Carinova I V Carinova scoort het hoogst bij prestatiemeting dichterbij dan u denkt Cursusprogramma Extra zakcentje verdienen? Inbakeren goed voor jonge huilbaby's (annova maart 2007 Zorg bij u in de buurt Carinova scoorde het hoogste aantal punten bij een prestatiemeting van het zorgkantoor Midden IJssel. Dit is de uitkomst van een vergelijking van Carinova met andere zorgaanbieders (Verpleging en Verzorging) in Zuidwest Overijssel. Carinova is daarmee het beste in de categorie Thuiszorg AWBZ. Beter slapen, Zwolseweg 180, Deventer. Startdatum: 19 maart Leven met diabetes, van Reeuwijkstraat 50, Ommen. Startdatum: 19 maart Zwangerschapsgym, Gaardenstraat 31, Holten. Startdatum: 20 maart Zwangerschapsgym, Looweg 33c, Bathmên Startdatum: 20 maart Zwangerschapsyoga, Jhr. van Nahuysstraat 66, Ommen Startdatum: 20 maart Ontmoetingsgroep ouders van kinderen met autisme, Zwolseweg 180, Deventer Startdatum: 22 maart Zwangerschapsgym, Oranjelaan 18a, Wijhe Startdatum: eind maart Ontmoetingsgroep ouders van kinderen met autisme, van Reeuwijkstraat 50, Ommen, Startdatum: 3 april Themabijeenkomst 'Druktemakers', 'Schuttevaer 39, Dedemsvaart Datum: 5 april Kind en Veiligheid, van Reeuwijkstraat 50, Ommen. Startdatum: 5 april Borstvoeding, de beste start!, van Reeuwijkstraat 50, Ommen Startdatum: 11 april Babymassage, Zwolseweg 180, Deventer Startdatum: 11 april Themabijeenkomst 'Weerbaarheid', van Reeuwijkstraat 50, Ommen Datum.- 11 opril Borstvoeding, de beste start!, Zwolseweg 180, Deventer Startdatum: 12 april Themabijeenkomst 'Peuters, lief maar lastig', Harmelinkstraat 13 (praktijk fysiotherapeut), Luttenberg Datum: 24 april Themabijeenkomst 'Regels en grenzen', Veldpaperweg 2, Colmschate Datum: 25 april Deze prestatiemeting is een onderdeel van het zorginkoopbeleid van het zorgkantoor. Er worden scores toegekend aan: de specificatie van het zorgaanbod kwaliteit inbreng cliënten toegankelijkheid betrouwbaarheid/doelmatigheid onderscheidend vermogen van het zorgaanbod. Allerbeste kwaliteit en zorg Met het zorginkoopbeleid wil het zorgkan toor bereiken dat de cliënt in de regio kan kiezen uit voldoende, kwalitatief goede zorg. Zorg die samenhangend, transparant en toegankelijk is. Het zorgkantoor contracteert hiervoor zorgleveranciers en stelt daarvoor eisen op. Aan de hand van scores op zogenaamde prestatie-indicatoren maakt het zorgkantoor zichtbaar hoe goed een instelling voldoet aan die eisen. Hoe hoger de score, hoe meer de instelling voldoet. Carinova behaalde de hoogste totaalscore en voert het zogenaamde Topsegment aan. Eerder al scoorde Carinova hoge cijfers bij een landelijk onderzoek onder thuiszorg organisaties. Cliënten kenden Carinova toen een 9.3 toe voor deskundigheid. Betrouwbaarheid en omgang met cliënten scoorden 9.6 en 9.5. De cliënten waar deerden hun tevredenheid en vertrouwen in Carinova met een 8.6 Recent haalde de kraamafdeling van Carinova ook al het kwaliteitscertificaat HKZ. Al met al het bewijs dat u met Carinova voor de allerbeste kwaliteit en zorg kiest. Het inbakeren van jonge huilbaby's kan helpen tegen extreem huilen. Tot die conclusie komt bioloog Bregje van Sleuwen van het Universitair Medisch Centrum Utrecht. Volgens van Sleuwen hebben alleen huilbaby's jonger dan zeven weken baat bij inbakeren in combinatie met regelmaat. Baby's tussen de acht en de dertien weken hebben juist meer aan regelmaat, voorspelbaarheid en minder prikkels. Ander onderzoek toont aan dat ook babymassage goede resultaten kan Kom Carinova helpen in de vakantie Voor de maanden juli, augustus, september maar vooral in de bouwvakantie (week 30, 31 en 32) is Carinova op zoek naar: Verzorgenden C Voor deze functie, waarin je hoofdzakelijk verzorgende taken verricht, vragen wij een diploma Verzorgende niveau 3 of gelijkwaardig hieraan. Ziekenverzorgenden Als ziekenverzorgende verleen je zorg aan (chronisch) zieken, gehandicapten en ouderen in de thuissituatie. Verplicht is een diploma Verzorgende niveau 3 IG of diploma ziekenverzorgende. Verpleegkundigen Deze functie richt zich op verpleeg kundige zorgverlening in de thuissituatie. Voor dit werk heb je een diploma Verpleegkundige niveau 4 of 5 nodig. Als je nog een zorgopleiding volgt en het generieke deel en/of de basisfase hebt afgerond kom je ook in aanmerking. Heb je belangstelling? Op onze website www.carinova.nl staat een sollicitatieformulier. Deze kun je downloaden. Print het formulier uit, vul het in en stuur het op naar: Carinova, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 49, 8100 AA Raalte en vermeld daarbij de plaats waar je wilt werken (Carinova is werkzaam in de gemeenten Dalfsen, Deventer, Hardenberg, Ommen, Olst/ Wijhe, Raalte, Staphorst en in de plaats Holten). Voor nadere informatie kun je ook telefonisch contact opnemen met de afdeling Personeel Organisatie via telefoon (0900) 8662. Veilig idee: zo herkent u een Carinova-medewerker Bent u benieuwd naar onze diensten? Kijkt u dan op de vernieuwde website www.carinova.nl of bel met (0900) 8662. -?.s; Zorg voor uw welzijn 1 T(0900)8662 I www.carinova.nl Bathmen Looweg 33 C, Bergentheim Burg. Oprelilaan 5-7. Broekland Bouwhuisplein 11, Colmschate Andriessenplein 1. Holterweg 108c, Veldpaperweg 2, Dalfsen Ruitenborghstraat 30, Dedemsvaart Latyrusstraat 12c, Schuttevaer 39, Deventer Zwolseweg 180, Ruijsdaelstraat 33, Enkdwarsstraat 2A, M.G.Gooszenstraat 10, H.J.P Fesevusstraat 7, Karei de Grotelaan 9a, Karei de Grotelaan 361, Spuistraat 48, Leliestraat 27, Diepenveen Molenweg 7, Gramsbergen Gramsberg er State 12, Hardenberg Stationsstraat 2e, Hessenweg 74a, Meteoorlaan 2, lage Doelen 1, Floralaan 1, Heeten Stevens kamp 1, Heino Markstraat 27, Holten Gaardenstraat 31, Lemelerveld Ds. C Keerstraat 1, Luttenberg Harmelinkstraat 13, Mariënheem Veenhorst 1, Nieuw Heeten Bathmenerweg 5, Nieuwleusen Burg. 8ackxlaan 265, Olst Averbergen 3c en 9, Ommen Jhr, Van Nahuysstraat 66, van Reeuwijkstraat 50, Veldkampweg 19, Raalte Arkelslein 2, De Blekstraat 34, Almelosestraat 40a, Kaagstraat 10a, Markstraat 65, Schalkhaar Ganzeboomsweg 9, Slagharen Dr. Willemslaan 150, Staphorst Hoogeweg 30, Wesepe Ds E. Kreikenlaan 3, Wijhe Oranjelaan 18a. Alle Carinova-medewerkers dragen een badge met een pasfoto. Op die manier kunt u onze medewerkers altijd herken nen. Elke Carinova-medewerker is verplicht deze badge zichtbaar te dragen en aan u te tonen. Krijgt u bijvoorbeeld iemand aan de deur die zegt namens Carinova te komen, vraag dan altijd om deze badge aan te tonen. Voor uw eigen .veiligheid! Overigens, meestal kunt u onze fmh__ medewerkers ook herken- I nen aan hun uniform: altijd wit en met het Carinova-logo erop. Ofc

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 17