pedaal voor lezers van deze krant Uitslag Risne Stars effeweg.nl èffeweg.nl Politie neemt vogels in beslag Vieze man valt personeel lastig Di.giten.rie van KPN: nu ook in Hengeio Barcelona Frankfurt (Halfpension!) Polka Party ANVR Meer info? Brochure aanvragen Boeken www.effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67 tv kijken.kpn stuitje aan. DE ZONNEBLOEM BEDANKT HEEL NEDERLAND VOOR HAAR NIEUWE VAKANTIESCHIP! www.zonnebloem.nl tel. 076 564 63 62 Rondreis Roemenië Dinsdag 20 maart 2007 RIJSSEN - Op drie adressen in Rijssen werd dinsdag 12 maart een controle gehou den door de AID en de afde ling milieu van de politie Twente. Bij het adres aan de Spar renlaan werd het volgende aangetroffen: Een 55-tal Eu ropese cultuurvogels waar onder tweemaal een appel- vink, tweemaal een koe koek, een blauwborsttap- puit, sneeuwgorsen, kuif- mezen, baardmannen, nachtegalen en nog veel meer bijzonder en zeldza me vogels. Duidelijk was dat een aantal vogels niet voorzien waren \ian de juiste passende vaste voetringen. Tevens waren een aantal van de vogels bij zonder wild. Kennelijk kwa men deze net uit de natuur. Alle vogels zijn voor onder- zoek meegenomen en wor den de komende dagen aan een nader onderzoek on derworpen. Bij het adres aan de Elsener- straat werd het volgende aangetroffen: een aantal Europese cultuurvogels. Voor nader onderzoek zijn meegenomen: tweemaal een goudvink, tweemaal een sijs, een nachtegaal, een gele kwikstaart. Deze vogels waren niet voor zien van de juiste en pas sende gesloten voetringen. Bij het adres aan de Vink werd het volgende aange troffen: drie goudhaantjes, een goudvink, een matkop- mees, twee kuifmezen, twee boomkruipers en een zwarte mees. Al deze vogels waren met voorzien van een vaste voetring en kennelijk pas uit de natuur gehaald. Verder werd binnen in de bijkeuken drie vuurgoud- haantjes aangetroffen met een vaste voetring maar be schadigde poten. Dit laatste kennelijk door dat de ringen later zijn aan gebracht. Buiten achter de woningen werden 23 Europese cul tuurvogels aangetroffen waaronder kuifmezen, een nachtegaal welke niet voor zien was van een vaste voet ring. Azurmezen, blauw- borsttapuit, klapeksters en nog meer bijzonder soor ten. Ook hier zijn alle vogels meegenomen voor nader onderzoek. RIJSSEN - Een man kwam woensdag 14 maart bij een schoonheidssalon aan de Van Heekstraat in Rijssen. Deze man klaagde over ir ritatie in zijn nek, en baardgroei. Hij vroeg of de medewerkster daar wat aan kon doen. Vervolgens keek zij naar zijn nek. De man liet op dat moment plotseling zijn broek zakken en toonde de aangeefster zijn geslachts deel. De man ging er toen vandoor. Hij stapte in een auto, Opel Corsa, kleur zwart en het kenteken is inmiddels bekend bij de politie. De man zag er als volgt uit: redelijk tenger postuur, klein ongeveer 1.65 meter, 35/ 40 jaar, blond kort haar achterover gekamd met gel, blauwe ogen. Man was gekleed in een net pak, donker van kleur met daaronder een lichte blouse (geen stropd- asj.De man had geen af spraak en is dus zo binnen komen lopen. Bleek dat dit al de derde schoonheids salon was, die deze man bezocht had. Bij alledrie werd dezelfde auto en het zelfde signalement ge noemd. De politie stelt een nader onderzoek in. 8 dagen 3-4 dagen supervoordelige busreizen supervoordelige busreizen 3 dagen All inclusive! Effe weg, Postbus 23,7710 AA Nieuwieusen. look groepsreizen mogelijkGenoemde prijzen zijn per persoon en excl. reserveringskosten a 10,-, overige verzorging, entreegelden en overige toeslagen. sc.H Met Digitenne van KPN kijk je heel voordelig digitale televisie. En dat kan vanaf nu ook bij jou in Hengelo. Digitenne biedt je de keus uit maar liefst 21 televisie- en 17 radiozenders voor slechts 9,95 per maand. En als je nu overstapt, kijk je de eerste maand helemaal gratis en krijg je de digitale ontvanger t.w.v. 89,95 cadeau. Daar kan geen kabelabonnement tegenop. Bovendien kun je kiezen voor live Tele2 Eredivisie-voetbal op 2 kanalen tegelijk voor maar 6,- per maand extra. Bestel Digitenne vandaag nog en geniet binnenkort vanaf je eigen bank van je favoriete programma's. Ga snel naar de dichtstbijzijnde Primafoon of BelCompany. Of kijk op kpn.com. Kijk voor de voorwaarden en het dekkingsgebied op kpn.com. •Primafoon ^kpn.c Dankzij de bijdrage van onze vrijwilligers, donateurs, het bedrijfsleven en het Nederlands publiek kunnen jaarlijks 2850 zieken en gehandicapten genieten van de vakantie van hun leven! de Zonnebloem- RUSSEN - De heren van Ris ne Stars speelden afgelopen zaterdag tegen streekge noot Valley Bucketeers uit Hellendoom. Beide ploegen staan ondein de hoofdklassen en waren beide gebaat bij een over winning. Risne Stars kwam overtuigend uit de starblok- ken. Binnen 5 minuten was de stand 15-0 en leek het een eenvoudige avond te worden voor thuisploeg. Maar bij Risne Stars leek het kruid verschoten in de eer ste fase en kreeg het moeite met scoren. Vally Bucke teers kreeg langzaam een beetje grip op de wedstrijd. De stand na het eerste kwart werd 17-8. In het tweede kwart deden beide ploegen erg kun best om er een aantrekkelijk avondje basketbal van te maken, maar veel opgelegde kan sen werden niet afgerond aan de kant van Rijssen zo dat het verschil tussen bei de ploegen na genoeg gelijk bleef. De stand met rust werd 33-26. Na rust was het Risne Stars die helemaal ontketend uit de kleedkamer verschenen. Valley Bucketeers werden overklast op alle fronten. De stand na het derde kwart werd 54-34. In het laatste kwart kwam Valley Bucke teers er ook niet meer aan te pas. Risne Stars bleek 3 ma ten te groot de gasten uit Hellendoom. 3 Minuten voor tijd werd de stand 77- 45. Risne stars had de tegen standers volledig in de tang en bepaalde de eindstand op een verdiende 93-47. Vertrekdata: 6 en 13 apr., 7 sept, en 12 okt. Omschrijving Ga winkelen op de Rambias, geniet van het uitzicht in pare Güell, bekijk de beroemde werken van Gaudl en Dab', bezoek het FC Barcelona stadion en het Olympisch stadion! Verder kunt u genieten van tal van prachtige, unieke en karakteristieke gebouwen in deze prachtige stad! Inclusief 7 hotelovernachtingen ontbijt en diners stadsrondrit Barcelona vervoer per luxe touringcar Vertrekdata: 13,27 april, 17,26 mei, 1 juni, 16,30 november, 14 december Omschrijving Bekijk één van de modernste steden van Europa, met een prachtige skyline! Zie het Goethe Haus, de Main Tower vanwaar u een verbluffend uitzicht heeft! Geniet van het historische stadscentrum en bezoek de bijzondere Palmengarten! Inclusief 2/3 overnachtingen in een 4* hotel 2/3 maal ontbijtbuffet en diner Stadsrondrit en -wandeling Frankfurt Vervoer per luxe touringcar Vertrekdata: 6 april, 23 november Omschrijving Leer de Polka dansen en maak kennis met de topstad Berlijn waar u een boottocht over de Spree kunt maken en een uitgebreide stadsrondrit langs alle belangrijke beziens waardigheden maakt! Laat u entertainen en verblijf in een prachtig 4* hotel! Inclusief 2 hotelovernachtingen in een 4* hotel 2 maal ontbijtbuffet, 2 maal dinerbuffet 2 avonden diverse dranken van 19.30 - 24.00 uur, Polka Party met muziek en dans 1 dag excursie naar Berlijn^ Vervoer per luxe touringcar 12 dagen Vertrekdata: 26 maart, 2,13,27,30 april, 4,17 mei, 1,18 juni Omschrijving Geniet van veelzijdig Berlijn en prachtig Polen. Maak een stadsrondrit door Berlijn, bekijk de Brandenburger Tor, Alexander- platz, de Reichstag en Checkpoint Charlie! Geniet van een prachtige rondrit door het Poolse landschap, bezoek Sublice, bekijk een scheepslift in Niederfinow en bezoek een klooster in Neuzelle! Inclusief 3/4 hotelovernachtingen in een 4* hotel 3/4 maal ontbijtbuffet 4 maal dinerbuffet (bij 5 daagse reis) Vervoer per luxe touringcar* Vertrekdata 23 april, 9 juli, 6 aug., 17 sept., 1 okt. Omschrijving Beleef uniek Roemenië! Ervaar traditie en folklore, bezoek authentieke kloosters en dorpjes, maak een rondrit door Maramuresch en geniet van de veelzijdige natuur, bezoek de 'Sixtijnse kapel van het Oosten', de Rode Zee, Bazna, het huis van Dracula, Boekarest en Sibiu! Inclusief 4 hotelovernachtingen in een overnachtingshotel 7 hotelovernachtingen in Roemenië 11 maal ontbijt 11 maal diner Rit met paardenwagen Folkloristische muziekavond Vervoer per luxe touringcar

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 8