Aansluiting met top blijft nog uit Heropening Steunenberg Schoenen Filmhuis Holten draait Abel Holtens Nieuwsblad Holtens Nieuwsblad 5 BMW gestolen na inbraak KWH wil noordelijke rondweg woningen Verzetstraat Machteloos eerste Blauw Wit verspeelt belangrijke punten Prijs Kapsalon geeft weekendje Barcelona weg Twents welkom bij gemeente HOLTEN-Filmhuis Holten draait donderdag 15 maart om 20.15 uur in De Boschkamp, de film Abel. Dinsdag 13 maart 2007 HOLTEN - Kapsalon Elegant bestaat veertig jaar en dat moest natuurlijk worden gevierd. Mét de klanten. Zij kregen een lot en kon den daar mooie prijzen mee winnen. Zo werd er zelfs een waardecheque uitgereikt ter waarde van een weekendje naar Barcelona voor twee personen. foto: sander scheperman HOLTEN - In en tegen het laag geklasseerde SV Wilp heeft Blauw Wit twee kostbare pun ten laten liggen. Blauw Wit had verreweg het meeste balbezit maar wist het overwicht niet om te zetten in doelpunten waardoor het uit- eindelijk 0-0 bleef hetgeen te- 5 leurstellend genoemd mag wor- den. Vanaf het begin was duide- lijk dat Wilp een pure counter- j 1 ploeg is. Op het kleine en hob- belige veld was het moeilijk il voetballen voor Blauw Wit te il gen een zeer verdedigend inge- stelde ploeg. Toch wist Blauw I Wit in de beginfase enkele goe- I de mogelijkheden te creëren. Via een vrije trap was het Arjan Aanstoot die nog het dichts bij !i een doelpunt was doch zijn i kopbal miste precisie. Even la- 1: ter kreeg Blauw Wit een zeer Ij grote kans. Door de verdediging J van Wilp goed onder druk te f 7 zetten gingen deze fouten ma- ken. Hierdoor kon Harald Beld- - 3 man alleen op de doelman af gaan maar deze pareerde goed. I Ook in de rebound was Blauw 1 Wit niet scherp genoeg. Het leek I een kwestie van tijd dat Blauw I Wit tot scoren zou komen. HOLTEN - Drie weken is Steu nenberg Schoenen gesloten ge weest om de zaak intern dras tisch onder handen te nemen. Johan en Ans Steunenberg her openden vorige week een on herkenbaar vernieuwde winkel. Het resultaat mag er zijn. De to tale oppervlakte van de winkel is hetzelfde gebleven, maar oogt door de nieuwe indeling en sa menstelling van kleuren blauw en fuchsia, in combinatie met houtstructuur, vele malen gro ter. Ook de uitgekiende verlich ting is daar debet aan. Johan en Ans en de vijf personeelsleden zijn bijzonder tevreden over het resultaat. Het werkt prettig in een omgeving, waar de schoen collectie overzichtelijk gepre senteerd wordt. Klanten re ageerden eveneens enthou siast. Steunenberg is sinds begin dit I HOLTEN - Welkom worden ge heten in het Twents. Dat kan op de gemeentewebsite www.rijs- I sen-holten.nl. ij Rechtsbovenaan staan vlagge- I tjes afgebeeld van Nederland, I Duitsland, Groot-Brittannië en I Twente. I Wie hierop klikt, krijgt een wel- komstverhaaltje over de ge- L meente in de desbetreffende taal. Blauw Wit kreeg in de volgende fase verschillende kleine kans jes maar was niet resoluut ge noeg in de afwerking. Geleide- lijkaan kreeg de thuisploeg meer zelfvertrouwen en zocht ook iets meer de aanval. Toch hoefde doelman Nijhuis in de gehele eerste helft maar een keer echt in actie te komen het geen veelzeggend was over de verhoudingen binnen de lijnen. Na de mst was het Wilp dat di rect na de aftrap een dot van een kans kreeg maar wederom was doelman Nijhuis op zijn hoede. Dit leek ook het laatste wapenfeit van Wilp. In de gehe le tweede helft zocht Blauw Wit de aanval. Maar in deze wed strijd lag het tempo te laag en staken de aanvallers niet in de juiste vorm. Om alsnog iets te forceren bracht trainer Akker man een extra aanvaller. Maar ook deze omzetting bracht niet het gewenste resultaat. Blauw Wit hanteerde teveel de lange bal hetgeen in het voordeel was van de lange verdedigingslinie van Wilp. De tijd tikte in het na deel van Blauw Wit. De opbouw werd steeds onrustiger hetgeen het spel niet ten goede kwam. Abel is al 31 jaar, maar woont nog steeds bij zijn ouders. Zijn vader is daar niet zo blij mee. Omdat hij een soort straatvrees heeft, komt hij nooit naar bui- HOLTEN - In twee woningen aan de Verzetstraat werd in de nacht van donderdag 8 op vrij dag 9 maart ingebroken. Er werden diverse waardevolle goederen buitgemaakt. Tevens werd uit een van de woningen de contactsleutels van een ten. De ouders van Abel probe ren hem in cóntact te brengen met de buitenwereld. De film Abel is geregisseerd door Alex van Warmerdam die zelf ook de hoofdrol vertolkt. Er moet gezegd worden dat de film met veel klasse is gemaakt. Abel wordt neergezet als een su- perirritant mannetje en dit botst heerlijk met het leven van zijn burgerlijke ouders. Het is de debuutfilm van Alex BMW-personenauto weggeno men. De BMW werd vervolgens dan ook gestolen. Later op de dag werd de BMW beschadigd aangetroffen in Dij- kerhoek. De politie onderzoekt de beide inbraken en zoekt ge tuigen. re merkschoenen voor het hele gezin is ais voorheen. In de zaak werkt men met het 'parensys teem'. Dat wil zeggen, na het passen van een schoen, kan men de andere bijbehorende zelf pakken. Die schoen staat er achter op dezelfde stelling. Dat systeem is een voordeel voor zowel klant als verkoopteam. "Dit hadden we altijd al en het bevalt ons goed", zegt Ans. Kinderen treffen op de afdeling jongens en meisjesschoenen weer de favoriete glijbaan aan. Natuurlijk is er ook een grote keus in voorjaarsschoenen en sandalen voor de kinderen. Wie kampt met voetproblemen kan een afspraak maken met podoloog W. van Oldeniel. Op dinsdag is er praktijk bij Steu nenberg aan de Larenseweg 23. Meer informatie: www.steunenbergschoenen.nl van Warmerdam en men spreekt van een van de beste films ooit. Deze voorstelling wordt in sa menwerking met de bibliotheek Rijssen-Holten georganiseerd en staat in het teken van het boekenweekthema; Lof der zot heid. De film wordt donderdag 22 maart 2007 herhaald in de bibli otheek in Rijssen. Kosten; 3,50 euro (inclusief koffie of thee). HOLTEN - Door de aanleg van de Ecologische Verbindingszo ne ten westen van de kem Rijs sen is een gewenste uitbreiding van het bedrijventerrein Plaag- slagen geblokkeerd De Kring Werkgevers Rijssen (KWR) heeft zich daartegen verzet, maar zonder resultaat. Weliswaar wordt bij Enter een gezamenlijk bedrijventerrein ontwikkeld met Wierden, dit biedt echter weinig soelaas. In Holten zijn op Vletgaarsmaten voor de ver dere toekomst beperkte moge lijkheden. De KWR heeft aangegeven haar bezwaar tegen eerder genoem de ecologische zone in te willen trekken, mits de aanleg van be drijvenpark Lokerbroek, dicht bij de Al doorgang vindt. Deze ontwikkeling geeft een meer waarde wat betreft de bereik baarheid door daar bijvoor beeld bedrijven te vestigen met veel vervoersintensieve activi teiten. Er komt dan mimte op het bestaande bedrijventerrein voor herontwikkeling en ver dichting. De verbinding tussen bedrij- Klachten bezorging: Tel. 055 - 538 90 53 Abonnementen: tel. 053-4842 383ofe-mail: abonnementen@whk.wegener.nl Abonnementen worden na 15 december automatisch met een jaar verlengd. Eindredacteur Peter Bulthuis Tel: 0548-597 370 Fax: 0548-597 369 Mail: p.bulthuis@whk.wegener.nl Adres Holtens Nieuwsblad: Haarstraat 100, 7462 AT Rijssen. Persberichten: holtens.nieuwsblad@whk.wegener.nl Inleveradres: Blokker Van de Maat, Smidsbelt 7, 7451 BL Holten (tot donderdags.) venterreinen Rijssen en Holten móet volgens KWR zo snel mo gelijk zijn omdat het niet denk beeldig zou zijn dat door uit breiding sommige bedrijven deels in Rijssen en deels in Hol ten zullen functioneren. Daar naast zijn er verschillende sa menwerkingsverbanden tussen bedrijven die onderling belang hebben bij korte lijnen. Het is volgens KWR noodzake lijk dat het verkeer in westelijke richting, vanuit Nijverdal/ Rijs sen richting Al, maar ook het verkeer tussen de industrieter reinen van Rijssen en Holten een snelle verbinding krijgt. Daarnaast dient de kem Holten ontlast te worden. De afstand tussen bedrijventer reinen De MorsPlaagslagen Rijssen en Vletgaarsmaten via de beoogde westelijke rondweg bij Rijssen en een noordelijke rondweg bij Holten zal ca. 13,5 km korter zijn, dan via een noordoostelijke rondweg bij Rijssen, de S15 en de A 1. In het laatste geval moet men voor lo kaal verkeer nodeloos 10 km ge bruik maken van de Al Advertentie-adviseur Brenda Zieleman Tel: 0548-597350 Mobiel: 06-51198351 Fax: 0548-597359 Mail: b.zieleman@whk.wegener.nl Hoofd redactie: A. Schepers Commercieel regiodirecteur: G.J.M. ter Hedde Directie: J.V. Munsterman Algemeen hoofdredacteur: M.G.). jochemsen Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Algemene voorwaarden www.wegenerhuisaanhuiskranten.nl De nieuwe indeling van de winkel maakt de zaak stukken groter. FOTO: SANDER SCHEPERMAN jaar als zelfstandig ondernemer detaillisten op gebied van in- aangesloten bij de winkelfor- koop, marketing en inrichting, mule Line Footwear. Deze for- Voor de klanten verandert er mule geeft ondersteuning aan weinig. De verkoop van de bete- Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan-huiskranten BV, behorende tot Wegener NV, in samenwedang met de stichting Holtens Nieuwsblad. Stichtingsbestuur W H, Beyers, secretaris, Kolüngserf 4,7451 XC Holten.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 5