over zijn werk. Hij is een autoriteit op het gebied van de steenmarter, een beschermde diersoort welke steeds meer voor komt in onze woonom geving en daarbij vaak zorgt voor de nódige overlast. Gezien het bijzondere van dit programma-on derdeel is de avond ook vrij toegankelijk voor niet-leden van onze af deling. KANTOOR Commercieel administratief medewerker m/v voor een relatie in Almelo. Je onderhoudt telefonische klantencontacten. Dit is voorna melijk relatiebeheer en geen acquisitie. Daarnaast houd je je grotendeels bezig met de orderverwerking- en admini stratie, forecast en het bijhouden van verschilmeldingen. Je hebt minimaal een afgeronde mbo-opleiding richting Commercieel met relevante commerciële ervaring of een hbo-opleiding (heao-CE) met enige ervaring op een bin nendienst. Je bent administratief goed onderlegd, commu nicatief vaardig en fulltime beschikbaar Ook voor de lange termijn zijn er geen parttime mogelijkheden. Interesse in deze functie? Stuur dan je cv en korte moti vatie naar martine.elst@tempo-team.nl Informatie: 0546 85 25 03, Martine Eist, Wierdensestraat 2, Almelo Schoolverlater m/v voor een bedrijf in Almelo zijn wij op zoek naar een schoolverlater met rijbewijs B.Je gaat je in eerste instantie bezig houden met het ins- cannen van bestellingen en deze vervolgens naar de klanten brengen. Indien nodig verricht je op termijn ook licht administratieve taken, je hebt je mbo-opleiding afge rond, bent in het bezit van rijbewijs B, je bent representa tief, communicatief vaardig en fulltime beschikbaar Herken je jezelf in drt profiel? Reageer zo snel mogelijk en stuur je cv naar martine.elst@tempo-team.nl Informatie: 0546 85 25 03, Martine Eist, Wierdensestraat 2, Almelo Ordercoördinator m/v vooreen bedrijf in de omgeving van Almelo. In deze functie ben je in feite ver antwoordelijk voor,het coördineren van keukenprojecten van de verkoop tot en met after sales, zodanig dat de klant de juiste materialen op het juiste moment ontvangt. Je maakt offertes o.b.v. tekeningen, bestellen van materi alen, planning kortsluiten met monteurs, onderhouden van contacten met aannemers/uitvoerders en klanten. Je hebt een afgeronde mbo-opleiding richting bouwkunde of administratie. Je bent communicatief vaardig, staat stevig in de schoenen, je hebt ervaring met MsOffice, komt afspraken na en bent bereid over te werken. Mail je cv en korte motivatie rechtstreeks naar martine.elst@tempo-team.nl Informatie: 0546 85 25 03, Martine Eist, Wierdensestraat 2, Almelo www.tempo-team.nl Zo werkt het. RIJSSEN - Tijdens de regionale finale Dames Turnen, 7e divisie die afgelopen zaterdag in Hen gelo gehouden werd, zijn mooie resultaten behaald door turn sters van de gymnastiekvereni ging DOS. Op deze wedstrijd waren alle verenigingen uit Overijssel met de eindfinalisten in deze categorieën vertegen woordigd. Er was sprake van grote concurrentie en de pun ten lagen dicht bij elkaar. Voor D.O.S. kwamen de volgen de turnsters uit en behaalden fraaie resultaten. Instap niveau 14: Laura Poort man 3eNatasja Rosman 5e, Il se Hospers 9e en Ebru Yilmar 19e. Pupil 1 niveau 13: Joelle Rutter- kamp 21e PupU 2 niveau 12: Daphne Hos- pers 7e Jeugd niveau 11: Iris Wanders 7e en Anne- Lotte Nijhof 28e Op zaterdag 14 april worden in Rijssen tumwedstrijden gehou den, waarvoor diverse vereni gingen voor zijn uitgenodigd. Dan kunnen de meisjes op nieuw hun plaats verdedigen. RIJSSEN - Rivo dames 1 speelde afgelopen zaterdag tegen Boe merang uit Eibergen. Op papier zou Rivo hier goede zaken kun nen doen, door veel punten te pakken. In de eerste set verliep de score om en om. Het lukte Rivo niet om een voorsprong op te bouwen, terwijl de dames uit Rijssen toch het betere van het spel hadden. Maar vanaf de stand J7-17 scoorde Rivo niet meer. Er werd slordig gespeeld en Boemerang kon de set een voudig uitspelen; het werd 25- 18.1n de tweede set begon Rivo voortvarend; Boemerang kwam onder druk te staan door de goed geplaatste services. Aanvallend kwam het team uit Eibergen er niet aan te pas. Rivo maakte het rustig af; het won de set met 25- 15. In de derde set zette Rivo de lijn uit de tweede set voort. Rivo kon al in het begin van de set een voorsprong opbouwen, die niet meer uit handen werd gegeven. Het werd 25-17. Het keerpunt van de wedstrijd lag in de vierde set. Boemerang bleef vechten voor wat het waard was. Het werd 14-14 en Rivo ver gat weer om het af te maken. Het spel werd rommelig en gehaast. Boemerang kon hiervan profite ren en via een 20-16 voorsprong pakte het de set met 25-20. In de vijfde set moesten de da mes van Rivo proberen de hoof den leeg te maken en nog een keer voor de overwinning te gaan. Helaas lukte dit niet; het ni veau uit de tweede en derde set werd niet meer gehaald. Boeme rang liep uit naar een 12-8 voor sprong en het won de set met 15- 15. De uitslag van de wedstrijd werd hiermee 3-2 voor Boeme rang. De concurrentie liet echter ook punten liggen. Met nog drie wed strijden te gaan staat Rivo nog vijf punten voor op Set Up 4. De strijd om het kampioenschap is nog lang niet beslist. De volgende wedstrijd van Rivo is zaterdag as. om 16.00 uur in de Reggehal in Rijssen. De tegenstander is de nummer drie uit de regiodivisie, Tornado uit Geesteren.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 12