Metamorfose van de Bekke Eenvoud en vrolijk bij Wessels Mode Zwierige mode bij Moda per Donna Tuinbroeken bij Bengels Ko Jeans and Casuals Out-door Werk- en warmtekleding Militaire kleding de winter de deur uit het voorjaar naar binnen ramen en deuren open nieuwe collectie in de vakken nu lekker shoppen Ruime keuze in jeans, casuals en jacks bij Humpie Dumpie Voorjaarscollectie bij Steenbergen Grotestraat 55-57, Nijverdal tel. 0548-6100 36 (ook op maandagmiddag geopend) Hogepad 3, Rijssen tel. 0548-51 82 15 (dinsdags gehele dag geopend) www.humpiedumpie.nl Junior en senior Diverse merken: DEPT - Madonna II Dolce - Double Face - LTB - Cars - Phink - Replay Indian Rose - PH - Noise - NXS - Tomster - Tom Tailor - Fransa Freeze Twinlife - Petrol - Fee - Wrangier - Vingino - Digo - Maverick - Its Noise Contra - Blackburn - Ya Ya - Fuga etc. etc. Broeken - Schoenen Bodywarmers - Fleece Junior en senior De nieuwste coUectie werd gepresenteerd bij Esterel Moda per Donna in Enter .foto: harry broeze Dinsdag 13 maart 2007 15 RUSSEN - Het authentieke schoolgebouw de Bekke is re centelijk verbouwd tot woon voorziening voor mensen met een verstandelijke beperking. Op 17 maart kan iedereen zien wat het geworden is. De nieuwe bewoners van de Bekke zitten er al een tijdje, zij namen in december van het vorig jaar hun intrek in de ap partementen. In het gebouw wonen vijftien cliënten, elf cliënten hebben een eigen zit- slaapkamer met badkamer en vier cliënten hebben een ap partement met een eigen pant ry, zitkamer, slaapkamer en badkamer. Naast de eigen ka mers zijn er een aantal geza menlijke ruimtes, drie huiska mers met elk een pantry en een centrale keuken gerealiseerd. Tevens is er in het gebouw een personenlift aangebracht en rondom het gebouw een par keerplaats en tuin aangelegd. Het gebouw De Bekke heeft al veel functies gehad: van Kok- schoole (huishoudschool) tot opvang van Turkse werkne mers voor firma Ter Horst en van bijzonder voortgezet on derwijs tot nu een woonzorg complex. Stichting De Bekke, stichting Baalderborg en chris telijke woningbouwvereniging De Goede Woning hebben de handen ineengeslagen om dit project te realiseren. Een aan tal ouders van de huidige be woners hebben 'Stichting De Bekke' opgericht en behartigt daarmee tevens hun belangen. Baalderborg is verantwoorde lijk voor de zorgverlening en De Goede Woning beheert het gebouw. Het Open huis van De Bekke valt samen met de landelijke opendag van de zorginstellin gen en vindt plaats op zaterdag 17 maart 2007. Vanaf 13.30 tot 15.30 uur staan de deuren van De Bekke open voor belang stellenden die een kijkje willen nemen in het verbouwde schoolgebouw aan de Wier- densestraat 64. De bewoners van het complex zullen de be zoekers een rondleiding geven. In de tent is een informatie markt over werken met ver standelijk beperkte mensen en u kunt er informatie vinden over stichting Baalderborg. RUSSEN - Vrouwen kiezen letter lijk en figuurlijk voor luchtigheid deze zomer. Bling bling over daad en luxe zijn 'uit'. Eenvoud, rustige vormen en vrolijke ex pressiviteit zijn 'in'. Het modebeeld geeft twee dui delijke stromingen te zien, die van eenvoud en die van vrolijk heid. De uitwerkingen hiervan zijn zo veelzijdig en inspirerend, dat iedere vrouw haar persoonlij ke stijl meer dan ooit op een schitterende wijze kan vormge ven. Kortom: het is mode om op timistisch van te worden. Bij een bezoek aan Wessels Mo de aan de Elsenerstraat 27 in Rijs- sen wordt dit meteen duidelijk, want hier treft men een mooie selectie aan van de nieuwste kle- dingtrends voor deze zomer. De trend van eenvoud krijgt vorm door heldere lijnen en gra fische of geometrische vormen. Ook biezen en strepen zijn graag geziene dessins en geven soms de indruk van en retro-sportieve stijl of een retro-cruise look. De kleuren zijn vooral licht natuur lijke neutralen die doen denken aan schelpen en zand. Ook hel der wit, zwart, rood, en donker blauw komt u tegen in deze col lecties. De trend van vrolijkheid wordt geïnspireerd door heldere Japan se bloemmotieven en zwierige exotische motieven uit Latijns Amerika. Aan het al genoemde kleurbeeld worden botanische kleuren als zachtgroen, rozer ood, koraal en lilagrijs toege voegd. Naast bloemmotieven zorgen ruches, lintjes en kant voor supervrouwelijke accenten. RIJSSEN - De winkel van Steen bergen Schoenen aan de Haar- straat 54 staat weer vol met de nieuwe voorjaarscoliecties schoenen voor dames, heren en kinderen. Heel veel nieuwe trends en kleuren. Vlotte sne akers voor dames en heren, maar ook het nieuwste op gebied van pumps, zoals de mooie gelegen heidsschoenen van Högl die ver sierd zijn met Swarovski steen tjes. Schoenen voor kinderen en jongeren moeten er niet alleen leuk uitzien, maar ook tegen een stootje kunnen. ENTER - Het was vori ge week donderdag een drukke dag voor Esterel Roetgering en haar colle ga's. De nieuwe voor jaarsmode werd gepre senteerd en voldeed he lemaal aan de verwach ting van de klanten. Professionele modellen toon den hoe zwierig en vrouwelijk de dames in het nieuwe seizoen gekleed kunnen gaan. Jn -de sfeervolle zaak van Esterel Mo da per Donna kregen belang stellenden onder het genot van een kopje koffie, een drankje en een hapje de gelegenheid om vrijblijvend de collectie te be wonderen Complimenten alom voor Esterel die elk seizoen op nieuw exclusieve kleding weet in te kopen. De collectie omvat sportieve kleding, maar ook op zakelijk gebied als voor bijzon dere gelegenheden kan men bij Esterel slagen. De bijpassende accessoires zijn een vermelding waard meer dan waard. De klanten lieten zich graag advise ren door het modeteam van Es terel. Wekelijks gaat de eigena resse op pad om bij gerenom meerde ontwerpers en buiten landse beurzen de winkelcol lectie aan te vullen. Bij Esterel Moda per Donna is de mode nooit uitverkocht. Om op de hoogte te blijven is het advies: gewoon even binnenstappen. RIJSSEN - Kledingzaak Bengels Ko welke gevestigd is aan de Haarstraat 15 is al acht jaar lang een begrip in Rijssen. Vijf jaar geleden nam Trees Nij- meijer Bengels Ko over. Na een grote verbouwing en metamor fose in 2003 ziet de winkel er mooi en eigentijds uit. Bengels Ko verkoopt baby-, kinder- en tienermode. Van maat 56 tot maat 176, in het midden- en hoogsegment. Negentien ver schillende merken en allemaal hun eigen stijl. Voor de baby en peuter heeft de winkel Noppies, Beebies, Baby Barb en Baby Pointer. Van de maatjes 92 tot 152 hebben ze de merken Barba ra Farber, Pointer, Carbone, Vingino, Ragazzi, Jarybel, Mini- Stars, Mim-pi, Vingino, EBG en EBB. Dit seizoen zijn de tuin broeken helemaal hot. Bij Ben gels Ko vindt men leuke tuin broeken en rokjes van Vingino en EBG. En voor de tiener zijn er de merken RFG, Rags, CKS, Protest en de broeken van Vingin o. Ook zijn er bikini's van Protest Humpie Dumpie De winkels van Humpie Dumpie zijn al ruim 25 jaar een begrip in Rijssen en Nijverdal. De laatste jaren is Humpie Dumpie zich steeds meer gaan toeleggen op de vrijetijdsmode in dames-, heren- en kin dermaten. Elk seizoen doet het team van Humpie Dumpie haar uiterste best om de col lecties van diverse mer ken zo duidelijk moge lijk te presenteren in de winkels. De zeer kleur rijke nieuwe voorjaars collectie bestaat onder andere uit een ruime keuze in jeans, casuals en jacks. Jeans zijn er in diverse modellen, was singen. pasvormen en lengtematen voor jong en oud. Het gespeciali seerde team van Humpie Dumpie staat altijd voor de klanten klaar om te helpen bij het maken van de juiste keuze.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 15