OP proximedio ^Gezocht! VOORMAN en MONTEUR Monteur Service en Onderhoud M/V IVIOIMTA6E personeel (liefst met ervaring) VOSKAMP www.bouwenciviel.nl (Senior) Projectleider m/v Ervaren constructeur m/v BOUW^CIVIEL Door toenemende werkzaamheden een gezocht bij Kaayk Montage Holten. Meewerken en leidinggeven op de bouw zowel constructie alsmede dak- en wandbeplating montage door heel Nederland. Wij vragen ervaring als voorman, VCA lasdiploma's en een 120% inzet!!! Hier tegenover staat een goed salaris, bedrijfskleding van de zaak en een gezellig team die voor elkaar door het vuur gaan. Lijkt je dit wat? Klim dan snel in de telefoon, schrijf of mail en neem contact op met de heer B. Kaayk. GROEP Constructies, Trap- en Hekwerken Dak- en Wandbeplating Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (053) 484 24 50 anenmark Powered by O JobTrack.nl 'Henk, wij staan achter jei' Ontdek op www.impulsfi.nl hoe we uw ont wikkelingsproject een Impuls kunnen geven, financieel en met deskundigheid. ft* ImputsLs CA MEE ALS VRIJWILLIGER! De Wielewaal organiseert grensverleggende groeps- vakanties voor kinderen en jongeren met een handicap. wüÊÈik Onze opdrachtgever is een ontwikkelende woningcorporatie, welke bezig is met de uitvoering van een omvangrijke volkshuisvestelijke opgave. Naast het verhuren en verkopen van woningen, ontwikkelt deze corporatie tevens woonconcepten op het gebied van wonen, zorg en welzijn. Werken bij deze corporatie betekent werken in een informele organisatie, die volop in ontwikkeling is. Functie: Als (senior) projectleider ben je verantwoordelijk voor het realiseren van meerdere bouwprojecten binnen de daarvoor gestelde tijd, kwaliteit en budget. Je draagt zorg voor het managen van de voorbereiding en uitvoering van de bouwprojecten, het verzorgen van de projectgebonden inkopen, het bewaken van veiligheid, kwaliteit en kosten en het onderhouden van contacten met relaties. M Functie-eisen: Je hebt een HTS opleiding bouwkunde en enige jaren relevante ervaring als projectleider. Je bent resultaatgericht en communicatief sterk, zowel als onderhandelaar, in be wonerscontacten en bij het aansturen van je projectgroepen. Je hebt een brede kostendeskundig- heid en kennis en ervaring met de Stabu-systematiek. Ervaring met projecten op het gebied van herstructurering is een pré. Contactpersoon: Loes Eefting, Accountspecialist Zwolle Stoel Stoel Partners Twente bv is een middelgroot multidisciplinair adviesbureau op het gebied van het ontwerpen van draagconstructies voor gebouwen. Vanuit de vestiging in Enschede wordt een breed dienstenpakket aangeboden waaronder: Constructief advies, constructief ontwerp gebouwen, bijzondere constructies, schade expertise, second opinion en innovatief bouwen. Met een ontwerpteam van 10 mensen kunnen kleine en grote projecten optimaal gerealiseerd worden. Het bedrijf treedt op als hoofdconstructeur, adviseur en constructief ontwerper. H Functie: U wordt bij Stoel Partners Twente adviseur en projectleider. U onderhoudt contacten met opdrachtgevers, architecten en overige bouwpartners. Mede op basis van uw professionele en commerciële inbreng weet u de goede naam van het bureau verder uit te bouwen. Functie-eisen: Wij vragen een technische opleiding op TU- of HBO niveau. U heeft minstens 8 jaren ervaring in het adviseren van opdrachtgevers, constructief ontwerpen en doorrekenen van gebouwen. U bent volledig op de hoogte van de voorschriften en u kunt goed overweg met rekensoftware en Microsoft-applicaties. Kennis van en ervaring met Technosoft en ESA- prima Win is een pré. U kunt als specialist optreden voor uw collega's en bent communicatief helder, klantgericht en commercieel vaardig. U bent gewend in teamverband te werken en onder tijdsdruk optimaal te presteren. Contactpersoon: Dick van Haare, Accountspecialist Enschede Kijk voor meer vacatures op www.bouwenciviel.nl of neem contact op met de dichtstbijzijnde vestiging om uw mogelijkheden/wensen te bespreken. PERSONEELSDIENSTEN Commercieel marketing medewerker buitendienst Wij bieden jou een leuke job met... een full time job met een goede werksfeer - een vast basissalaris goede provisieregeling extra bonus - een auto met GPRS een GSM een leuk product Wij verwachten van jou... het bezit van een rijbewijs - motivatie om te werken een goede uitstraling Interesse?? Uw sollicitatiebrief met CV kunt u zenden aan: Enschede Piet Heinstraat 1 7511 JE Enschede T 053-430 70 23 F 053 - 431 54 24 Zwolle Lübeckplein 6 8017 JZ Zwolle T 038-460 14 00 F 038 - 460 60 88 Almelo - Amsterdam - Eindhoven - Enschede - Hengelo - Rotterdam - Rijssen - Utrecht Proximedia Nederland BV T.a.v. Mevrouw K.J.J. Ameling Molensteijn 5 B 3454 PT De Meern of mail naar: sollicitatie@nl.proximedia.com www.wielewaal.nl Sochilng t> wordt gesteund door: revalidatiefonds «MMfttS ADVERTENT(J Voor onze divisie Toegangstechniek in Almelo zoekt de Voskamp Groep: Met filialen in Oost-, Zuid-, Midden- en West Nederland is de Voskamp Groep een landeli jke leverancier van producten voor de bouw en industriële sector. Functieprofiel: Kerntaken van jou als servicemonteur zijn: Het oplos sen van storingen aan diverse (automatische) deuren, toegangssystemen e.d. daarnaast verricht je preventief onderhoud en voer je grote reparaties uit aan deze apparatuur. Al deze werkzaamheden geschieden op locatie bij onze klanten welke verspreid zijn door heel Nederland. Tevens, verricht je incidenteel montage werkzaamheden voor onze montageafdeling Profiel kanidaat: - Elektrotechnische- of metaalopleiding op MBO- niveau - Goede communicatieve eigenschappen - Goed kunnen functioneren onder druk - Een servicegerichte instelling, geen 8 tot 5 mentali teit - De mogelijkheid zelfstandig, als ook in teamver band kunnen functioneren - Rijbewijs B (Rijbewijs E is een pré) Bij de Voskamp Groep werken meer dan 240 enthousi aste medewerkers. Kijk op www.voskampgroep.nl voor informatie. Voor vragen omtrent deze functie kunt u contact opnemen met Dhr. A. Nijkamp (Hoofd Service afdeling) tel. 0546 - 572500. Graag uw reactie binnen 10 dagen: Voskamp Groep re gio Oost, Afdeling P&O, Postbus 711, 7600 AS Almelo KAAIJK De Wheeme 17 7451 WB Holten Tel.: 0652 - 36 34 01 kaay kmontage tiscali.nl

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 25